Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Ipb Un Php-fusion


Recommended Posts

Ir neliela probklēma ar ipb foruma un php-fusion reģistrācijas apvienošanu..

Luk ir pamaciba pec ka taisiju http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=26043

Mana ipb versija 2.1.6 php-fusion 6.0.1.

Tatad jautajums..

Viss itka iet taka vajag reģistrējoties web lapā automatiski esmu reģistrēts ari forumā... Un viss ar to ir kartibā, taču problēma ir taja kad viss šis ir sataisits.. man sāk mes errorus

Table 'ipbforum.fusion_online' doesn't exist reģistrējoties un logoutojoties weblapa..

Kāds zin kā to labot??

Un vel ir otra lieta kā dabut gatavu to ka ejot forumā logo paliek tas pats tā pat ka šeit gignā..

Luk šita 50kgzr53x3fpx4n63faq_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest kvesen_

1. Atbilde. Tātad tev datubāzē ir jāuztaisa tabula ipbforum.fusion_online cik noprotu automātiski viņa neizveidojās.

2. Atbilde. No sākumlapas paņem pirmkodu un iezīmē visu sākot no pašas augšas līdz navigacijas beigām un kodu ieliec forumā AdminCP ---> LOOK & FEEL ---> Edit Board Header & Footer Wrapper pašā augšā. Nezinu un laikam vēl jāizdzēš <% BOARD HEADER %> Šķiet ka viss.

Link to comment
Share on other sites

par <% BOARD HEADER %> viss ir skaidrs jau sataisiju cik nu vareju.. :D

rk8rig5c1r37plkxdt_thumb.jpg

bet velaizvien jautajums par to Table 'ipbforum.fusion_online' doesn't exist un Table 'ipbforum.fusion_panel' doesn't exist

luk screeni reģistrējoties un logoutojoties :(

8n9vyfpjvtvt5jlkgyba_thumb.jpg

ojj0han4ztg4zip9771_thumb.jpg

ko darīt var kāds ieteikt ko..?

phpmyadmin ir peikļuve uz hosta biggrin.gif Nebūtu phpmyadmin tev tur neko nevarētu ielikt. Vnk. padomā.

Nu ja tiem kas hoste tiem ir ta piekļuve, bet pats tur iekšā netieku.. Un ko majaslapai jau to izsti arī nevajag, jo hostētājs tev pasaka datubazes nosaukumu un tu uzzinstale majaslapu. phpmadamin nemaz nau jalien iekšā!

Link to comment
Share on other sites

:)

Iekšā stāv javaskripti. :thumbsup:

Dodies: Look & Feel -> Edit Template HTML -> All global html -> global_board_header -> tur izdzēs <div tagu, vai pašu bildi kas viņu ievada, un saglabā - tad headeris būs nost un funkcijas strādās! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Visu laiku domaju par to datubāzes problēmu un nonācu pie secinājuma.

Rekur instalējot php-fusion visu datubāzi ieinstalēju datubāzē piemērām x

Un instalējot forumu ieinstalēju tu datubāze x2

Forumu gadijumā nevajadzēja instalēt taja pašā x datubāzē kur ieinstalēju php-fusion?

EDIT: Problēma atrisināta.. Luk kas ari bija pie vainas tas ka katrs bija savā datubāzē.. :) Rekā... smadzenes vel man strādā un var šo to vēl izdomāt! :D

Var vērt ciet! :)

Edited by MelfisS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...