Jump to content
GIGN Forum

Sarmīte Ķikuste Officiāli Nokļūst Dauņu Sarakstā.


Hivemind
 Share

Recommended Posts

:) Cik orgināli , tikai žēl , ka bilde ir gadus 5 veca , un man nepaveicās ka mr wormam mājās dicki atrodas kolekcijā. Ej jau biju pie tevis mājās , bet ne runci paņēmu. (HAHA MOM JOKE) EAT IT pussy.

vecīt, domāju, ka tev pieredzīte jau nezūd, kaut vai pirms 5 gadiem. paveicās gan tev, varēji opitu uzkačāt blowojot :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Borned :D:D:D nice english fool HAHAHA ROFL.

Tu pierādiji cik tu liels daunis esi . Tāds fails.

Eat this biatchhh

Your Mamma is so ugly, she went to the bathroom and scared the shit out of the toilet.

Vēl joprojam nepareizi esi izlabojis dauni!

GARSHO ALUS OFFICIALI IR ANGLU VALODAS DAUNIS :)

Kri es jau kādas 3-4 dienas pieduros gign forumā :) Tā kā no offence taken.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos par rupjībām ,bet kamdēļ šitādus pimpagalvas kā narkomāns hive nebano nost? Visu ko var pateikt ir tas, ka citi dirš, lai gan pats raksta vienu un to pašu mēslu un viņā arī sēž nodirš visu jumtu sev virs galvas un arī pamatus... Hive, tu pus gada laikā esi pataisījis sevi par neaprakstāmu dauni, laiciņu atpakaļ, kad vēl te spēlēji cs to aisberga daļu nevarēja redzēt. Izrādās sūdi ir bijuši pamatos vienkārši esi palicis vēl iedomīgāks nekā spēj būt :)

Šitā var dirsties tikai sīkas pipeles, nesaprotu kā tu līdz tādam līmenim esi nokritis, bet es jau nesaprotu tāpēc, ka esmu "apveltīts idiots", nezinu gan no kuras dirsas tu šito rāvi :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Šitā var dirsties tikai sīkas pipeles, nesaprotu kā tu līdz tādam līmenim esi nokritis, bet es jau nesaprotu tāpēc, ka esmu "apveltīts idiots", nezinu gan no kuras dirsas tu šito rāvi :)

veci, veci, tagad hivereatrdedmegaymind tevi nodirsīs ar ļoti oriģināliem vārdiem :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Garsho alus :) Es stipri apšaubu vai tu esi garāks par mani :) , bet vienu es gan zinu

Yo Momma's so poor she uses cheerios as earrings .

Saproti neraksti angļu valodā , ja nemāki vismaz gramatiski pareizi uzrakstīt. Tāpēc 2ntlhl1.gif

Nightmare , pašķir mēnesi atpakaļ , un noskaidrosi , ka es nesāku dirst pirmais, es pat nezinu kurš sākā un man tas vairs nekasa, bet laikam tu neesi sapratis , ka es jau kādu laiku pieduros pie ši prikola.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu kuram uzlabo garastāvokli topiks, kurā pilnīgs stulbenis jau ir sācis rakstīt dumjības par otra mammu. Vajadzētu izvilkt galvo no ledusskapja un iesist ar ķieģeli ^_^

Vēl laba lieta, ka vienīgais, ko laikam pats sajēdz ir angļu valodas gramatika un tagad ar pilnu sparu bāž savas zināšanas citam ģīmī, jo mazais pincītis nedod privilēģījas dirst par kaut ko citu :D

Link to comment
Share on other sites

Ko jau vairs nevelc līdzi Garsho alus, ja nepatīk , kad es diršu tavai mučiņai virsū vari mani satikt :) , bet ja nē tad muti ciet. Nightmares tikai žēļ , ka angļu valoda nav vienīgā lieta ko saprotu labi . Man patīk , kaut vai es varu uzrakstīt gudru huiņu , atradīsies kāds macho & co followers , kuram gribēsies iedirst bezjēgā kaut ko . Followeru pulciņā ir Dyversants, Goodmens, Garsho alus, Pleasure.

Garsho alus , kas ir savus vecākus nevari aizstāvēt ? Tā kā mazais pirdien dodies vien tālāk. Idiots esi tikai tu , nerunāju tikai par angļu valodu zināšanu līmeni, bet 2x nofeilot vienu teikumu rakstot angļu valodā ir jāmāk.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Vēl viens konans. Ja man gribētos ar tevi vicināties (mazais boxinjs) es jau būtu tevi uzaicinājis, bet kamēr neesi saņēmis ielūgumu kā garsho alus, tikmēr sēdi biksēs un gaidi.

Garšo alus aww kamon, lūdzu brauc . Tik apšaubu tavu spēju kādam iedot pa redeli ,vienīgais kuram tu vari iedot pa seju esi tu pats. Cirks aizbrauca , Garsho alus palika.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Vēl viens konans. Ja man gribētos ar tevi vicināties (mazais boxinjs) es jau būtu tevi uzaicinājis, bet kamēr neesi saņēmis ielūgumu kā garsho alus, tikmēr sēdi biksēs un gaidi.

garšo alus atpūtīsies 3 dienas

Link to comment
Share on other sites

:D

Teddy - par ko tu suspendoji Graso alus? CMON! Freedom of speech!

Beefs

Freedom of speech? Apskaties cik no viņa 455 ir sakarīgi vai lasāmi. viņam 90% warnas ar reason spams, tas nav normāli ja patstāvīgi tiek aizdirsts forums ar bezsakarīgiem postiem. Kaut vai tā ir spam sadaļa! + viņš ir ticis suspendos divas reizes no manis un taisijis multi accountus

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D nice english fool HAHAHA ROFL.

Tu pierādiji cik tu liels daunis esi . Tāds fails.

Eat this biatchhh

Your Mamma is so ugly, she went to the bathroom and scared the shit out of the toilet.

Vēl joprojam nepareizi esi izlabojis dauni!

GARSHO ALUS OFFICIALI IR ANGLU VALODAS DAUNIS :)

Kri es jau kādas 3-4 dienas pieduros gign forumā :) Tā kā no offence taken.

apvienojam šo ar

(okey ar tevi vairs nerunāšu , sanāk baigi spamot)

Es nezinu kā tev hivemind, kurš pēdējos 3 gadus mācās gandrīz visus priekšmetus angļu valodā, bet tā citādi atšķirību starp "you're" un "your" māca diezgan agrīnā pamatskolā.

varbūt :atrodidraudzeni: lai viņa tev pamāca angļu valodu? :)

p.s.

pleasure, tev tiešām nav nepieciešams brūnināt degunu lienot man pakaļā, attīsti lūdzu pats savu viedokli, vai ļaunākajā gadījumā - paklusē.

p.p.s.

omglol. Hivemind, tu uzrakstīji "gudru huiņu". :) Ļauj es būšu godīgs uz brītiņu. Iemesls, kāpēc man patīk tevi kacināt nav tāpēc, ka tu man riebies (tas pieder pagātnei, man nav nekādu negāciju vairs pret tevi) - iemesls ir tāds, ka tu uzvedies kā vispēdējākais duraks šajā forumā mētājot vienas vienīgas muļķības un seklus uzbraucienus. Tu neesi pateicis nevienu "gudru huiņu" šajā forumā un es principā brīnos par tavu līdzšinējo akadēmisko dzīves ceļu, jo, ja man būtu jāspriež par tavu izglītību pēc foruma postiem, es tevi ieliktu par ekonomistu LLU (es nesaku ka tā ir slikta augstskola, vienkārši - tāda asociācija). Varbūt tu vari mierināt sevi ar domu, ka man ir liels fanu pūlis un tāpēc tu tiec nodirsts, bet kad tev atvērsies acis, tu ieraudzīsi, ka pārsvarā ar mani tur nekāda sakara nav :)

toties cepums tev - tu vismaz netēlo citādāku personu nekā esi, to gan var lieliski redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Macho es ātri rakstīju :)laikam palaidu garām , bet when you borned , tas ir mega LOL.

Garsho alus izdomāja jaunu vārdu angļu valodā.

Macho es jau nesaku , kā pāris postos es nepārspīlēju , bet teikšu godīgi , kad atnāku vakarā mājās man pašam liekas recīgi foruma dirsties. Daudzās vietās es uzrakstu savu viedokli, varbūt man sanāk viņu uzspiest virsū tā biežāk, un ar to sākās diršanās. Man jau ir vienalga , ka te notiek kaut kāda veida diršanās forumā, tie kas mani zin dzīvē no foruma zin kāds es esmu īstenībā. Patreiz es pieduros , bet piemēram šis topiks tapa ar mērķi nedirsties. Tēma nebija slikta, bet kā vienmēr ir pierādījies , ka šajā foruma par ko tādu var runāt ar max 40 cilvēkiem no visas member listas , kura ir kaut cik aktīva. Piemēram Good Men šis topiks bija par smagu , un no viņa nāca defaulta zaraza arā, kurā viņš vienkārši meģina man uzdirst turpinot pirms nedēļas iesākto.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...