Jump to content
GIGN Forum

Chill Has The Power


Angel
 Share

Recommended Posts

nesaprotu tv3, kāpēc tas chill projekts vēl pastāv. bieži naktīs esmu augšā un uz 2 skuķiem, kas blato par I'MONTV I'MONTV īpaši skatīties negribās. būtu labāk kādu vecu filmu palaiduši visu nakti un to čatu apakšā naudas pelnīšanai atstājuši, nevis to murgu.

īstenībā chill mani piespieda paņemt digitālo tv, kur nav tv3. vismaz var paskatīties ko tādu, kas smadzenes nepadara gludas kā spoguli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ROFLCOPTER! :slap::lolza:

Tu laikam domā, ka chill.lv ir kāda saistība ar CHILL raidījumu pa TV3 naktīs?

Man jau patika chill'iešu pousti - es labāk ieteiktu jums visiem kratīties nafig no šejienes, jo lielas jēgas tāpat nav!

Jā, logo ir līdzīgi AND SO? Taču paskataties uz visiem "krutajiem" LV CS projektiem - visiem lapa ir 100% līdzīga vai arī kopija GIGN'am...

Tie paši pidiņi no revenge.lv u.t.t - visiem jums tur bija GIGN'a kopija, paši neko nemāk izveidot! Un vēl foršie "dizaineri" - paņem dizainu un attēlus no GIGN'a un tik mauc, pietam uztaisa "krutos" webshopus un sit vēl gaisā visu to padarīšanu.

Ja logo ir veidojusi viena persona - ok, respect, nekādu iebildumu! Bet ja tā ir tikai kopija - nu sorry, jums nav izdevies! :thumbsdown:

Kefirchiks @ GIGN.LV

Link to comment
Share on other sites

ja mainīs, tad noteikti paprasīs man lai uztaisu, tā pat kā 18. novembrī, ne?

reāli topiks netika celts lai nomelnotu chillu, jo man točna pohuj par visām komūnām un gurķiem kas tur marinējas. vienkārši ir pretīgi ieraudzīt savu darbu kroplīgi kopētu.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Galvenais, ka headers mums 2 vai 3 dienas ātrāk bija par wanabe zvaigznēm

atradu chill'ā to teicis ir ynk. Vienkārši EPIC

OU MAI GĀAAAD XD :lol::superlol:

es nevaru, šas nomiršu no smiekliem :)

DŽENTELMEŅI!

IEGAUMĒJIET vienreiz pa visām reizēm.

Ja ir kaut kas PATIEŠĀM svarīgs, tad tas ir tas, cik dienu pirms GIGNA jūs savā saitā ielieciet svētku logo

lmfao

MIRSTU :lol:

p.s.

Teddy - ok aizsākās 2003ajā gadā, bet kāpēc, lai šis uzskats saglabātos vēl līdz šim?

EDIT:

LOL, es aizmirsu parēkt par mūsu brīnišķīgo apzīmējumu - WANNABE zvaigznes. Ziniet *nevaldāma smieklu pauze*, vai piedošanu, es nevaru *strauji elpo*, ziniet džeki, es atvainojos, mums (wannabe zvaigznēm) vajadzētu ņemt piemēru no īstiem brieduma etaloniem, džekiem, kuri PRIECĀJAS par to, ka z-svētku logo ir savai lapai uzlikuši ātrāk kā mums. Lūk, jums, patiess mēra sajūtas un prāta brieduma apvienojums, ne tā kā mums - wannabe zvaigznēm.

:)

doubleedit:

man nebija ne jausmas, ka tie čill džeki ir tik jautri :)

Link to comment
Share on other sites

No rita ie4ekoju , te tipa paris chubari kaut ko uzrakstija. Tagad vnk fleimo viens otro , galvenais ka chalis kursh uzskata ka vinja headeris ir unikums nevis GIGN'a kopija pats atnaca uzdirst.

P.S. laiks updeitot dienas tekstu.

P.S.2. vel onlains galvenaja lapa palielinajas.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...