Jump to content
GIGN Forum

Hight Fps Models


limperis
 Share

Recommended Posts

HELLO!!! Man gribeetos uzlikt Hight Fps SKINus ieruchiem un chuvakiem!!! agraak biju atradis bet tagat nevaru atrast wacko.gif man liekas ka te jau kat kas bija tamliidziigs runaats bet nevareeju atrast wacko.gif biju aizgaaji uz vienu speellu zaali un tur FPs 120 un es visu laiku hedus liku!!!! biggrin.gif4.gif bet maajaas new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, ja gadienā gūgle nestrādā (kas ir maz ticams), tad šeit.

P.S. runa iet par High-Fps 1.6 models? par "hight" kaut kā neko neesmu dzirdējis smile.gif nez, man liekas, ka tie modeļi neko īpaši nemaina, biju uzlicis 1x, izskatījās briesmīgi. manuprāt tie modeļi ir domāti galīgi low pc konfigurācijai, bet varbūt es kļūdos...

Link to comment
Share on other sites

ne nu starp 75 un 99 ir atshjkiriba, jo visu laiku spelejot ar 99 un kad pekshnji uzkrit 75, manam acim loti manami mainas briva kursora slideshana kada konkreta lenjki ! un piem. man lietojot high fps cfg/player models/weapon models fps neatshjkiras gandriz vienmer ir 99 fps, bet citreiz azteca nolecot leja , ja palikushi daudz cilveki dzivi nokritas uz 70fps, mosk uztaisi HDD defragment... man vienreiz tas palidzeja, kad bija veca videokarte!

Jo, ja kadreiz bija 99 un tagad ir 75, tad droshvien ir pargruzits HDD - kas cits var but?

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

evilmad.gif njaaa ieliku tos modellus nekaa ieliku configu arii nekaa ZB agraak bija 99 FPS a tagat vispaar 75 un mazaak jau izbesija

smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif

WO wo, tiesham ko piksti, man ta pat ka Jurko (~30-40, tai robezas).

p.s: maza fps ir vajadziga lielaka prasme spelet !

Edited by .em^
Link to comment
Share on other sites

tad tu esi spēcīgs daunis ja tevi neapmierina 99fps

man pietiktu ar 99FPS bet man nepietiek ar 75FPS uzreiz savaadaak speeleeju zaban.gifzaban.gifevilmad.gif

es kaa kompi biju parinstaleejis bija FORMAT:C!!! tad nokachaaju CS uzintaleeju un tas suudiigais Fps bija

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

nene macho tu nesaprati, idiota loma paliec tu pats!

Es sapratu ka vinjam no pasha sakuma kompis cs var izspiest uz 99fps, pec kada laicinja vinjam fps paradas 75 tikai, vins doma AKDIES! kkas jadara lietas laba, uzlikshu high FPS sudus, lai fps butu 99, AKDIES - shock1.gif - nekas nelidz, ludzu palidziet man HELP HELP HELP.... Diez ka tas sanak, ja vinam agrak ir bijis 99fps, tad vins grib vel un vel labaku bet neviens jau laikam nezin, ka bez developer augstak par 99 cl_showfps'aa neredzeesi (es vismaz neesmu redzejis). TAd kada velna pec vinam vaidzetu vel ka4at tos modeljus un cfg, ka vinam jau viss ruka, vina problema radas, tad kad vinams csaa saka paradities 75 fps, un tad vins mekleja risinajumus!

P.S. ja vins parinstaletu cs vai vinam mainitos fps? delj ta ka cfg norubija fps pff...

Man jau liekas, ka ta nau bijis un nevaidzetu but, ka visu laiku vins ir spelejis ar 99fps, tad sagribejies noka4at high fps sudus un viss ir sachakarejies!

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...