Jump to content
GIGN Forum

Access


j1n*
 Share

Recommended Posts

Speeleeju juusu serverii pietiekami ilgi, gribeetos sanjemt access, ar admin komandaam riikoshos uzmaniigi, vienkarshi kickot un banot cilveekus negrasos - neesmu taads cilveeks. Chiiterus pamanu 1-2 raundu laikaa. Speeleeju tikai GIGN, speeleeju katru dienu, ja iedosiet access nenozheelosiet, komandas kaads veeleetoes ieguut: slot,vote,slap,kick,ban smile.gif

Luudzu padomaajiet par manu piedaavaajumu

Gaidu jusu atbildi kungi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ja, shitam speletajam var dot REC. speelee labi un diezgan dinamiski, domaaju, ka chiterus atrast nebuutu probleema, jo ir pieredziite smile.gif nu nez, buutu mana teikshanu, domaaju, ka iedotu tiesiibas, par ljaunu jau tas nenaaktu, kaut gan no otras puses skatoties, uz gign ir ljoti daudz labu adminu, kas labi pilda savu pienaakumu un vienmeer, kad speeleeju ir kaads admins uz vietas un arii kad nespeleeju, bet skatos gign maajaslapu arii ir kaads admins seerverii smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

fasty lolix atrast ceaterus blin liela maaksla nax 4.gif

nu tip REC thumbsup.gif

aam tik bez dirshanas kad sanjemsi teisiibas ok? un mani klausiit smiliez.de_2551.gif

karoche man tagad paalis po lube bet j1n jau sen redzu kaa norm player wink.gif

P.S. dodot citeim rec es nemaz neesmu aizmirsis par sevi, Macho! ok ? 4.gif

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

es saprotu ban tiesības - priekš čīteriem. A j1n, tu pēdējā laikā esi redzējis kādu čīteri kurš nav operatīvi ticis nobanots?

kāpēc slap/slay, nesapratu. Man liekas, ka vienmēr serverī ir kāds admins, kurš vai nu paslapo, paslejo vai arī kuram var pateikt lai to izdara (ja pretējā komandā)

tāpat arī neredzu iemeslu dot kiku un votes...

Link to comment
Share on other sites

Sveiks visiem. Man ir problema.. Nezinu cik nevareshu speeleet cs. Man kaut kas ir noticis ar video kartu pec formata. Install cs 1.6 viss kartiba, bet nezinu kapec man ir software mode, nedrikst OpenGL noturet - kompis pats maina video mode uz Software.. varbuut vajag jaunie video drivers ? Vai kaut kads cits? Ja kads zin, luudzuu palidziet man.. sad.gifsad.gifsad.gif

macho padoma luudzuu vel par manu lugumu... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

taa vien izskatas ka ne1 nedabuus acc jo adminu ir DAUDZ ... un vienmeer kads ir iekshaa! taapat kaa uz p00pa serv-1reiz bija ~15 admini smiliez.de_2125.gif

tur jau aizklapeeja tiesibu sadalju prieksh mirstiigajiem...tikai admini var taisiit topikus smile.gif

bet nu 6itam rec

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...