Jump to content
GIGN Forum

Restartējas Pc


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Problēma sekojoša kādas divas dienas jau iepriekš sākās, pirms tam tā nav bijis. NEko īpašu nedaru, sēžu netā, taisu darbu uz exela un pēkšņi kompis restartējas, šodien jau 3 reizes tā ir bijis pa visu dienu. Kas pa desām, pārkarst? Vīrus?

+ Jau atvēru vāku paskatijos puteklu var teikt nav

+ Kontaktu savienojumu pārbaudiju viss kārtībā

+ Elektrība mājās neraustās

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

draiverus esi kādus updeitojis ?

man tā ir bijis, kad skaņas kartei bija jāatskaņo konkrēts signāls, kas ar hardware jāapstrādā, tā kompis restartējās. tas gan vairāk uz spēlēm attiecas.

Link to comment
Share on other sites

man tā ir bijis, kad skaņas kartei bija jāatskaņo konkrēts signāls, kas ar hardware jāapstrādā, tā kompis restartējās. tas gan vairāk uz spēlēm attiecas.

mhmm bus japaskatas, vienalga paldies par ieteikumu!

Ahh es tagad tā acerējos ka tomēr driveros problema nevar but jo itka viss ir ka nākās update.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

mna bija tas pats :)

manas gaišreģa spējas saka, ka tev ir Win7 :D

un vēl tās saka, ka tev vajag re-instalēt win7 uz build 7600 [ to vismaz es izvēlējos ] un nokrekot windu :) kopš tā laika nav restartējies :D es par Win7 uzinstalēju ar MMC [ lepns par sevi ]

nezinu, ko Microsft izdarījuši, bet tas tiešām kaitina :D

Link to comment
Share on other sites

Man tieši pirms neilga laika bija šī problēma.

Kādu nedēļu no vietas, pc vienkārši pats no sevis restartējās, parādijās blue screen un viss.

Pēc tam vienu dienu nevarēju ieslēgt datoru (nu, ne visu dienu) pāris reizes paslēgelēju pc un viņš aizgāja. Beigu beigās apnika un domāju, ka jāved laboties, par cik caur sakariem ir zināmi datoru mehāniķi, sarunājām un iedevām pc. Viņi teica, ka kaut kas ar atmiņu bija saistīts, teica ka tas esot diezgan būtiski. Pirmdien atdevu kompi, vēl nēesmu saņēmis, ceru, ka turpmākajās dienās būs. Tad paprasīšu un varēšu sīkāk pastāstīt.

Draugs teica, ka viņam arī tā bija, ķip mātes platei širmis aizbraucis...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Microsoft Windows 7 Ultimate beidzies realīzes datums, lejupielādejiet jaunāko versiju 32 vai 64 bitu versiju, pirms jūsu esošā "Beta" versija no 1. jūnija pazaudes savu veikt speju, no sākuma parādās error zils ekrāns kurā, rakstīta jūs problema un jūsu gadījumā ir ieinsteleta pirms izlaiduma versija, kuru vajag aizstāt ar jaunāku pilnu versiju Win 7 Ultimate.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...