Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

10/12 25men hc pagaidām.

Man pilnīgi pietiek ar to ka dbm izbļauj paziņojumu kas kuram ir. Atbildot uz tavu jautājumu - norunāta vieta kur satikties ar to sarkano staru, ugunis nest uz saanu, norunāta rotācija kas kuram kož, aptuveni zināms kur retojas. Nebūt nav no grūtākajiem HC bossiem.

Pie putricīda hc vēl varētu piekrist ka pa sliktu nenāktu grids.

Nav nekāda krutākā ģilde, liela cilvēku rotācija uz vasaru, RL nomainījās bet vismaz savus 10 bosus esam nosituši. Sindragosa un bichkings palicis.

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Tagad, ar to buffu, jau noteikti, ka nav grūti, nē.

Bet, kad buffu nebija, nebija laika kaut kur satikties, visam vajadzzēja būt perfektam.

Bet nu enivei, grūti vai nē fighti ir, DPS klasēm ir jāzin, kas notiek raidā.

Protams, ne tādā līmenī kā healeriem, bet ir.

Link to comment
Share on other sites

Bet, kad buffu nebija, nebija laika kaut kur satikties, visam vajadzzēja būt perfektam.

Bet nu enivei, grūti vai nē fighti ir, DPS klasēm ir jāzin, kas notiek raidā.

Protams, ne tādā līmenī kā healeriem, bet ir.

Kā tu to domāju, ka ne tādā līmenī, kā healeriem? Healeriem vispār nehuja nav jāzina. Tacts - heal!

Link to comment
Share on other sites

^ bullshit.

eniivei, es zināju, ka šodien nevajadzēja spēlēt, bet labāk iet dzerstīties pa dažādām dzerstīšanās iestādēm ar draugiem.(vismaz tāds pasākums būtu mazliet lietderīgāks)

Es esmu izsmērējis ICC pirmo spārnu 42 reizes(kopā pa 10maniem un 25maniem uz 2 čariem). Visas reizes ar pugiem. Šovakar pirmo reizi saskāros ar tik atsaldētu grupu... brr... auksti paliek. 2 vaipi uz Lēdiju D, 3 vaipi uz lolšipu un pēc trešā vaipa uz Saurfangu, es rage quit'oju. mans jūī - wowscrnshot080710005750.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Es ar kautkādu galīgi sūdīgi ģērbtu altu vienreiz uz lootshipa gandrīz nowaipojām. Tanks nomirst uzreiz - nav kas lec. Visi pa vienam, pa diviem atmirst kad jālec pāri bet ar pāris dzīviem cilvēkiem beigās nomocījām :superlol: Bet nu tur jābūt ļoti stulbiem :D

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Man jautrākais Lootships ir bijis, kad cannoneri zvērējās, ka zina, kas jādara, bet cīņai sākoties neko nezināja izrādās. Beigās ranged DPS, kas lēca pāri pie viena vāca nost arī Rocketeerus, kāmēr retardētie Cannoneri aizrautīgi blieza pa Saurfangu... Knapi knapi tik vinnējām, jo reāli 7atā viss tika iziets, otrs hīleris izdomāja AFK uztaisīt uz visu faitu. :D 2 Ranged DPSi, kas bija normāli gearoti arī izvilka visu faitu.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

īpaši daudz ko darīt nav arī pārējos Wingos. Imo ICC kopumā grūtāks ir DPSam, nekā healerim. Vienīgais, ka atbildība gan uz hīleri ir lielāka. Kādu nesahīlosi vai slakosi momentā nodirsīs, ja Wipe būs.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet damage bonuss, ko dod šamaņa uzlabotie Strength of Earth un Windfury totēmi "nedaudz" varētu noderēt un padarīt tos tavus Kaķus un rougus vēl krutākus. Tas ir tas stulbums, ka šamaņus uzskata tikai kā DPS vai healers. Nekad nedomā par totēmu bonusiem. Ko dod rougs citiem? Absolūti neko - nulle. ZERO! Pieļauju, ka bez rouga un ar enhancement šamani, kopumā damage output no melee un hunteriem kopā būtu lielāks, nekā bez enhancementa un ar rougu.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsīsim, ka rogue uz reidu nes arī +3%crit vai arī +4% physical damage pasīvo buffu(tiesa gan, tas ir aktīvs tikai uz tārgetiem, kurus pats rogue ir pabakstījis un saindējis :) )

btw, vakar dabūju DBW rougam. Jau otrais čars man ar to trinketu, un es skraidu tikai pa pick upiem, kur 1/3 daļa no reida stabili uz viņu roll'o :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...