Jump to content
GIGN Forum

Questions...?


Recommended Posts

o jaa blje, misters Bijach da teevs a.k.a. pidinju aizstaavis visvarenais. Paskaties uz to vinja postu un izsecini cik daudz tam cilveekam ir smadzenju, ja vinsh taa raksta. Un es jau tev to 2.reizi saku - ne jau tu buusi tas, kas man noteiks, ko runaat un kad runaat.

Link to comment
Share on other sites

o jaa blje, misters Bijach da teevs a.k.a. pidinju aizstaavis visvarenais. Paskaties uz to vinja postu un izsecini cik daudz tam cilveekam ir smadzenju, ja vinsh taa raksta. Un es jau tev to 2.reizi saku - ne jau tu buusi tas, kas man noteiks, ko runaat un kad runaat.

jaa, ok, vinsh uzdod stuulbus jautaajums, bet tu runaa pilniigu suudu.

pienjemu, ka tu no vinja smadzenju daudzuma zinjaa daudz neatpaliec un centies aplikt vinju, lai celtu savu ego new_silly.gif

un prichom pidinju aizstaavis? es tak tevi neaizstaavu wink.gif

flashback, tu esi stuulbs  20.gif

pie taa arii paliksim cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa, ok, vinsh uzdod stuulbus jautaajums, bet tu runaa pilniigu suudu.

No taada dzirdu.

pienjemu, ka tu no vinja smadzenju daudzuma zinjaa daudz neatpaliec un centies aplikt vinju, lai celtu savu ego

Neuzmineeji

un prichom pidinju aizstaavis?

nu ja tu neesi pidinju aizstaavis, tad secinu, ka tu sevi neaizstaavi sad.gif

pie taa arii paliksim

un ja nu nee?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

atvainojos, ka pacēlu šo topic'u, bet paldies, ka saglabājāt šo veco topic'u, jo šī topic'a autors esmu es. :D

normālos daudzumos C vitamīnu dabūju. :D

"Flash Back : Smirdi vnk. dirst... Visiem te nelecies domaa ka esi ar vairaakiem gadiem ne kaa es. Domaa ka es tew tikuntaa neiedoshu pizdii ??? Kroplis... dry.gif "

man pat kauns no sevis sāk palikt.. :D

nu jā, traki tajos 12/13 gados, lai vai cik man tur bija. :D

Edited by evasion
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...