Jump to content
GIGN Forum

Spoki


hydro
 Share

Recommended Posts

nu kr4 es taisu cs mapi un atcerejos vienu nepatikamu atgadijumu ar spokiem or smth.

Kad man bija kadi 5 - 6 gadi es biju savu vecaku istaba un kko spelejos. un pec kada laika mani pasauca mana omamma pie sevis uz virtuvi [neatceros kapec] un kad nacu atpakalj uz istabu tur staveja tads garsh dzeks [apneran kadi 2m] un ta jocigi skatijas uz mani. vinjsh bija ar saniem pret mani, bet galvu bija pagriezis tieshi pret mani [tjipa kuula stoika]. vinjam bija tads debili bruuns metelis.

protams es parbijos un skreju pie omammas un teicu ka tur istavba ir kads virietis, tad mes abi aatri gajam uz to istabu un + vel opis arii dzirdeja ko es teicu omai un tad vinjsh arii naca lidz. kad iegajam istaba tas pacans jau bija ielas otraa puse [redzeeju caur logu] un joprojam skatiijas uz mani un slideja uz priekshu [tieshi taa - slideja]. un vinjam bija jociga seja. kr4 nenormali lieli zobi un tadas uz aru iznakushas acis. kr4 vinjsh bija pretiigs.

tatad es gribeetu zinat kadu no jusu shadiem atkadijumiem.

interesanti butu gan man gan citiem palasiit shadus stastus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vienam manam draugam vecaakais braalis pakaaras... un vinjsh veel tjip vinju vecajaa maajaa spokojaas (taisniiba)... unsure.gif

nu bija taa... vienu nakti guleeju pie drauga, un, kad jau taisiijos aizmigt, apaksheejaa staavaa- virtuvee- shausmiig noskaneeja trauki, (maz kas, varbuut vnk suudiigi sakrauti bija) bet peec laicinja tieshaam saakaas murgs... pa trepeem uz 2o staavu leeniem soljiem saaka kaads kaapt augshaa... riktiig samiizos, bet tad padomaaju, ka mosh draugs vnk nokaapis lejaa atliet vai kko taadu, bet tad sapratu, ka mees tak ar draugu vienaa istabaa guleejaam.... pagriezos, un vinjsh tieshaam tur arii guleeja! nodomaaju, ka dirsaa buus, jo driiz jau solji buus sasniegushi augsheejo staavu... gaidiiju, kas tagad buus, bet solji pazuda, kad bija saniegushi augshu... to nakti es pavadiiju, iesleedzies pc istabaa, speeleejot cs (tieshaam).

The truth is out there.... wink.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

biju siiks. guleeju.. (k-kur 6 gadi bija) biaj jau saullekts, istaba atda pa pusei gaisha.

attaisiju acis, domaju pagriezisos uz otriem saaniem un gulesu talak, bet nefiga.

skatos pie sienas, taka glezna karajas sieviete. un nevis taka hydro kaut kads monstrs, bet smuka sieviete kaut kada oldschoola viduslaiku, rozaa ar baltu, kleitaa. nu vispar mati arii tadi tumsi, skruljaini. si skatas uz manim laimigam acim un smaida. diez ko daudz nesnaca nopetiit, jo biju izbrinits. bet labkais ka nejut neakdas bailes. nu ok, domaju ja griezisos

atpakal uz otriem saniem, jo uz ani skatas. aizmigu. no rita pamodos un tikai tad sapratu kas notika. smile.gif

kr4, tad man ari brain damage. bet zinu daudzus, kru ir stastijusi daudz ko apr spokiem un redzejusi ari pietiekami. laikam ari damage.... dry.gif

EDIT: nu nevis karajas, bet nu ka lai pasaka.. nu vian nestaveja uz zemes. mieriigi pei sienas bija. tipa... nu vina vnk bija.

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

shermulji paarskreeja no juusu spoku staastinjiem. pasham par laimi gan nekas taads nav bijis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

un btw pirms kadas 1h es dzirdeju kkadus skaljus chukstus... tos pirmiit aizmirsu pieraxtit...

new_rofl.gif

bet kopumā inčīgi. Es ar labprāt kādu spoku satiktu. Pagaidām biedējošākais kas man ir bijis, notika vienā klases ekskursijā. Mēs (krutie) izdomājām piedirst visus un negulēt elegantajā Jaungulbenes internātskolā, par kuru spriedām aptuveni šādi - džekus nositīs, meitenes izvaros un nositīs (tas teiciens gan radās uzmetot acis tās skolas iekārtojumam nevis cilvēkiem) - enivei - izdomājām gulēt ārā un es ar džeku vienu gājām naktī pēc malkas. Šim līdzi bija respektablais kabatas lukturītis. Vēl kā tagad atceros ka šis vienā Liepājas viesnīcā ar taksistu pāri ielai no ~5 stāva sasignalizējās. Cilvēkus uz ielas arī bija forši baidīt.... pff es atkal novirzījos... tātad, ejam pa mežu (tas bija boļe meņe rudens) un pēkšņi dzirdam kaut kas iečaukstas. Sākumā jau ta pofig, a tad izdzirdam vēl.... ne pārāk tālu pie tam. Kekss uzspīdina uz (domājams) to pusi no kurienes nāk skaņa a tur nekā nav. Mēs nedaudz "wtf?" un neko... iesim tālāk.... atkal atskan maģiskā lapu čaukstoņa kaut kur no sāniem.... mēs "omg psc wtf???" un spīdinam lukturi skaņas virzienā atkal neko neieraudzīdami... bija tā nedaudz dīvaini. Skaņa lēnām sāka tuvoties un mēs mēreni sākām uztraukties jo nu uz to momentu nu NEKĀDI nevarējām iedomāties kas tur varētu būt... uzsita pa nerviem arī tas ka neko redzēt nevar... tad džeks uztrāpīja precīzi uz skaņas avotu un izrādās ka tas bija ezis, kas tur čubinājās. Khe-he-he.

Link to comment
Share on other sites

Mēs nedaudz "wtf?" un neko... iesim tālāk.... atkal atskan maģiskā lapu čaukstoņa kaut kur no sāniem.... mēs "omg psc wtf???"

shis man patika!

p.s par to ezi... un ta jau laikam ari ir ka no nezinama cilveki baidaas un doma kko no pasha briesmigaka.

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, lasu shito topiku tagad, pirms guleetieshanas un bik miiziigi palika XD.gif

Eniivei, prikols taads, ka tad, kad man bija kaadi 5 gadi, es veel guleeju redelju gultinjaa, tjipa pa nakti pamodos, un pie sienas bija vecenes galva un 1 roka, nu tjipa, kaa vinja tos buutu izbaazusi no sienas aaraa. A taa vecene bija taada pretiiga, vinja bija mana iedomaataa "pareiza laika" tante. Nu tjip bija taads telefona nr. pa kuru zvanot vareeja uzzinaat pareizu laiku. Nu un man tas nr bija topaa, visu laiku zvaniijos kopaa ar savu 2 gadus vecaako maasiicu tongue.gif Nu un taa iedomaataa vecene man bija taada paresna un varen pretiiga, tjipa mati vinjai nebija, bet no galvas taada taa ka spiraale naaca aaraa, nu kautkas liidziigs cuukas astei smile.gif , nu to taa gruuti izstaastiit.

Nu vo, un es taa pamostos un skatos ka vinja izliidusi no sienas un pakutina mani padusee, un saka lai es gulju or smth. Tad es gan biju kaartiigi paarmiizis un guleeju nekustiigi teeloju, ka neko nejuutu, un veel tagad taada neomuliiga sajuuta paarnjem par to domaajot, kaut gan uzrakstot shito tekstu man saaka no vinjas palikt mazaak bail biggrin.gif

Aa jaa un veel kaukaadaa 2-4.klasee es biju salasiijies kautkaadu spoku staastu graamatu, kas bija sastaadiita no 11-15 gadu vecu beernu izdomaatiem shausmu staastiem. Nu vot un es ticeeju visiem tiem personaazhiem par ko tajos staastos bija rakstiits (piikja daama, sarkanaa daama etc). Un tad es ilgu laiku reaali pirms guleetieshanas miizu no taa visa smile.gif

Bet tagad, peedeejos gados nav sanaacis iipashi kautkaa saskarties ar spokainaam lietaam un cerams, ka arii nenaaksies.

Link to comment
Share on other sites

man 5-6 gadu vecumaa bija kaut kas liidziigs flashbacka un flea atgadiijumam. Peekshnji nakts viduu pamodos un ieraudziiju dzheku ,kas bija apgjeerbies kaa gots ,staaveeja tieshi pie sienas un kaadu briidi nekusteejaas ,taa kaa man bija shaubas ,ka tas ir kaads no gjimenes ,paliidu zem segas smile.gif Bet shitiem staastiem vienmeer ir kaads logjisks izskaidrojums ,man nereti gadaas kaads sapnis ,kursh pieceljoties liekas bijis iists wink.gif

Link to comment
Share on other sites

apmeeram gadu atpakalj (pagaajusho ruden), dziivoju dziivoklii veel ar 3 dzhekiem (tipa komunalka jeb koju variants). kaa parasti, shaadi dziivojot, izbaudi katru mirkli vienatnes (sveiciens onaanistiem whatever.gif ). it sevishkji, ja ir 1 koplietoshanas pc

tad nu baudu es 5dienas vakaru, kameer dzeki aizgaajushi uz elitaaro tekja diseni. seezhu pie pc, spamoju forumos, vaardu sakot - dirshos pa onlainu. peekshnji juutu - istabaa veel kaads ir. ar acs kaktinju redzu - blaavs korpuss staav pie tv plaukta un tipa k-ko rokaas pa gaisu. pieveershot skatienu - nekaa nav. veelaak noskaidrojaas, ka tanii telpaa nomiris saimnieka vecteevs un neesmu pimais, kas vinju redz. taa nu peedeejaa dziivoklii pavadiitajaa pus gadaa es to dzheku redzeeju veel kaadas reizes 3-4

Link to comment
Share on other sites

apmeeram gadu atpakalj (pagaajusho ruden), dziivoju dziivoklii veel ar 3 dzhekiem (tipa komunalka jeb koju variants). kaa parasti, shaadi dziivojot, izbaudi katru mirkli vienatnes (sveiciens onaanistiem whatever.gif ). it sevishkji, ja ir 1 koplietoshanas pc

tad nu baudu es 5dienas vakaru, kameer dzeki aizgaajushi uz elitaaro tekja diseni. seezhu pie pc, spamoju forumos, vaardu sakot - dirshos pa onlainu. peekshnji juutu - istabaa veel kaads ir. ar acs kaktinju redzu - blaavs korpuss staav pie tv plaukta un tipa k-ko rokaas pa gaisu. pieveershot skatienu - nekaa nav. veelaak noskaidrojaas, ka tanii telpaa nomiris saimnieka vecteevs un neesmu pimais, kas vinju redz. taa nu peedeejaa dziivoklii pavadiitajaa pus gadaa es to dzheku redzeeju veel kaadas reizes 3-4

zini baisi paliek!

un man 1reiz arii pamodos, skatos uz dzivokla durvim un tur kkaads cilveka veidols balts. ar daudziem tur runaajaam, utt. un teica ka tajaa maajaa 1 pakaaries shock1.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...