Jump to content
GIGN Forum

Winner, Winner ... Chicken Dinner


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Tāmm šodien uz privāto meilu ( savas lapas ) saņēmu vēstuli par kaut kādu mistisku UK loteriju, un es ķip esmu laimējis 1 miljonu GBP ( WTF?!? )

iegāju tajā saitā pārbaudīju jā cipari visi sakrīt un izskatās ok,.

aizsūtīju šamējiem savus datus, un piezvanīju uz doto UK numuru.

pa telefonu atbildēja laipns brits, kas visu sīki paskaidroja, ķip paprasīja to loterijas numuru utt.

pateicu visu un šis pārbaudīja vai saņēmis meilu.

viss bija ok, un viņš izsūtīja otro meilu, kur bija prasīts kā es gribu cashu saņemt.

atbildēju arī uz to, un tagad gaidu, kas būs ( refreshoju Outlooku )

kāds ar kko šitādu ir saskāries? bullšits?

Link to comment
Share on other sites

nu vo,

a man vienai paziņai arī bija. viņa darīja tāpat beigās atsūtija glaunu vēstuli ( pasta ) kur jāieraksta kkādi šiti bija ( es viņai utr tulkoju ), bet sen neesmu runājis tapēc nezinu , kas tur beigās sanāca.

;)to jau es paprasīju :D

Link to comment
Share on other sites

cash,

google parādīja tikai kkādus bloga ierakstus.

kāds var iztulkot šīs rindas, jo nezinu vai pareizi sapratu jēgu.

NB: Your funds are protected by the UK Hard Cover Insurance Policy, which makes it impossible for us to deduct from your winnings until it is been remitted to you. 
In other words, we do not have the ability to deduct our service charges from them. This is in accordance with section 13(1) (n) of the national gambling act as adopted in 1993 and amended on 3RD July 1996 by the constitutional assembly.

Link to comment
Share on other sites

A pa šitadu chakareshanu var vinjiem kkadus sudus sataisit? jo atceros pirms kadiem 5 gadiem masa sedeja pie pc un tur bija visadi sudi ka vinejis esi zelta kjediti u.t.t. un kad zvanija shiem tad kkads automatiskais atbildejas nomurkskjeja un viss :D

Link to comment
Share on other sites

google parādīja tikai kkādus bloga ierakstus.

kāds var iztulkot šīs rindas, jo nezinu vai pareizi sapratu jēgu.

NB: Your funds are protected by the UK Hard Cover Insurance Policy, which makes it impossible for us to deduct from your winnings until it is been remitted to you. 
In other words, we do not have the ability to deduct our service charges from them. This is in accordance with section 13(1) (n) of the national gambling act as adopted in 1993 and amended on 3RD July 1996 by the constitutional assembly.

Tur ir rakstīts - diemžēl mēs nevaram noņemt naudu no jūsu vinnesta, jo to aizsargā bulshit bulshit bulshit cieto vāciņu apdrošināšanas likumi. Citiem vārdiem - pārskaiti mums naudiņu, lai mēs varētu tev pārskaitīt daudz vairāk naudiņas!

klasiska shēma veca kā pati pasaule!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ou baby es arо vinзju YE

This is to officially inform you that The won the United Kingdom Microsoft Lottery grand prize awards of Ј1,000,000.00 Your claims file has been duly forwarded to this office with specific instructions that we shall be handling the transfer of your prize.Kindly send the below information for claims fo your winnings to Contact Person: Mr Dave Walker EMAIL: [email protected] Provide him with the information: 1.Full Name:, 2.Full Address:, 3.Country:

:DDDDD :D:DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...