Jump to content
GIGN Forum

Gaiziņš


cSpoks
 Share

Recommended Posts

otrkārt tu īsti neizprati manu domu un man ir slinkums skaidrot, varu teikt vienu tu to nesaprati tā kā es gribēju, lai citi saprot. Būtībā lai dara kā grib, katram sava pieredze tomēr.

treškārt smejas gan un it īpaši par džinsiniekiem, lai gan nevaru teikt, ka es pats nenormāli rēcu, parasti man ir WTF skatiens =D

Mans otrais vārds ir stereotips.

Ja cilvēkam ir ērti snovot džinsenēs, tad kāpēc lai viņš to nedarītu? Jo par to smiesies kaut kāds "mudaks" kurš doma ka ir pasaules naba, un viss, kas viņam liekas nepieņemams ir nepareizs?

Konkrēti nerunāju par sevi, bet neredzu tur neka smieklīga + vienkārši besī šis te domāšanas veids.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēkam ir ērti snovot džinsenēs, tad kāpēc lai viņš to nedarītu? Jo par to smiesies kaut kāds "mudaks" kurš doma ka ir pasaules naba, un viss, kas viņam liekas nepieņemams ir nepareizs?

Konkrēti nerunāju par sevi, bet neredzu tur neka smieklīga + vienkārši besī šis te domāšanas veids.

Zelta vārdi.

Man dažkārt gluži otrādi, besī visi tie, kas sevi uzskata par pārākiem tikai tāpēc, ka viņiem ir "stilīgākās" un platākās drēbes, bet tīri tehnikas un braukšanas prasmē, viņi mēdz smagi izgāzties.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

kriit visi.

Ai nu beidz, no lupām lasi... :slap:

P.S Smieties par to, ka kāds rīkojas neordināri, jau sen vairs nav stilīgi. Tā dara mazi bērni. To nu 22 gados jau sen būtu jāzin.

Katrs izvēlas pats, kā ģērbties, no kura kalna braukt, un ja tevi spēj ietekmēt šie te saucamie "Asprāši" , tad tu esi garā vājš cilvēks.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...