Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:) būs gign guilde :D

Nav slikta doma. Zināms jau, ka katram savs serveris kur kačāt 85os, arī man uz Dragonmaw 7 čari gaida. :) Tāpēc būtu forši pakačāties, no nulles, uz kāda cita servera, kur nevienam nebūtu nekādi main čari un heirloom seti. Tā teikt atrauties no ikdienas guildreidiem un paspēlēt latviešu kompānijā ar <GIGN.lv> zem nika. :)

Ja kāds piedalās - iepostē ar kādu klasi un kādu lomu(dps/healer/tank) gribētu spēlēt. Uztaisīšu sarakstu. Ja normāls skaits piedalīsies, varēs īstenot.

Pieteikušies:

Oddish - warlock/rogue

entw - warrior

665 - druid

SkaM^ - paladin/druid

Rawen - hunter/warlock/death knight

jancho - warrior(tank)

Glud!naTajs - mage/warlock/druid

w2dc - warlock/shaman/warrior

htrc - warrior/hunter

bullet - warrior

samuray - druid

Rins - rogue

Quality1 - ???

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad lielākā daļa no GIGN komunitija spēlētājiem spēli sāks septembrī/septembra vidus, tākā septembrī varētu atrast kādu neitrālu no visiem realmiem kur nevienam nav sakaru utt, kur tīri for fun un laika nopišana paspēlēt, LV POWER!

Gribētu spēlēt ar: Orku Warrioru. :thumbsup:

ENTW IN!

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Man reāli pohuj. To varētu izlemt ar balsošanu.

Doma ir sākt spēlēt līdz ar Cataclysm iznākšanu, kad Deathwing būs uzaris barrens un citas vietas. :) Tas diezvai būs ātrāk kā novembrī

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, jo pats atsākšu spēlēt tikai, kad izies cataclizma.

Pats rollošu Tauren Paladin (Pašam vel nav bijis neviens paladins, izņemot caur ref līdz 60lvl, bet tā arī neesu ar viņu tālāk spēlejis.)

or Troll Druid (Arī nav nekad bijis)

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:D Spot a newb.

Omg, prieškam viņam kačāt grūtas klases, ja viņas jau viņam ir citā serverī? Piemēram uz main viņam ir Warriors un tu gribi lai viņs uz defultā kačā vel vienu warrioru vai citu grūtu klasi ? baigais fun :D Jaņem klases, kuras nav spēletas, bet ja tev patīk, ka tev ir vairakos serveros četri Warriori ar 85lvl tad kruta tev spēlešana :D

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Pinky ir WoW veterāns. Viņam šajā topikā ir vieta vairāk kā lielākajai daļai no jums. :)

Tākā kušš.

Par to klanu. Nezinu gan. Man jau liekas, ka laba ideja pirmos divus mēnešus tādu klanu, jeb ģildi uzturēt. Varētu būt interesanti. Esmu drošs, ka ģilde pēc kāda laika pamirs un cilvēki, kas vēlaizvien būs aktīvi, nožēlos, ka nav taisījuši čaru serverī, kur ir pārējie čari, bet nu..

Pats šodien izdzēsu WoWu no datora un esmu drošs, ka Cata nespēlēšu.

Veiksmi ar ģildes veidošanu tik un tā.

Odiņ, tev jānāk spēlēt EVE. :P

Man tur iet jautri.

Link to comment
Share on other sites

:)

Tākā kušš.

Diezgan skumji, ka tāds WoW veterāns līdz šim nebija uzskatījis par vajadzīgu, šajā garajā topikā, dalīties pieredzē ar jaunajiem spēlētājiem, bet tupi iedirsa stulbu un bezjēdzīgu uzdirsienu pretējai frakcijai. Pēc manām, WoW veterāna domām, kaut kas tāds ir pieļaujams, vai nu tikai RP faniem, vai arī tīņiem līdz 13.g.v.

Es jau trīs reizes esmu dzēsis WoWu ārā un bijis drošs :D

Link to comment
Share on other sites

Pinkijs bija tas, kas mani ievilka WoW'ā pirms daudziem, daudziem gadiem. Viņš man palīdzēja.

Es personīgi neredzu jēgu bārstīt gudrības jaunajiem spēlētājiem šajā topikā. Esmu ar gandrīz katru no viņiem aprunājies, nekas gudrs tur nav nācis ārā. At the end of a day, viņi, lai ko tiem teiktu, izliksies gudrāki par tevi.

Redzi, Odiņ, viens dzēš trīs reizes WoW ārā, otrs tās pašas trīs reizes dzēš citu spēli. Manā gadījumā EVE.

Man nav astoņi 80. levela čarakteri. Man bija viens. Un es ienīda katru sekundi, ko pavadīju aiz viņa, izņemot tos brīžus, kad biju reidā.

Es nenākšu atpakaļ. Man tā spēle ir par plānu, par neinteresantu, par vieglu.

Kas nav uzbrauciens ne tev, ne spēlei pašai, ne kādam citam. Tā vienkārši nav mana tase tējas. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...