Jump to content
GIGN Forum

Talantu Fabrika


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Taatad visi jau zina ka driiz atkal saaksies talantu fabrika.

Shodien skolaa mani noshokeeja viena lieta par talantu fabriku. Kaa parasti seedeeju klasee un laidu gurkji, kad peekshnji (tas bija tik negaidiiti blink.gif ) skolotaaja teica ka vienai chiksai no muusu klases ir kas sakaams. Vinja diezgan forshaa gaitaa devaas uz klases priekshu un saaka staastiit savu forsho staastu. Uz dzimeni sho draudzenes aizvilkushas uz kkaadu suudu kur apmeeram 1000 cilveeki kandidee, vinja tikusi otrajaa kaartaa un taa izvilkusi liidz finaalam, kura bija 20 cilveeki. 10 no shiem cilveekiem buus iespeeja piedaliities talantu fabrikaa. Un par briinumu taa mazgadiigaa chiksa tika talantu fabrikaa shock1.gif

Stundaa seedeeju diezgan apjucis un domaaju WTF. Protams dabuuju pareekt kaa uchene lien vinjai dirsaa cool2.gif

Katraa zinjaa, man tagad ir info par intro talantu fabrikai un par norites gaitu. Plus vinja apsolija ka pasveicinaas muus pa televiiziju.

Ir tikai viena shkrobiiga lieta - skola. Nu katraa zinjaa lai vinjai veicaas thumbsup.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

jefinji - shii fabrikaatskjiraa no taa,ka sheit var piedalities cilveki no 15 pr 16[iisti neatceros]! + fabrikantus pa nakti laidis majas,bet nakts kadrus vinji safilmes ieprieksh un tos tad laidis televizija smile.gif nu to vismaz man teica LNT generaldirektora[Andreja Eekja] deels cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ahahahaha tā lose izlidoja ārā... 18.gif

orākuls saka, ka tu esi kašķīga! - es neesmu nu nee neesmu neesmu neesmu nu neesmu nu kaa es varu buut kašķīga nu neesmu neesmu!!!!!11oneone

4.gif

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...