Jump to content
GIGN Forum

Skola


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

SuperRembo, tavs atsaldētības līmenis nav izmērāms ar nevienu mērierīci, ja arī būtu, tad 10 ballu skalai būtu jāpievienu vēl 1na iedaļa. es skatos un brīnos, cik tālu sniedzās tavs stulbums un fantāzija vienlaicīgi... rezēknē netādi vien frīki ir redzēti... btw, no šī brīža vairs nevienu topiku, kuru būsi izveidojis tu (SuperRembo) nelasīšu, ai, bet tad jau es praktiski vispār neko nelasīšu, jo 1/2 no visiem topikiem esi izveidojis tieši tu...

vinjsh ir DB liideris, nesaproti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Un protams vienmēr atradīsies kāds pidiņš, kam obligāti jāuztaisa šāds topiks. Un vispār, kāda vella stipendija SKOLĀ???? Kurā klasē tu ej?

Tas vienkarsi ir prieks respekta ka tu esi uz soli augstak par parejiem 

Oi, bļē, kurš to būtu teicis. Laikam vienīgais klasē esi, tev vēl maksā, lai būtu kāds skolnieks skolā, lai tās vietā "Saulīti" neuzceltu.

PS

slow hands, tie spociņi tavā avatārā ir no Mononoke Hime. Jā, es zinu, es esmu kruts, jo skatos anime.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

nemiiz tas viss ir paliels sviests, tb megaeasy

Rasesana?

ziimeeshana, nu ok bik precizeetaaka, un lietishkjaaka, bet nu eniivei, ja vari uzziimeet anime, tad nemiiz buusi teicamnieks

dator logika?

logjika, ko tev izsaka vaards logjika ? vienkaarshi padomaasi ar galvu un buus akej

darba aizsardziiba?

shiniis vareesi norm paguleet, ja nu nav sanaacis pa nakti izguleeties, ieprieksheejaas jautraas nakts deelj

progmramessanas valodas?

cerams esi dzirdeejis par programmeeshanu, nu krch te to vienkaarshi maaciis

operativsisteemas?

Win, Linux, MAC OS, etc watever yee yo riil

lietojumprogrammas?

elementaara programmu apguve, liidziigi kaa 7ajaa klasee, word, excel, etc, pie viena vareesi arii pusdienas uzeest

takaa don't care nigga, everythings gonna be o'right

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

es esmu raseejis tikai kaut kaadaa 7. klases darbmaaciibaa kastiites un fisaadas citaadas shtelles smile.gif. Taa bija augstaakaa liimenja raseeshana ar ziimuli un lineaalu ruutinju burtniicaa cool2.gif

nu ti ktaal arii daudziem sniedzas zinaashanas "kas ir raseeshana" .. to ko mees visi esam dariijushi darbmaaciibaa ar ziimuli ruutinju burtniicaa iisti nevareetu nosaukt par raseeshanu..

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai tas patstavigi vai nee biggrin.gif no savas grupas pargaju cita kura dabuju augstu respekt ^^ jo daudziem palidzeeju utt sie pateicigi. Sedvietu ari ieguvu labu tongue.gif tagad uz veco grupu i netaisos vairs iet ^^ p.s vai tas bus visu gadu vai nee man 4 stundas visu nedelu tikai ceturdiena 3

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...