Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Vai ir Ret Paladinam atšķirība kādu wepu ņemt? Esmu 55lvl, un kad ding 60 ir iespējams dabūt epic swordu vai epic mace (abi, protams, 2H), un abiem stati ir pilnībā vienādi, so laikam tad nav atšķirības ko ņemt uz dažiem lvl questinga? :)

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Jo rekur, ir doma paķert šo pa 25k honor, jo tāpat 5lvl un tos kačāšu iekš AV, jo ar to RaF fiču tur 2bg un jau level-up. Tādēļ nav problēmu šo paņemt.

Armory

Labāks jau ir par manu tagadējo sūdu :(

Link to comment
Share on other sites

Divi reporti no tā paša reida.

Tieši tā, vispār ICC vairāk Casteriem domāts, imo, jo visos iepriekšējos reidos faktiski melee ownoja visus DPS meterus. Bet Ret paladins tāpat nebūtu 1. vietā. Ret paladins ir vienkārši average DPS, tāpat kā ele/enh shamanis, ir taisnība tiem, kas rakstījuši visādos apskatos, kas ir labākais DPS ir - hibrīdi vienmēr būs tikai Average, tīrās DPS klases vienmēr, vai gandrīz vienmēr darīs vairāk damage.

Link to comment
Share on other sites

Man tomeer ir kautkaada dziive, so nav onlinetime paaraak liels .. 90h pa ~ meenesi man liekas tiiri normaali

+ tas, ka shis ir pirmais chars, un es VISU maacos no jauna .. un VISU redzu 1. reizi, ar baigi nepaatrina procesu :) ..

tagad ir lvl51 .. un nav taa, ka es baigi steigtos uz lvl80 .. man vel visa taa kvestoshana/leveloshanaas liekas sameeraa intresanta

Link to comment
Share on other sites

ņjā, es ar tā skatos uz saviem čariem, vienam ir 109 dienas online time, 2. ir 46 dienas un trešajam 16 dienas. Nedaudz kauns personiski man pašam, ka es vienkārši 5 gadu laikā esmu pusgadu (10%) spēlējis WoW, ieskaitot gulēšanu, ēšanu, darbu... Nolifers... Bet tagad salīdzinoši spēlējot WoWu lieku mīksto uz visu Gear fārmošanu un zeltu, lai tikai dabūtu krutāko gear, jo TBC pieredze pateica, ka nav vērts vispār neko fārmot un tērēt ahūnākās gold summas gearam. Ja Blizzards vienā mirklī var pateikt, ka Šamaņiem pēkšņi strength vairs nedod 2AP, bet tikai 1... Kad esmu iztērējis 3k pērkot gemus...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Tu esi tik lēts.

Es šobrīd vācu agi/ap itemus savam ret paladinam, laigan zinu, ka Cataclysm iznākot, to visu varēs izmest miskastē, jo būs tās lielās statu izmaiņas.

Who the fuck cares?

Pirmais lācis barensos izmetīs labākus bracers nekā tas, ko Arthas nodropoja. (LK gan dropo tik weaponus, bet tas nav ponts šeit)

Un priekš kāda, kas online pavadījis pusgadu, tu, jancho, par diezko pieredzējušu sevi nepasniedz.

Link to comment
Share on other sites

Es šobrīd vācu agi/ap itemus savam ret paladinam, laigan zinu, ka Cataclysm iznākot, to visu varēs izmest miskastē, jo būs tās lielās statu izmaiņas.

Who the fuck cares?

Pirmais lācis barensos izmetīs labākus bracers nekā tas, ko Arthas nodropoja. (LK gan dropo tik weaponus, bet tas nav ponts šeit)

Un priekš kāda, kas online pavadījis pusgadu, tu, jancho, par diezko pieredzējušu sevi nepasniedz.

Da tu esi lohs, man vispār pie dirsas ko tu domā.

Link to comment
Share on other sites

Taads krutais. :)

Es vairs nereidoju kopsh lielisko achievementu ievieshanas. Mana gilde parvertas par pilnigiem idiotiem pec kartejaa Immortal feila. :D

LK faitu redzeeeju, kad pirmais video iznaaca un zinu, ka tur melee nav pieprasiits, kur nu vel aoe melee.

Link to comment
Share on other sites

Tie reporti ir no single target fightiem, kur nekāds AoE nenotiek. Tākā nav tik traki.

Par LK tieši, tur ir tā, ka ir daudz brīžu, kur melee vienkārši čillojas, kamēr ranged ir aizņemti dotojot un vienkārši castojot sūdus uz mobiem, kas lido ārpus melee range.

+ vēl nebeidzamā targetu maiņa, kas nozīmē baigo nerfu dps'am dēļ debuffu nokrišanas, etc, etc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...