Jump to content
GIGN Forum

Cepuks


Qseen^Dog
 Share

Recommended Posts

omfg , izlasot ko te vairakums raxta liekas ka ipashi informeti utt nesiet , cepuks ir ticis izbanots no dtcom/apollo ne jau del skaistam acim , del visadiem SIENLAUZHIEM & co , pats biezhi speleju uz gign(zem fakenickiem bet nu labi , kursh tad ta nedara) , stulbi butu izlikties haha es esmu labs speletajs tagad uzlikshu kjekaru un nolikshu cepuku , nemaz ir daudzi tadi kas no majam spele forshi un lana nemak spelet pavisam , pietiekoshi ilgi speleju cs'u , un tas ka spele cepuks ir vnk dvr2 aka es speleju ar lauzni un domaju ka normali speletaji to nepamanis un domas ka es esmu dievs , vinsh saka ka spele prieka peec , bet luudzu lai jau spele bet lai neboja citiem nervus( jaja zinu nepatik nespele) bet nu qseen'am ir taisniba , vinsh ir ticis banots tikai del ksiina muvijiem , un var jau pacelt sho temu talak ,un ATRADISIES daudzi kas <3 cepuka skillu... just my opinion dziive ir dazhada jebkursh var kludities , par to nesoda bet ir ari japienem lemumi..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rockyu tas viss ko tu saki protams ir baigi čoina, tikai mums īsti nav agresīvā banošanas politika, to jesķ, ja džeks ir citur čītojis, tad uz gigna mēs viņam banu neliekam. Es nesaku ka cepuks nav vispār čītojis jo tik labi viņu nezinu, es saku ka uz gigna viņš nav čītojis, un pagaidām viss ko kāds var pateikt pretī ir "bet tur un tur viņam ir bans".

tas pats dvr arī cik skatījos uz gigna nečītoja (to gan 100% nevaru apgalvot, jo tas pats mazais maukulis ban1 labu laiciņu uz gigna neievērots spēlēja)

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku lai juus bez pamatojuma liekat banu smiliez.de_2125.gif

bet man bija situaacija @ inferno vnk cepuks YOO kaa bombija es teicu adminam paskaties plz uz cepuk dzeks, cepuks nechiitu kak moZG? vai k-ko savadaku bet atbildeja extra forshi, so pievershat vinam vairak uzmaniibas un neuzskatat vinu pa cs dievu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

rockyu tas viss ko tu saki protams ir baigi čoina, tikai mums īsti nav agresīvā banošanas politika, to jesķ, ja džeks ir citur čītojis, tad uz gigna mēs viņam banu neliekam. Es nesaku ka cepuks nav vispār čītojis jo tik labi viņu nezinu, es saku ka uz gigna viņš nav čītojis, un pagaidām viss ko kāds var pateikt pretī ir "bet tur un tur viņam ir bans".

tas pats dvr arī cik skatījos uz gigna nečītoja (to gan 100% nevaru apgalvot, jo tas pats mazais maukulis ban1 labu laiciņu uz gigna neievērots spēlēja)

nu jaa tas ir tikai loogjiski kad nebano , savadak tas butu mazliet netaisni , mans ierosinajums ir panemt KUUSInam demos no tam spelem kur cepukam ir forsh tabs un uztaisit kkadu forshu muvie, nesmu nacis strideties tapec neko sliktu neraxtishu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

eu ban1 ir chiteris, es jums atvichaju, es kad speleju vins pazizn ar aimbotu paris raundinjus paspele, cepuk ir chiteris visur, bet uz gign mosk nechito jo mosk palicis pedejais serveris uz kura nau bans, rockyu ka tu uzzinaji, ka iet diskusijas par cepuk ... qseen! cool2.gif eu qseen es neaplauzhos no textiem forumos!

ejam mosk visi iedzert smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa tas ir tikai loogjiski kad nebano , savadak tas butu mazliet netaisni , mans ierosinajums ir panemt KUUSInam demos no tam spelem kur cepukam ir forsh tabs un uztaisit kkadu forshu muvie, nesmu nacis strideties tapec neko sliktu neraxtishu smile.gif

No foršā mūvija nebūtu jēga (vismaz ne gign adminiem). Ja ksīnam ir kas konkrēti sakāms par kādu konkrētu momentu, tad uz priekšu - demkas ir pieejamas. Teikt "inferno YOO kā bombīja" ir.... lieki, jo jēga no tā nekāda.

p.s.

tīri vēl tā... pats esmu uz viņu atskatījies (ar visādiem feiknikiem), arī uz viņa feiknikiem un nekad nekas aizdomīgs nav bijis. Ne reizi.

p.p.s

ja tu nrkz nebūtu ar godu ieņēmis stulbeņa vietu, tad zinātu, ka ban1 ir noban1ots no gigna par norecoilu.

Link to comment
Share on other sites

neesmu redzējis, kā cepuks gignā čītotu. nekad pat aizdomīgi momenti a-la "ja tas nebuutu cepuks, tad gan es sho pidinju paspektateetu" nav bijuši. džekam ir aims (bez -bots) un ir reakcija. un tas viņu arī padara krutāku par lielāko vairumu. nevis kautkāds sienh4x, lai cik labi viņš to arī lietotu/slēptu.

p.s. ksīns jebkādā gadījumā ir šizisks kadrs. ja atceras visu to, kas no viņa ir nācis ārā (pa nepareizo rumpja galu), tad nav brīnums, ka neviens, whos opinion matters, viņu sevišķi neņem vērā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...