Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja te kādu atrast var, kas vēl spēlē, tad viņš spēlē uz Talnivarr servera.

Tagad tipa esot free2play līdz 20 levelam. Es jau novilku spēli, domāju, ka varēs pamēģināt to jaunu klasi, nevis Worgen, bet to otru. Nevaru tagad atcerēties, lol. :) Bet beigās stienis, tikai vanilla klases var spēlēt. Dumi. Būtu bijušas visas, moš atjaunotu savu accountu.

Link to comment
Share on other sites

Ja te kādu atrast var, kas vēl spēlē, tad viņš spēlē uz Talnivarr servera.

Tagad tipa esot free2play līdz 20 levelam. Es jau novilku spēli, domāju, ka varēs pamēģināt to jaunu klasi, nevis Worgen, bet to otru. Nevaru tagad atcerēties, lol. :) Bet beigās stienis, tikai vanilla klases var spēlēt. Dumi. Būtu bijušas visas, moš atjaunotu savu accountu.

Ko? Kādu sviestu Tu te muldi par: vanilla klases var spēlēt, un, jauno klasi. mino, saņemies.

Link to comment
Share on other sites

Kamēr te ir aktivitāte

Kads negrib nopirkt accountu ar warrioru/priestu 85lvl un hunteru wotlk levelā cheap

priestam ir full pvp gears itlvl 359+ un pve 359 / warrikam tikai pve 359 un kādi 40kgold realm aszune

karo4i beidzu spelēt pirms 4.1 i guess

Link to comment
Share on other sites

Ko? Kādu sviestu Tu te muldi par: vanilla klases var spēlēt, un, jauno klasi. mino, saņemies.

Da labi.

Es vēl šodien biju iekšā triālī un man neļāva spēlēt ar tiem hordes gnomikiem. (KĀ VIŅUS SAUCA? :lol: )

Moš esmu kaut kā nepareizi pieregojies?

Link to comment
Share on other sites

lai ar jaunajām rasēm spēlētu vajag kataklizmu, tā viņš ir.

neko nezaudēji, jo abas rases ir pretīgas spēlēšanai imo :D

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

lai ar jaunajām rasēm spēlētu vajag kataklizmu, tā viņš ir.

neko nezaudēji, jo abas rases ir pretīgas spēlēšanai imo :D

Tātad ar to free2play sūdu jaunās nevar? Vai man kaut kas vēl jānolādē?

Link to comment
Share on other sites

Kamēr te ir aktivitāte

Kads negrib nopirkt accountu ar warrioru/priestu 85lvl un hunteru wotlk levelā cheap

priestam ir full pvp gears itlvl 359+ un pve 359 / warrikam tikai pve 359 un kādi 40kgold realm aszune

karo4i beidzu spelēt pirms 4.1 i guess

Jā, kamēr aktivitāte te, tad arī piedāvāju.

85lvl Warrior ar 353 ilvl vai vairāk, neatceros ar pve itemiem(Tanka/Dps). Abiem ilvl vienāds. Abi geari labi. Vēl ir pvp sets ilvl 359-360, nezinu, cik tas pirmais bija ilvl. :)

85lvl Mage ar ~340 ilvl un vēl kaut ko. Neatceros.

Beidzu arī spēlēt pirms 4.1 iznākšanas

Link to comment
Share on other sites

Grūti te būs nopārdot kaut ko. Latvieši baigie žīdi. :)

Man stāv lvl80 Paladins ar 350 ilvl cik atceros. Viss tā laika labākais iespējamais gear + 52k goldi. Ja nu kādam savajagās, kontaktējat mani.

p.s. - ā, vēl alts lvl80 Hunter bija.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tipa esot free2play līdz 20 levelam. Es jau novilku spēli, domāju, ka varēs pamēģināt to jaunu klasi, nevis Worgen, bet to otru. Nevaru tagad atcerēties, lol. :) Bet beigās stienis, tikai vanilla klases var spēlēt. Dumi. Būtu bijušas visas, moš atjaunotu savu accountu.

Ja pareizi sapratu, tad tev ir arī acc ar lich kingu? Ja tā, tad paskaties battle.net, jābūt pieejamam 10 dienu kataklizmas trial.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad tev ir arī acc ar lich kingu? Ja tā, tad paskaties battle.net, jābūt pieejamam 10 dienu kataklizmas trial.

arī ja accounts nav aktīvs?

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka jā, bet pilnīgi droši nezinu! Vienkārši izmēģini :) Es arī vēl neesmu spēlējusi kataklizmu, bet pagaidām trial izmantot vēl netaisos. Un ja tomēr neļauj to kataklizmu spēlēt, ja acc nav aktīvs, tad man ir vēl viens variants - ja nav spēlēts ilgāku laiciņu, viņi piedāvā 7 dienas spēlēt par brīvu (rādās zem spēles statusa), un tas nav nekāds trial, tāpēc domāju, ja paņem šīs 7 dienas, tad aktivizēt kataklizmas trial vajadzētu varēt katrā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...