Jump to content
GIGN Forum

Perētājsistēma


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Tā sakarā ar Win7 problēmu, kuru nespēju atrisināt pat ar Win re-install.

Pāris dienas atpakaļ sāka restartēties PC.

Pārinstalēju uz Win7 Build 7600 un uzliku kaut kādu aktivizatoru.

kādu laiku nebija rr bet tikko atkal sākās...

Kādam nav tā bijis un kā viņš šo problēmu atrisināja? ar kādu aktivizātoru, crecku or smthn.?

Uz XP atpakaļ negribas pāriet [ Win7 ir tīīīīīīk smuks ^_^ ]

Bija doma pāriet uz kādu UNIX OS, bet nezinu kuru lai ņem, un kā atrisināt .exe problēmas?

Lūgums spameriem nepostot bezjēgā un moderiem būt uzdevumu augstumos vārnojot visus, kuru postu lietderības koeficients pielīdzināms absolūtajai nullei.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

ietoju jau ilgu laiku win7 build 7600, nekādu problēmu nav... jā tieši izpaužas RR?

no linux visdraudzīgākais mājas/darba apsākļiem imho ir ubuntu... un priekš .exe lieto wine vai arī uzliec vmware/virtualbox un uzliec tur windozi virsū

Link to comment
Share on other sites

Pēc pirmā marta beidzās haļava ar bezmaksas Win7. Sāksies restarti ik pēc 2h utt.

DoubleT, ko tik specifisku lieto, ka nav analogu uz Unix? Var laist caur Wine, tikai izskatās pēc žopas un ēd vairāk resursu. CS 1.6 gan iet labāk kā uz Win :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm.. Nevar pārinstalēt windows 7 un atslēgt kompi no interneta/sakruķīt pulksteni? :)

Cracki IR. Tikai jāuzliek pareizais! Es pagaidām nebēdājos, jo restars reizi 2h ir pieņemami! BTW - diez vai uz Ubuntu varēs developēt visual studio .net.. lol!

Varbūt pienācis laiks nopirkt OS? Windows 7 varētu būt to pelnījis! (200$ gan diezgan daudz... :( )

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, jums visiem kaut kādas ķīniešu versijas ir bez normāla kreka?

Meklējat googlē vienu no šiem te un nebūs problēmu:

Microsoft.Windows.7.ULTIMATE.x86.Integrated.February.2010.OEM.DVD-BIE

Microsoft.Windows.7.ULTIMATE.x64.Integrated.February.2010.OEM.DVD-BIE

Link to comment
Share on other sites

tamm māj;ās nebija neviena CD diska tapēc gribēju Ubuntu 9.10 Live ierakstīt mmc, kā to darīju ar Win7

Ubuntu atšķirībā bija jāraksta caur šo progu - unetbootin-windows-408

ierakstīju un it kā viss ir ( flesham pat iknoa My Computer bija Ubuntu logo )

bet pie rr kad mēģinu iebūtot ( jā BIOSā nomainīju 1. prioritāti USB ) man izmet ka nav atrasts BTMNGR vai kas tāds ( cik sapratu BOOTMANAGER ) :/

kinda sucks. bet nevarēju atrast normālu tutoriāli kā pareizi jādara

+ pie ieslēgšanās ( pēc boot priority nomainīšanas ) USB neiebūtojas automātiski bet caur F8 es palaižu popupu un tur ir HDD,CD/DVD, 4gb - HUB [ laikam atm. karšu sloti ] un 2 USB [ viņš laikam tikai Front USB ņem ] ) visos izņemto to vienu USB tiek palaist Win7 bet tajā vienā izmet par BTMNGR

Sistēma = PC -> USB -> MMC reader -> MicroSD

Jā, man ir iebūvēts MMC lasītājs bet viņam nobruka tieši MicroSD slots

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

BUMP!

izdevās uzinstalēt Ubuntu caur flashu bet izdarīju vienu lielu kļūdu par kuru matus plēsīšu sev vēl ilgi.

instalācijas procesā nejauši izdzēsu savu otru partīciju un pazaudēju visas filmas web projektus ( par laimi svarīgākie ir uz servera ) un protams visas instalācijas bildes, mūziku utt. :D

jūtos tik šausmīgi laimīgs :D

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...