Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

man 4k rokās. Varētu rakstītāji pārvākties uz mIRC, kur mēs lielākā daļa pārspriežam rokas, savus stakus un tml.

#poker4life @ irc.lv

Es ārā divās rokās, ak dievs :). 6-7 pret A-K, lol, ftw.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Ir jau sācies. Nokritu uz 14k, ar 77 uzrāvos pret 99

edīte: tiku līdz 20k, tad divas neveiksmīgas rokas + leimerīgs all in, kur ar pēdējo kārti čalis pret maniem 2 pāriem (AQ) noķer veiksmīgu flušu ... Kaut kāda 14xx vieta..

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Traki iet, pagaidām ir 15k ļoti lēnam aug :D

Beidzu 789. vietā

Uzgāju all in ar KQ(hearts) pēc flopa ar KJ2T8 viens nocalloja un paņēma ar fullhouse tikai uz Rivera ar J8 eh :)

Varētu rīt, kādu steam konferenci, ja gribēs

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:D

Beidzu 789. vietā

Uzgāju all in ar KQ(hearts) pēc flopa ar KJ2T8 viens nocalloja un paņēma ar fullhouse tikai uz Rivera ar J8 eh :)

Varētu rīt, kādu steam konferenci, ja gribēs

Jāskatās, kā būs ar laikiem, taču, ja paspēšu, tad ar mieru :) Tikai ne voice konferenci, patīk spēlēt un prodigy klausīties.

P.S.

Vienā turnīrā 3x bija QQ uz rokas, no kurām 2x beigās bija 3Q, tad vēl 4 trepes un 8888. Veicās jau nu pamatīgi vienu brīdi man..

Link to comment
Share on other sites

Moerto, šis ir tas pats mūsu 10 FPP turnīrs, kurā biju palicis uz 300 čipiem. Tiku naudā, jau 30 centi ir, jūtos šausmīgi produktīvi ieguldījis 10 punktus. :muahaha: Līdz aliņam vajadzētu aizvilkt, dolārs gan tiek tikai pirmajiem 36, tā ka kas to lai zin. Struktūra tomēr sūkā. :) Ak jā, un blindi arī.

EDIT* Vāks. Mani mētā pa galdiem kā tenisa bumbiņu, esmu jau pie kāda 10mitā 15 minūšu laikā, blindi un antes 10k ar visām no tā izrietošajām sekām - visi pusho un ķer veiksmi. Nais.

EDIT2* Iebraucu ar AJs limperī ar AA, rezultātā 107. vieta. Lēts aliņš tomēr sanāk arī par 70 centiem, kā reiz manīju Betā Aldara Pilzenes par 35 santīmiem. :D Katrā ziņā šito brīnumu noteikti vairs nespēlēšu. :)

post-24779-1287365980_thumb.jpg

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Vai nav redzams, ka esmu BB? Un nē, vinš nereizoja, vienārši limps, flopā raise, es re-raise, vinš call. Turnā raise, es atkal re-raise, viņš insta-all-in. Šis gan nebija vienīgais noriverotais brīnums šodien pret mani, bet skaistākais gan.

Link to comment
Share on other sites

Tikko divos galdos reizē ieskrēju AA attiecīgi ar AK un JJ. Tas nav 'gadās', tas ir konkrēts downswings. :D

EDIT* Savējais, manus AA ar 1 dienas intervālu 2reiz sacrashoja 93s ar raisu pre-flopā. :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

:D

Online pokerā ir tādi swing, lai gan real life arī bieži tā ir , ka neko nedala un sāc tiltoties....

Lai gan online pokerā ir gadījies, ka čels ar K 4; Q 2 suited iet all in preflopā un man kāds AA, KK, AK vai kaut kas tāds un viņi noķer savu flush. :)

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

LOL tu sēdēji un skatījies līdzi manu spēli? Man tev salikt visus pēdējās nedēļas h-history ierakstus, lai tu saprastu par ko es runāju?

EDIT* Nu tad nestāsti man kas ir un kas nav downswings, būtu labāk pamācījis kā ar to tikt galā, jo mani nervi to netur. :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

EDIT* Nu tad nestāsti man kas ir un kas nav downswings, būtu labāk pamācījis kā ar to tikt galā, jo mani nervi to netur. :)

lol tu spēlē turnīrus pa 10FPP un vēl sūdzies pa downswing??? kā vispār freerollos var būt kkādi swingi?? :lolza:

nu ļoti jauna iespēja, vai tik nav jau kāds pusgads?

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu šito rakstīji? Kāda tieši no tā bija jēga? Uzlidoji virsū man, tam otram čomam un pašapmierināts aizgāji ikdienas gaitās, apsveicu. :) Un jā, es uzskatu, ka labākā iespēja TILTot ir freerolli par tiem FPP un citi lēti sūdi. Kāda man jēga turpināt bliezt manos limitos, ja es nokāšu jebkuru 4:1 un nevaru izvilkt nevienu profitablu drawu? Dzīve paliks saulaināka - spēlēšu tālāk. Nesaprotu tavu loģiku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...