Jump to content
GIGN Forum

Atkal Mani Apbižo :/


eziic
 Share

Recommended Posts

HEYA !!

Godīgi sakot Ezīša posti man liek smaidīt.. tas neattiecās uz šo topiku...Un ja pareizi uztvert to smailiņu, tad tas bija tīri rēcīgi ... Laikam man IQ pārāk zems :10cm:

Un garie posti arī rulzz... Itsevišķi stāsts par diviem draugiem (alus bundžām) ... Tik nesakiet ka tas Jums nelika smaidīt ;/

Kas attiecās uz šo varnu -- tīri no Dareka k-ga viedokļa viss ir pareizi un pēc sausa likuma...

No Ezīša puses varbūt vajdzēja pieņemt to ka faktu un ignorēt... Bet katram savas domas un savi ceļi panākt taisnību ...

Ceru uz sapratni, jo tas ir mans subjektīvs viedoklis :)

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība jau vien pa 10% warnu parāda ezi to , cik tu piekasīgs maziņš āksts esi. Warna ir pa ķeksi , es saprotu ir rēcīgi ar to smailiju rīkoties, bet nevelc viņu uz sūdzību forumu. Sūdzibu sadaļa nav domāta tam, vari spamā/pāsākumu topikā brīvi spamot. Es saprotu , ka tavai mazajai saspiestajai galvai nedalec , ka warna ir tieši laikā. Dēļ tādiem , kā tu , viss forums var pārvēsties par vienu lielu spama sadaļu. Ieposto tu vienu smailiju , uzreiz būs vēl kāds idiots kas tev leks līdzi.

P.S. Iemet savu bildi man privāti , speciāli tev uztaisīšu topiku par to , cik tu prasti ģērbies , bildes es nemeklēšu , man nav laika tādām huiņām, bet aprakstīt tevi gan es varētu , neskatoties uz to , ka tu jau domā, ka pēc loha neizskaties :) Sorry newsflash tu esi prasts čalis no rajona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...