Jump to content
GIGN Forum

Lvhosting - Mesls - Kūts !


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. nafig te runa par CTTS iet? tu man paskaidro?

2. mēs vainīgi kad tev tur ķibele ar to hostingu? pateici un viss, pabrīdināji mūs, lai gan lielakā daļa jau to paši zin..

3. un ja kas pats beidz spamot, viss, vari pat neatbildēt, vnk nerakstiet te, admin,moder CLOSE TOPIC!!

Pag, lvhosting = CTTS hosting? :D

Edited by RaaapuLis
Link to comment
Share on other sites

:D

RaaapuLis tu esi stulbs!

Bla ļoti bieži ir kautādi mēsli uz hostinga, bet pašam ctts.lv nekad, jo to kasti kur stav ctts.lv laikam sarga kā savas olas!

DB dumpi tika dažreiz paklejo pa netu.

Man te uz desktop mētājas viens oktobra dumps

Link to comment
Share on other sites

:D

RaaapuLis tu esi stulbs!

Bla ļoti bieži ir kautādi mēsli uz hostinga, bet pašam ctts.lv nekad, jo to kasti kur stav ctts.lv laikam sarga kā savas olas!

Tieši tā !

Kāda bija tavas lapas adrese?

Manēja lapa tagad nedarbojās !

2. mēs vainīgi kad tev tur ķibele ar to hostingu? pateici un viss, pabrīdināji mūs, lai gan lielakā daļa jau to paši zin..

3. un ja kas pats beidz spamot, viss, vari pat neatbildēt, vnk nerakstiet te, admin,moder CLOSE TOPIC!!

Pag, lvhosting = CTTS hosting? :D

LVHOSTINGS.LV pieder ctts.lv administrācijai ;) !

Link to comment
Share on other sites

Čau visiem, esmu viens no LVHOSTING jeb CTTS hostinga klientiem, lasot šo visu pirmais ko izdarīju laikam paķēru savu trubu un panikā bliezu pa pogām zvanot LVHOSTING vadītājam un prasot, vai tu esi lietas kursā un kas par šitiem te reāli ir? Tad nu šis pastāstīja visu kaut vai izklausījās mazliet uzvilkts(domāju gan), un par laimi man viņš pateica kad tur kur ir mans projekts kaste ir vesela..Tapēc esmu mierīgāks, bet skatoties te visu šito fīču man sākt mākt šaubas, bet nu anyway drīzumā man liekas drīz būs tikai kaut kāds viens normāls hostings, jo pārējie vnk viens otru nohakerēs un sazin ko vēl.. ai nu galīgā dirsā ir šī tēma..un vsp es tinos...

Link to comment
Share on other sites

Pričom te ihaizivs? Tā lapa var kautvai neko nemaksāt un mani viņa neuztrauc, bet tevi sūdu gan.

Ja sūdu aiztiec, sāk smirdēt.

Tavas smadzenes ir tikpat lētas kā centrāltirgus belašs.

p.s. kūts mēsl, es tevi ignore.

Edited by Turismo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...