Jump to content
GIGN Forum

Acces


Berkut
 Share

Recommended Posts

Labdien GIGN un GIGN speletaji,

Esmu kadu laicinu spelejis uz jusu servera un man gribetos sanemt vote acces, uz parbaudes laiku. Es biju un tagad esmu admins uz cs.nox.lv serv. (apmeram gadu), bet pasham jau apnika 1.5 + war3, tapec aizgaju CS 1.6. Itka brains man ir, un spelet maku, tapec ari prasu Rec vai Antirec...

Paldies par uzmanibu

Berkut

P.S. uz kludam ludzu nepieverst uzmanibu, neesmu latvietis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

matrxx, nezinu ka sheit, bet uz veca laba NOX servera adminus nema neskatoties, cik viniem ir postu forumaa, bet ka labi vini spele, un vaj sajedz, kas ir team play... Es tikai prasiju, vai varu sanemt vote uz parbaudes laiku, ja gribi ar floodu nodarboties, go somewhere else, tavu viedokli es jau dzirdeju wacko.gif

Edited by Berkut
Link to comment
Share on other sites

Matrxx nu tu tur huinju naturaalu lej... ja nav ar ko atspeekoties tad nehuj dirst kko? Kaada atshkjiriiba cik vinjam posti foruma? un gignaa vins diezgan biezhi spele , parasti kad es pa retai reizie ienaaku ,shamais ir... un diezgan sakariigs arii izklausaas! tik atkal taa probleema ar adminju pietiekamiibu... es palieku neitraals

Link to comment
Share on other sites

matrixxx tu esi padumsh ... Puba ir daudz tadu cilveku ar kuriem var tp uztaisit esmu par to parliecinajies tai skaita ir ari dareks un Berkuts protams ir daudz tadi 2pac un kamikazed veidigo kam ir viss pie vienas vietas ka tikai kaukur nolist un pazurkot!

Bet nu jaa tagad tiesam adminu ir samera biezi serv tikai ja vien vini vislaik neliktu aztec d2 nuke biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Visvairak mani fascineja Matrxx vaardi "tad ei un speelee savaa tizlajaa nox "

Par tadiem vardiem es labraat tam superigajam matrixam bietee iedotu.. NOX ir cs veesture, kas veel joprojam dziivo.. Matrxx uz NOX saka speleet daudzi LV slaveni speletaji.. Tas ka Tu esi jauns, punkjains geimeris nenozime ka vari atlauties visu raxtit, kas ienak Tava ne iipashi atiistitajaa galva...

SO SHUT THE FUCK UP .. Tavs viedoklis ir mazsvariigs!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif Diesel baigais izsiteejs juuties? dry.gif man poh kas ir nox serveris un kas tur saaka speeleet, taapat arii es sevi neuzskatu par geimeri. tu esi geimeris, to var pamaniit uzreiz, jo taadi kaa tu tikai prot braukt ar muti un neko vairaak zaban.gif

vieniigais serveris ko atziistu ir gign. paareejie sux. mans viedoklis. un veel Diesel man uzdirst uz to ka mans viedoklis tev mazsvariigs, man tavs vispaar pie di****s

Link to comment
Share on other sites

kada jega? viens pasaka ka dos otram galva. un otrs kam "tjipa" dos galvaa atkal brauc solitajam auguma. tas ir iisteniba diezgan stulbi - ja viens grib sist otru un tad otrs arii tagad ir drosmiigs un arii grib sist to 1o, tikai tapec ka tas viss notiek virtuaali un taa nopietni nevies nevienam neko nevar izdariit. kada jega tukshiem vardiem? ja i-netaa vismaz 90% cilveki ir daduz krutaki nekaa dziive, telo baigos izsitejus un ko tik veellne. nu tadaa veifa tiesham nevar izraadit savu krutumu.

p.s sorry pat offtopiku...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...