Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Aszune: Niviki ( priest - pārsvarā pvp healer ), Tauroxx ( Shaman - PvE healer ), Xalava ( DK - DPS, Tank ( spēlēju, kad nav ko darīt )) Visi horde

Tagad kačāju uz realm Nodrassil: Droodish ( Druid - priekš PvP (Horde)), Alyjah ( Mage - tāpat vien aiz neko darīt (Ally))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pēc 6 mēnešu pārtraukuma, beidzot saņēmos atjaunot akkountu un uzspēlēt, jo aukstajos vakaros galīgi nav ko darīt :D Sākumā nezināju ar ko sākt un kur iet, daudz jauna utt. Baigi patīk jaunā fīča, ka var itemus vizuāli pārveidot. Pats personīgi savu jaunievākto gearu pārtaisu pa s2 TBC pvp setu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, Es gan spēlēju RP serverī [sena pagātnes kļūda], bet mums ir stabila, liela PVE ģilde Aliances pusē, ja interesē. Nav gan latviešu ģilde, bet, pēc paspēlēšanas pirms pāris gadiem latviešu ģildē Aszunē, ātri atgriezos savā "dzimtajā ģildē", jo man šeit patīk labāk, kā pie latviešiem.

P.S.

Esam 25man reidgrupa + daudz sociālie spēlētāji. Ja nu ir interese, vari nākt pie mums. Briesmīgi neesam. :) Un jā - cilvēku paliek arvien mazāk serveros. :) Viņi varētu mēģināt savienot serverus kādreiz. :D

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Aszunē pie aliances ir Order Of Snaivtal un Lux, bet pie Hordes Amberkin Tribe un RGLV. Man ar īpaši LV guildos nepatīk spēlēt, jo vienmēr cik esmu bijis LV guildos, ir sanācis kkāds kašķis. Pats esmu ārzemnieku guildā Been There Done That, kur esam pāris latvieši un šis ir laikam tas guilds, kurā esmu visilgāk noturējies un kompānija arī forša.

Link to comment
Share on other sites

Aszunē pie aliances ir Order Of Snaivtal un Lux, bet pie Hordes Amberkin Tribe un RGLV. Man ar īpaši LV guildos nepatīk spēlēt, jo vienmēr cik esmu bijis LV guildos, ir sanācis kkāds kašķis. Pats esmu ārzemnieku guildā Been There Done That, kur esam pāris latvieši un šis ir laikam tas guilds, kurā esmu visilgāk noturējies un kompānija arī forša.

Es sanāk esmu The Wanderers ģildē kopš 2006. gada, kad sāku spēlēt - toreizējie vidusskolas biedri tur spēlēja, tādēļ pievienojos viņiem. Tagad esmu vien es. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad spēlēju, spēlēju Aszūnē kad RGLV vēl bija Alliancē. Pametu kad iznāca kaķaklizma. Laikam netaisos atsākt, vismaz uz doto brīdi tā liekas. Ja kaut ko tādu atsākšu kādreiz, tad tas, laikam, būs gw2..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...