Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

No kāda meila raksti? Pamēģini aizrakstīt no kāda gmail/yahoo/live. Esmu man liekas, ka 2 reizes rakstījis supportam. Nevienu reizi tas nepaņēma vairāk kā 2 dienas. Ja tev uz e-pastu neatnāk tā automātiskā vēstule ar nosaukumu "Blizzard Entertainment Europe Customer Support Request", tad vienkārši uztaisi jaunu uz gmail'a un pamēģini no turienes.

Tas normāli. Viņi ir lieli un vareni, viņiem nospļauties uz supportu. biggrin.gif Aizvakar ap 16:00 uztaisīju Ticketu, šodien no rīta vēl nebija atbildes...

lieli un vareni ir tikai dēļ mums - spēlētājiem un viņi to ļoti labi apzinās. Atbildes laiks arī ir atkarīgs no tā cik lielu stulbumu tu tur esi sarakstījis.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Nu sorry, es paladinu leveloju un viņš visu laiku, kā ielogojoties pirmo reizi esmu in combat, tā vairs Out of combat neiziet, atkal jāpārlogojas, priekš instancēm, kā tankam - poh, bet kvestus papildīt reāli nav iespējams. Nav manuprāt nemaz tik liela stulbība.

Bet protams daudz svarīgāk ir GMiem atbildēt uz tirliņu izklaides jautājumiem "Kāpēc Taureniem tik garš purns?" "Pastāstīsi kādu GM jociņu?", "Kāpēc no cūkām krīt Plate chest?"... nezin kāda huja pēc uz Šiem svarīgajiem jautājumiem viņiem vienmēr ir laiks atbildēt...

Un viņiem ir reāli nospļauties uz spēlētāju, jo mūsu ir tik daudz, ka kāds 100 vairāk/mazāk viņiem neko nemaina.

Ja tiešām mēs būtu tik svarīgi, tad supports atbildētu vēlākais stundas laikā.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Bet protams daudz svarīgāk ir GMiem atbildēt uz tirliņu izklaides jautājumiem "Kāpēc Taureniem tik garš purns?" "Pastāstīsi kādu GM jociņu?", "Kāpēc no cūkām krīt Plate chest?"... nezin kāda huja pēc uz Šiem svarīgajiem jautājumiem viņiem vienmēr ir laiks atbildēt...

Un viņiem ir reāli nospļauties uz spēlētāju, jo mūsu ir tik daudz, ka kāds 100 vairāk/mazāk viņiem neko nemaina.

Ja tiešām mēs būtu tik svarīgi, tad supports atbildētu vēlākais stundas laikā.

Kur tu tādas glupības izrāvi? Tev ir kaut kādi fakti, vai arī tās ir tavas fantāzijas?

Daudz tu zini cik viņiem sūdzību pienāk minūtes laikā. Domā, ka viņi tur kuli kasa visu dienu?

Kā jau teica, tad forums ir īstā vieta, kur atbildēs daudz ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Daudz tu zini cik viņiem sūdzību pienāk minūtes laikā. Domā, ka viņi tur kuli kasa visu dienu?

Kā jau teica, tad forums ir īstā vieta, kur atbildēs daudz ātrāk.

Vienkārši spriežu pēc Wowbash, ka 2 no 5 bashiem ir par GM jociņiem. 1 no 10 bashiem ir gigantisks palags ar GM un dauņa sarunu par vienkārši stulbām lietām.

Un kādā sakarā jūs man par forumu gruzījat, paskatieties paši uz ticket sistēmu, vai tiešām tas nav paredzēts arī šādām problēmām?

OK, paldies par to forumu. Ja līdz vakaram neko nebūs atbildējuši iešu tur spamot.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Klau, sakrāju sev T-9 setu caur Triumph emblēmām (izņemot tunic), jo tagadējais ir labāks par to. :) Un tagad ir 50 markas triumph, es sev netaisu nekādas ilūzijas par T10, VAIPAT T10.5, jo cik noprotu frost emblēmas tik 2x dienā var nopelnīt, man ir tikai ap 30emblēmām, un līdz cataclysm tāpat nesakrāšu visu. Ko jūs man ieteikt pamainīt manējā setā, offsetā, weapons utt, ko nahuj, ko vajag utt. Reāli staigāju tagad tikai 24/7 heroic dungeons, un pa retai reizei VoA/ToC10/25, drīz uz ICC10 maukšu,

GS mans - 5068

armory

Link to comment
Share on other sites

Weekly raid neej? Vēl 5 frosti, nedēļā 23 frost emblēmas neejot uz ICC var dabūt. Daily Heroic + VoA10 Toravon + VoA25 Toravon + Weekly raid. Es ar tavā vietā mierīgi ietu uz ICC10 un TOC25. Moš pat, ja normāli healot jēdz piedžoino kādu PUG uz ICC25, vislabākais ir, ja atrodas kāds Alt run, tur var vēsi nosist pirmos 4 bosus. Un tā kā esi healeris, tad vēl bez tevis būs 4 un neviens nesūdzēsies, ja nevaiposiet un taktikas zināsi

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta, ka taktikas ņihuja nemāku iekš ICC, un bez tām tur nav ko darīt, esmu lūrējis youtube icc10/25 walktrough, bet tur huiņa ar sūdīgām graffikām visi video, var kādu labu wow saitu kur palūrēt, otrajā gadījumā, tad palasīt ko un kur darīt. :)

665, palūrēju to shieldu, bet viņš pēc statiem, izskatās sūdīgāks par manējo tagadējo, wtf? Vai arī man brilles jāpērk?

Link to comment
Share on other sites

:)

665, palūrēju to shieldu, bet viņš pēc statiem, izskatās sūdīgāks par manējo tagadējo, wtf? Vai arī man brilles jāpērk?

Healerim taktikas ir visvienkāršākās pirmajiem 4 bosiem.

Uz Marrowgar, nostājies viņam zem dibena un tik healo, kad ir bone storm, pakusties ārā no uguns un, kad boss apstājas, tad atkal ielien viņam dibenā un hīlo. Easy shit.

Uz Lady Deathwisper stāvi pa vidu starp sienām un priekšā bosam pie trepēm, jāuzmanās tikai no Death & Decay, parādīsies, kā zaļs DK rimbulis zem kājām, no tā tik jāiziet ārā un viss. Easy shit.

Gunship battle nostājies uz kuģa malas un hīlo, jāuzmanās tikai no dzelteniem mirgojošiem draņķiem, kas zem kājām iedegas, izej no tā ārā un viss būs OK.

Deathbringer Saurfang - nostājies, stāvi un healo, that's it. :D

Ja māc šaubas vai kaut ko dari pareizi, tad vienmēr vari paskatīties uz otru healeri un stāvēt pie viņa(izņemot Saurfang - stāvi uz vietas un nekusties, lai esi 12 yarrds attālumā no citiem).

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

pohuj video feiks vai nav feiks (ir feiks), bet nejau par to ir "pirmais šoks", jo iedomājaties, cilvēks kurš naktis negulēja, ārā negāja, tusiņus neapmeklējis, visu dzīvi veltījis spēlei, un ieejot ierauga, ka viss pazuda, jebkura no-liferam būtu šoks, pēctam jau jā atgrieztu čarus un viss ok, bet sākumā, OMFG BĻĒ WTF?

Link to comment
Share on other sites

Diez vai tas ir feiks, ja būtu feiks, tad dauzītu vecu CRT monitoru, nevis 20" LCD. :D

Nu, es es domāju arī būtu uz pakaļas. 3-4 gadi nospēlēti, un pēkšņi konstatēt, ka viss pa pipelēm. Es gan daudz loģiskāk būtu izspriedis, ka čarus GMs var atgriezt, cik jau nav dzirdēts par izdzēstiem čariem un gearu.

Link to comment
Share on other sites

:D

Nu, es es domāju arī būtu uz pakaļas. 3-4 gadi nospēlēti, un pēkšņi konstatēt, ka viss pa pipelēm. Es gan daudz loģiskāk būtu izspriedis, ka čarus GMs var atgriezt, cik jau nav dzirdēts par izdzēstiem čariem un gearu.

bļe tu zini, kas ar viņa roku notiktu, ja viņš tā uzšautu pa crt monitoru?

Link to comment
Share on other sites

Viņs website hittos vien atpelnīja septiņkārt. :)

Nu es dikti šaubos, vai viņš tur kaut ko baigi pelnīt gribēja. Ja nu, kāds, tad ticamāk, ka draudzene varbūt bija izdomājusi uz hitiem nopelnīt.

Bet nu taisnība, Spēlētāju - 7-11 miljoni + bijušie/neaktīvie vēl kādus 2 miljonus var pieskaitīt + vēl ļimaks, kuri zina par ko iet runa un prosta grib ierēkt par atkarībnieku.

m3rsy, a tu zini, ka ja tas būtu CRT monitors, viņš nesistu ar dūri pa ekrānu, bet viņu mestu pret zemi? Visi nav tādi duraki, kas jebkurā gadījumā sit pa monitoru. Ja es pa kaut ko sistu, tad tikai pa klavieri, jo vismazāk maksā un vislabāk šķīst.

Link to comment
Share on other sites

Citāts no Apollo: "Kā biznesa portāls ?Nozare.lv? noskaidroja, veicot aptauju sociālajā tīklā ?Twitter?, arī Latvijā notiek tirdzniecība ar interneta spēles ?World of Warcraft? atribūtiku un rangiem. Latvijas interneta vietnē ?www.exs.lv?, kur pulcējas Latvijas spēļu entuziasti, kāds cilvēks par 90 latiem piedāvā vairākas virtuālas identitātes ar atribūtiem, piemēram, 31.līmeņa šamanis, kas pircējam, visticamāk, dotu lielu spēku cīņā pret citiem spēlētājiem."

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...