Jump to content
GIGN Forum

Protests?


Jurko
 Share

Kā jums liekas vai protests izdevās?  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

iemaacies kaut nedaudz biologjiju, un saproti, kas ir dauna slimiiba...

tu man neesi ne draugs, ne pazinja, ne vispaar kkas, taa kaa piever muti... !!!

es piem nedomaaju, ka tu esi daunis, bet saak likties, ka tevi beerniibaa ir nometushi zemee (vai pret zemi).... wink.gif

aaa un... ? whitesnake (shitas ir vnk uubergudri) dry.gif

Man Tevi nav jaapaziist un nav jaamaacaas biologjija, lai pateiktu ka tu tomeer esi daunis!

Un tas © Ko[R]n bija taapeec, ka siikais bija ielogojies un ierakstiija to no manis, lai tu saprastu kas to saka!

Link to comment
Share on other sites

visi saprata? ja waitsneik juus nepaziist, tad labaak nemaz neveriet valjaa muti...

EDIT:

sorry, ka ierunaajos... waitsneik taksh mani nepaziist

es tak tomeer tevi miilu, salduminj... kaa man dziivot bez tavas grieziigaas un pretiigaas poda balss? smile.gif runaa, zakjiit....

aa un jurko... domaa man nav vienalga, kas to saka??? taadaa gadiijumaa velc savu strutaino pakalju pie tuvaakaas anatomijas uchenes un paprasi, kas ir dauna slimiiba, pidinj... un tu veel sevi sauc pa juristu... peedeejo reiz, kad paarbaudiiju, vinjiem smadzenes ar bij vajadziigas, lai pa kko taadu kljuutu... wink.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

es vnk tevi miilu... miilu tavus atpistos sarkanos burtus, nodzertaas acis un kamielja maigo purninju...  wink.gif  gribi kko sabiidiit?  devil.gif

nezinu, kaadaa veidaa "mani sarkanie burti" ir atpisti, bet nu dazhreiz manas acis ir nodzertas... Ja "kamielja maigais purninjsh" bija kompliments, tad paldies, bet nu kaukaadiigi man kamielis nesaistaas ar maigu purninju... Es, protams, vareet izspljaut kaukko smiekliigu, kaa, piemeeram "vari atnaakt sabidiit manas meebeles", bet nu laikam jau nerakstiishu (bet vismaz uzrakstiiju to kaa piemeeru, taapeec vareetu teikt, ka tomeer uzrakstiiju <--- PSC)...

p.s. katraa zinjaa man ir prieks, ka shajaa nezheeliigajaa pasaulee veel ir palikushi tik miilji cilveecinji ( smile.gif ) kaa vaitsneik

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...