Jump to content
GIGN Forum

Memberi


hydro
 Share

Recommended Posts

nu to kad tu prasija kad speleejam cs to zinu es un ANALGINS jau pateicaaam kas un kaa un kur. nu kr4 ienaac kkad chat.118.lv #sctg un tur ar kadu sarunaas 1vs1 un tad veel ar kadu un kr4 tad arii redzees. nu kkaa taa

Link to comment
Share on other sites

fasty un pinky es vienkārši gribēju pateikt, cik ļoti es respektēju šo klanu un tā memberus. Vīri un anfisa tiešām labi spēlē. thumbsup.gif Visi kā viens ir lieliski aimeri un skills arī viņiem visiem ir nereāls! eusa_clap.gif Es jau arī labprāt būtu kādā tikpat lieliskā klanā, bet man nepietiek ne skills, ne aims! crybaby.gif

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa robbin, ko lai dara, es biju ieplaanojis visu dziivi saistiit ar cs, mana dziives jeega ir uzvareet visos iespeejamos cw, es pirms katra cw 5h iesildos, cw man nav kautkaada tur izklaide or smth, man tas ir darbs, es cs speeleeshanu izjuutu kaa savu tiesho pienaakumu, es tajaa saskatu visu savas dziives jeegu!

Bet ja taa nopietni, tad man zheel, ka tu veel neesi saskatiijis dziives jeegu, kas dazhreiz ir jaapameklee kautkur taalaak par dd2 B spotu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...