Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Jau otrā nedēļa kā neesmu spēlējis, tādēļ čars mazliet ierūsējies, tūlīt vēl 1 mēnesis eksāmeni būs over, un tad wow pvp..

Runājot par Chilldren Week, vēl tik vajag dabūt nokritušo karogu iekš wsg un done, bet nu iekš AV šodien tāds fails sanāca, ka omfg. :D Vajadzētu demku, bet nu rofl. Tātad, esmu jau izmisumā, ka Alliķi pārāk aizstāv towers, un te vienā pamestajā par kuru horde aizmirsa, aizstāvēja 3-4aļļiki un es jau domāju, ahh bez cerībām, bet omfg. :D Ieskrienu iekšā, skatos pie karoga aļļiki okey, izmisumā skrienu ņemu, un wtf? :D visi 4 aļļiki afk or smth, un mierīgi paņēmu karogu un aizskrienu prom, yeah..

Vēl tikai 3k honor (~viens bg) un tad 4 Furios seta daļa būs, tad vēl tikai helmu un viss..būs jāpāriet uz holy. Runājot par OFF-setu, priekš Wrathfull vajag ahhujēni daudz honor, + vēl arena ratingu, kuram man nav un tuvākajā brīdī nav, tad labāk ņemt Relentless offsetu? Kurš ir uz pusi lētāks, priekš pirmā laika būs ok?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Es ar visiem saviem čariem [ja neskaita sīkpirdi druīdu - 20. lvl] esmu vienā ģildē jau kādus 4 gadus. Kopš sāku spēlēt wow oficiālajā serverī. Protams, ir bijuši pārtraukumi pa vidu, taču ģildi pametis neesmu. Tā atmosfēra, cilvēki.. Tik žēl, ka laika ziņā netieku uz ģildes reidiem - nākas PUGot..

Taču kopumā - laba ģilde ir tas apstāklis, kas palīdz justies labi. Regulāri.. :sparta: <----- Love this one! :D

Link to comment
Share on other sites

:D saks nodirst vel x]

PUG - pick up group. Tas ir tas sūds, kas Trade čatā iet vislaik - LFM ICC10 utt. Tā ir pugošana.

Uz neoficiālā es šaubos vai ir kāda atšķirība PUGs vai nē...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Nu ko jauna reidu nedēļa. Jāsāk lūgties rng dievam, lai pēc Lēdijas Nāvesčukstes varu doties tālāk uz stroķkuģi klanoties Zod'a priekšā.

btw, jancho, muhameds jau tagad spēlē uz aszūnes un krīt uz nerviem AT biedriem :)

Link to comment
Share on other sites

btw, jancho, muhameds jau tagad spēlē uz aszūnes un krīt uz nerviem AT biedriem :)

Ā nu ta skaidrs, mūsu realmā Malygoss 1 nedēļu izlaižot atkal ir Weekly raids - izskatās, ka arī šoreiz ar nevienu čaru neizpildīšu Weekly :D

Link to comment
Share on other sites

XD

Kaut ko ne tā pateicu? =/ Tā es uzleveloju paladinu. Man jau kvestot bija zajebs iestājies ar shamani un warlock

BTW, spriežot pēc /played es to paladinu esmu 6 dienās un 14 stundās uzkačājis līdz 80.lvl

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

pārlasi, ko rakstīja bullets. Viņs teica, ka muhameds tulīt nesīsies iekšā topikā un stāstīs to, ka viņš spēlē uz aszūnes kopā ar SkaM'u :D

es saldēju.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

fail jancho, fail.

viņš, bullet, bija domājis uzrunāt tevi, jancho, sakot, ka tūlīt būs posts no tā čaļa, muhameda, par dingošanu, etc.

ahh, labi gan, ka latviešu valodā izdomāja cilvēki likt komatus. :)

40 minūtes līdz reidam. nevaru izdomāt vai šodien, pirmo reizi pa vairāk kā mēnesi, derētu piekāpt un nosist pāris hardmodes.

Link to comment
Share on other sites

<3 2h mocīties cauri ICC10 1st wing ar pugu

Viens druīds qq'oja par to, ka pallijs vinnēja godīgā rollā sp trinku no marrowgar, ne tikai raudāja, bet arī lūdzās "plz give me" atkārtoti un uzbāzīgi. Pēc tam vēl rage quitoja, lai pēc minūtes lūgtos, lai viņu ņem atpakaļ.(iebiedēšanas taktika - ja nedosi man trinketu, quitošu!?)

vel visam pa virsu, nowaipojām uz gunship(LOL WTF?) un pēc ilgas gaidīšanas un afk'ošanas no RL/tanka puses grupa sabruka.

hell, laikam tomēr būs jāpameklējas un jāatrod kāda ģilde.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

viņš, bullet, bija domājis uzrunāt tevi, jancho, sakot, ka tūlīt būs posts no tā čaļa, muhameda, par dingošanu, etc.

ahh, labi gan, ka latviešu valodā izdomāja cilvēki likt komatus. :)

40 minūtes līdz reidam. nevaru izdomāt vai šodien, pirmo reizi pa vairāk kā mēnesi, derētu piekāpt un nosist pāris hardmodes.

Par lielajiem burtiem gan neesi nekā dzirdējis :D

Link to comment
Share on other sites

gunship mēs viens otru mēģinam novākt uz HC, kur nu vēl Normal. :lol:

un, jancho, man, godīgi, slinkums spiest Shift. lielie burti reāli piš teikuma uzbūvi, ne?

Link to comment
Share on other sites

:lol:

un, jancho, man, godīgi, slinkums spiest Shift. lielie burti reāli piš teikuma uzbūvi, ne?

Poh, netraucē, bet nu OK, pārpratums no manas puses :D

Runājot par Gunship, guild runos vienmēr HC tiek sists. PUGos gan normal, bet novaipots gan tur ne reizi nav :D Tas tak bezmaksas loot events, kā tur var nosprāgt? :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.mmo-champion.com/ redzeejaat screenus? tik nice :D

Mazliet daudz skrīnu, jptv...

Reāli interesē tikai professions izmaiņas, talenti un kā izskatās Orgrimaar. Pārējo sagaidīšu, pats pārlidošu visam pāri.

jancho, viss čikiniekā. :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Nekad nebiju tā riktīgi spēlējis WoW`u, n shits, kaut ko saprotu bet ne īpaši daudz. tātad gribētos zināt kuuros serveros spēlē gignieši, cik mēnesī maksā, ko man sākumā pašā darīt n shits, jo tiešām gribas wowu spēlēt bet pieredzes nav. Varbūt iesākt kādā privātajā blizlike kko samācīties un tad maukt off`ā? lūdzu apgaismojiet mani.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...