Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:blink:

tā nu ir sanācis, ka leather itemu setups priekš Ret palām ir labāks. Un, ja neņem vērā Lich King HC dropus un SM, tad Bloodfall ir krietni priekšā labākajam strenght bāzes ierocim ICC. :ermm:

Plus, viņš ir diezgan seksīgs. :)

Link to comment
Share on other sites

Vai man vienīgajam liekas, ka Warriori ar Protection ir bišķ op. Jo pie OG duelejos un vienīga pretestība ir no frost magiem. (Protams esu 60lvl) un visi saka, ka nakamo klasi nerfos warrior - is that truth?

Link to comment
Share on other sites

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=53953 diezgan labi uzstaīts, lai gan vecs :D

Noskatījos visas trīs daļas. Diezgan stilīgi patiesībā. :)

Voice acting foršs.

Tik Naruto soundtreki un DragonBallZ fireballi mazliet izsita no charactera. ;/

Link to comment
Share on other sites

:D

Interesanti ir tas, ka viņš to uzstaisija 2007. gadā, bet filmā bija iekļauta northrend

Laikam jau sen bija zināms, ka būs tāds kontinents, dunno

Filmā redzamā "Northrend" ir uzņemta Outlands zonā Terrokar forest. Northrendā darbība norisinājās jau Warcraft III expansion pakā, 2001 vai kurā tur gadā, bet gan jau pašā warcraft lorē tika pieminēta arī agrāk. Tapēc domāju, ka wow developeru plānos northrenda noteikti bija jau no paša sākuma.

p.s. Tikko pabeidzu kačāt savu septīto čaru līdz 80! :)

p.p.s Nekas nav kačāts ar invite a friend 3x.

p.p.p.s. Man ir draudzene. :D

Link to comment
Share on other sites

p.s. Tikko pabeidzu kačāt savu septīto čaru līdz 80!

Tīri intereses pēc, cik ilgu laiku tev paņēma tas čars?(/played)

Pats kaut kad plānoju uzraut kādu range dps klasi(visdrīzāk hunteru vai warlocku), bet neesmu vel saņēmies :(

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais ir 11d, bet tas nav tīri kačāšanas laiks, jo šis čars man bija 70 jau BC laikos.

Rekords ir paladins kaut kur 5 dienās, bet tam bija heirloom cirvis un sholdi ar 10% exp increase.

Link to comment
Share on other sites

Same as htrc, bet palūdzu draugu, lai aizvieto mazliet, jo vajag jau ātrāk dabūt 80, lai īstais wows sāktos..Quality, mēģināšu, bet nu būs kā būs..

Kapēc man daži Ret palas saka, ka galvenais ir Str + Sta, bet daži Str + Agi, izdomāju, ka nebūšu tikai PvP pala, bet arī raidošu, tad kādas nākotnē mantas man vākt priekš raid, pvp..divus dažādus setus vajadzēs.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Priekš PvP vari vākt vai nu Agi (leather) setu, vai nu Str (plate) setu.

Agi šobrīd ir labāks dps ziņā.

Priekš PvP tev būs jāvāc str/resilience (plate) sets.

Es par šito visu vēl baigi nesatrauktos. Tāpat pirmos mēnešus vāksi ko varēsi savākt, pohuj plate, mail vai leather. Ka tik dps boosto.

Link to comment
Share on other sites

No kurienes tāda informācija?

Cik es lasīju STR > AGI retardiniem

Strength

Our best DPS stat, as we have various talents that multiply it's effect. 1 STR gives you 2 AP baseline, multiplied by 1.15 from Divine Strength (Tier 1 Prot) giving us 2.3 AP per STR when specced. This number is further affected by buffs such as BoK. You should be stacking as much STR as possible via gemming and so on.

Crit See Observations

We are quite reliant on critical strikes to do damage. You can never really have too much crit, but it is not worth gemming for it, gem for STR instead. You need 45.9 crit rating to gain 1% crit at 80. This stat gains no benefits from raid buffs, but you get more per itemization point from crit than you do AGI. This stat also increases your spell crit rating, making it flat out superior to AGI.

Agility

We need 52.08 agility to gain 1% melee crit. Like stated before, crit is flat out better, however AGI does scale with raid buffs such as BoK where crit does not.

Neko nezinu par ICC itemizāciju, bet ātri nofārmojamā, tier9 ilvl232 ret setā, par triumph emblēmām, ir STR

Link to comment
Share on other sites

Cik es lasīju STR > AGI retardiniem

Ja lasa tikai headlainus, tad tā varētu padomāt/saprast, jā.

truth is, gandrīz visi, izņemot 4pT10, BIS itemi ir agi/ap bāzes, kas tos visus saliekot kopā, str bāzes labāko setu padara par vairāk nekā 200 dps sūdīgāku par agi/ap. :)

Kā pliks stats, protams, str > agi. Taču itemus neitemaizo vienkārši tā -> 277 plate itemam tagad būs 200 str, bet 277 leather itemam 100ap un 100 agi.

bottom line, krītu uz nerviem kaķiem, roigiem un citreiz hunteriem līdz kataklizmai. :)

Link to comment
Share on other sites

Faktus un avotus lūdzu! No kurienes šis cietais 200dps? Diezvai kritu RNG to tik precīzi ļaus noteikt. Piedod min0, bet tu man vēl nekāda autoritāte neesi. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...