Jump to content
GIGN Forum

Wanabi Plai


dyversant
 Share

Recommended Posts

Par TFu ir milzīgs kvantums ar dažādiem tutoriāļiem, pamācībām, etc. bet, ja vēlies īso versiju - izstāstīšu savējo.

Pats sāku spēlēt ar soldieru, diezgan viegla klase sākumam. Kā arī skauts un pyro un mazliet vēlāk arī snaiperis likās viegli. Šeit snaiperis atšķiras ar to, ka viņam šāviens ir jāuzlādē, tb. jo ilgāk tēmē, jo spēcīgāks šāviens, šāviens galvā ar tikko uzliktu zūmu ir 3x spēcīgāks nekā šāviens no zoomā vai šāviens ar zūmu kaut kur ne galvā, tāpēc tēmē galvā ^_^ Kopā ir 9 klases spēlē, katrai ir savi plusi, savi mīnusi, savas klases, ko nogalēt viegli un klases, kuras nogalēt grūti ( spy pret pyro piemēram ). 8/9 klasēm iznākuši apdeiti, tā kā, ja nu tev ir pirktā spēle, tad ieroči parādīsies pildot achievmentus vai arī vienkārši atrodoties spēlē - randomā. Sākumā mudžeklis būs liels, pie mapēm nepieradīsi, mūžīgais raķešu un granātu spams būs kā raibs gar acīm, bet es tev ieteiktu sākt spēlēt ar kādu čomu kaut kādā skype/ventrilo vai tai pašā in game un tad arī ātri vien pieradīsi.

Link to comment
Share on other sites

es sāku spēlēt ar skautu, kad man bija 3h ar viņu nospēlētas, viņš bija visspēlētākā klase man :)

skauts ir vājprātā vienkārš sākumā, galvenais izvairīties un šaut precīzi, skilli, kas nepieciešami miljons citos fps geimos, quake, ut, utt.

mediks arī ir laba klase ar ko sākt, tā man bija otrā spēlētākā.

katrā ziņā, ņehuj te daudz runāt - vienkārši spēlē un tad jau redzēsi kā viss jādara

Link to comment
Share on other sites

O nu tad beidzot dyversants nācis pie prāta.

Laikam klasiskajā variantā visi sāk spēlēt ar scout, tomēr es sāku ar sniper un pāris dienu laikā jau iemācijos diezgan labi šaut. Vēlāk kad sapratīsi, kas tev labāk patīk tad varēsi izvēlēties sev mīļāko klasi.

Medics arī patīkama klase, lai mācītos spēlēt un var vēl normāli punktus savākt.

Runājot par mapēm ir 4 veidu mapes: 1. pl_***** - šajās mapēs zilajai komandai jāstumj bumba uz ratiņiem un sarkanajai komandai visādiem līdzekļiem viņi jāaptur, stumšana notiek tikai pieejot pie kārta.

2. ctf_***** tās ir capture the flag mapes, tikai karoga vietā ir mugursoma ar šajās mapēs noteikti jāizmanto scout ātrums.

3. cp_****** capture point mapēs loģiski ka komandas cīnās par punktu iekarošanu, tur nav diži ko stāstīt.

4. koth_****** šāda veida mapes gignā nav ieguvušas lielu popularitāti, bet ideja ir tāda, ka ir tikai viens punkts kurš tiek atvērts un pēc mirkļa kad kāda komanda viņu ir ieguvusi viņai jānutur punkts savā kontrolē uz 3 minūtēm.

Ja ir kādi jautājumi droši vari prasīt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sāku ar endžiju un heavyu, jo tas man liekas ir samēra vieglas klases. Kad apguvu pamatus, pievērsos demomanam, medicam, soldieram u.c

Protams vēl ir achievmenti, kurus izpildot, tu tiec pie jauniem ieročiem.

Vopšim viss ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

tf2 burtiski norāva mani no cs ... uzreiz sāku pa stundu a 1 klasi pēc 2. apskatoties kas ir kas ...

1. sapratu kad šis nav cs un es šauju ka *****

2. atceros kad paņēmu DEMo 1. reizi ... ka cs spēlētājs vnk gribējās lamaties , kā var būt 2 primary ieroči un abi tik krivi :D

3. sāku spēlēt ar endziju , jo sentrijs lieliski trāpija manā vietā :D

4. saskāros ar nopietnu spiegu poblēmu, uz brīdi kad biju nūbs endzijs , man likās kad spiegi ir super overpoweroti :D

5. sāku spēlēt ar spiegu :D

6. sākumā bija nepirktā spēle, tāpēc pastāvīgi kad vien vēlējos clokoties nevarēju !

*uz manīm dienā 25 pyro dabūja achivimentu - nosvilināt spiegu, kamēr es dedzinu cigareti (izvēlos par ko pārvērsties)

* man spiegs iepatikās tik ļoti, kad pus weekendu nosēdēju pie tf2 ar aliņu pie monitora ^^(škķiet pa 3 dienām dabūju gandrīs 700 sapus achivimentam ;) ) ...bet lai ātri un sakarīgi apgūtu spiegu ..sēdēju spekos un vēroju spiegus kuri atradās augstu tabulā ... šo to taktiskā ziņā iemācijos ...

*doma ātri kļuva skaidra, kā cs fanam ...griezt citus ar nazīti bija tīrā bauda ;)

7. vēlāk iepatikās DEMO ... kad abguvu abus krivos ieročus ...viņi vairs nelikās tik krivi :D

spēle salīdzinoši ar CS piedāvā daudz lielāku FUN !!!

* bet pie map'ēm būs japierod ;)

6.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

tā, nu arī netā vēl kautko palasīju....

tiaki kā būs ar hārdvaari? man nets zagts, tapec tf2 velkas leenam, 250 kbps. shovakar buus.. jau sakshu spelet ;)

man ir steam ( paldies kri par stiimu ar tf2)

un pc:

amd3500+ nedaudz ietakteets

nvidia 8500gt iegriezta +80 %

1gb ram

DFILPUTNF4SLI-D plate. kautgan tas man liekas mazvariigi.

un kaa ir ar cfg? ir kautkas vajadzigs, vai nav?

labi ka esmu dzivojies pa war3 un vismaz apjaušu terminu - klase

Link to comment
Share on other sites

Ies, ka ņehuj. Saprotams, ne uz max. Un neliec high fps konfigus, moduļus un citas perversijas. Performanci īpaši neuzlabo, toties pasakaini sapiš spēles izskatu. Sabaksti Options sadaļu un lien serverī. Es sāku spēlēt ar Pyro, arī resnajam (heavy) nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

supers gaļa, tevis radīta, vēl ne reizi nav bijusi, neskaitot piefinišojot čeļus ar 10 hp.

dyversant, nav vērts prasīt kaut kādus padomus, jo tu tāpat, kā ieiesi spēlē, pamēģināsi visas klases, kad sapratīsi, kas ir kā, tad jau zināsi, kuras patīk vairāk, kuras patīk mazāk.

Link to comment
Share on other sites

visi vienmēr bļauj, ka jāņem pyro, ar to esot visvieglāk - bullshit, scouts sākumā ir viegls, ātri skrien salīdzinājumā ar citiem, vieglāk izvairīties un tik bliez ar viņču, lai gan ar demo es sākumā visvairāk fragus grābu, mediks kā mediks, nezinu ko vispār ar to kaku var nošaut, sākumā redzu no viņa jēgu tikai, lai hīlotu kādu. Endžijs pagrūts, spiegs tāpat vai arī man nesanāk. Ok endžijs un turbīnmape ftw :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ar spiegu viss grūtāk sākt, kā pirmo klasi - vajag vissmaz 60h nospēlēt ar spiegu, lai varētu jau +/- darboties - jo tādi spiegi, kuri nogriež/nomirst ir pilna dirsa :)

Ar pyro ir viegli spēlēt, bet ja gribi būt labs pyro - jabūt labai reakcijai(airblast) un ātrai domašanai saspīlētas vietās un nekad neskrien ar pyro virsū, ja kāds tevi redz - un vienmēr kusties zig zagā, ja tomēr skrien virsū kādam.

Ar skautko, vienmēr kad ir iespējams taisi double jump pa labi un pa kreisi, ja pat pretī ir nūbs, kurš tikai spamo un domā, ka netrapīs, bet skautu ar vienu pipe/rocket pietiek lai sašķaidītu. Ar skautu vienmēr ari skrien cauri savējiem, lai parbaudītu vai nav spiegi.

Ja sniperu izvēlies, tad aprīkojies ar labāko skaņu, jo bez skaņas snaipers ir miris snipers.(Nu protams, ja pretinieki ir nūbi un tālāk pa bāzi netiek, tad var bez skaņas)

Pats spēlēju uz geforce 6100 un ar to pietiek lai kd ir virs 2 ;), būtu lielaks, bet man patīk daudz prikoloties :D

Link to comment
Share on other sites

taa.. inersanti intersanti :)

tad kad es uuberoju ar mediku, ari es esmu uuber?

man mediks un pyro patik shobrid.. scout so so..

vienigi nokrashoja spele pirmoreiz kad iegaju ieksha.. tagad itka putjom..

cik ir pielaujamais pings lai varetu vel +- uzpelet?

Link to comment
Share on other sites

Kad tu ūbero, tad tu noteikti esi nenošaujams, arī tas, kuram tu liec to ūberi būs nenošaujams. Ūberi vari arī pārlikt uz citu personu, kas teiksim tev blakus mirst. Tad uz kādu brīdi ūberoti būs abi vai pat 3 ( vairāk par 3 gan es neesmu redzējis, ka kāds spētu saūberot ). Jo mazāk personas tu ūbero, jo ilgāk ūbers ilgst. Teiksim, ja tu pašaizsardzības spiests iztērē ūberu, tad tas ilgs ilgāk nekā ja tu to kādam uzmestu virsū.

Ceru, ka saprotama doma, jo es pats mazliet apjuku ^_^

Par pingu ir tā tīri katram pašam. Dažam lago jau pie 50 ms, dažam pie 150 vēl var spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev viņa nokrašojas pie tā intro. valve logo video, tad iesaku to atslēgt ( iekš steam mygames -> tf2->properties - > set launch options -> -novid ). Jo tā krašošanās diezgan bieži notiek, un arī spēle iestartēsies atrāk.

Interesanti, pat es to nebiju ievērojis :)

Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...