Jump to content
GIGN Forum

Serveris Vislaiku Restartējas


Recommended Posts

Nu man atkal rodas nākamā problēma,ka ir gungame serveris.

Viņš visulaiku slēdzas ārā,jeb uzkaras un totiek servera restarts.Pārbaudīju visus pluginus un mapes,tur vaina nau.Tāpēc nevaru saprast kāpēc viņš karas tas serveris.

Varbūt ir kādi līdzīgi gadījumi bijuši?Vai varbūt zinat kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki !

Skatoties šo problēmu varu pateikt kad Mūsu hostinga tā pati ir sākusies un errors ir sekojošs

FATAL ERROR (shutting down): Host_Error: SV_ParseVoiceData: invalid incoming packet.

Pajautājot googles tantei. Tante teica kad 04.03.2010 Iznāca jauns haks , ar kura palīdzību tiek creshoti cs serveri kā precīzi vel nezinu , jo pāšu klientu serveriem šodien tas ir sācies un neesmu vel sācis izpētīt , bet zinu kad tas notiekās vissiem hostingiem atskaitot lvhostingu , jo viņi ir lielie sūtītāji , tā pat kā pāris dienas atpakaļ sūtija arī mums ddos.

ļoti godīgi konkurenti.

Ja kāds ir radījis risinājumu šim hakam uz linux sistēmas lūgums paziņot.

Iepriekš paldies, ja ko pats atradīšu tad došu Jums vissiem ziņu.

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

php><php, kapēc uzreiz lvhosting?Es neko nenosliedzu, ne priekrītu, jo man klientiem tieši tas pats ir :) Crash exploits ir nokačājams visiem netā, neteikšu nosaukumu, lai nebūtu tā, kad visi sāks kačāt un crash'ot visus serverus, kas bija agrāk modē.

Dproto jaunākais iznācis -> http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=29&t=52728

Tur itkā ir fix, bet, man liekas, ka viņš īpaši labi nešancē, HlShield šonakt domāju, ka notestēšu..

Edited: Emm, autoram ir cita problēma, tāda, ka serveris vnk ik pa laikam restartējas, log failos nekas neuzrādas, debugā arī nekā..

Edited by muzons
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...