Jump to content
GIGN Forum

Chill Has The Power


Angel
 Share

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas tu Angel domā , ka gign webs vienīgais drīkst izmantot headeri ar z-svētku tēmas attlēu?

Vārdu krājums jau tev ir milzīgs , ko pierādīji uztaisot topiku chill forumā. ( ja vien tas biji tu)

atklāti sakot, izvelc acis no dirsas un iegrūd pierē.

ja tev ir problēmas ar manu vārdu krājumu, paskaties uz to chill headeri, tam daunim ir trūkumi, ne man. par to topiku chillā, pirmā rindiņa bija mana, bet topiku veidoja kāds cits.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

ja tev ir problēmas ar manu vārdu krājumu, paskaties uz to chill headeri, tam daunim ir trūkumi, ne man. par to topiku chillā, pirmā rindiņa bija mana, bet topiku veidoja kāds cits.

Acis man ir tieši tur , kur viņām vajadzētu atrasties un pie tā arī paliksim.

Ar tavu vārdu krājumu man nav problēmas , bet bija diezgan interesanti palasīt visus tos salikumus :D Jā , it īpaši pirmo rindiņu. :)

Un "tam daunim" ir trūkumi tāpec , ka headerī nav sniegavīriņi un dāvaniņas?

Tu padomā ar ko saistās ziemassvētki un tad runā par kaut kādu speršanu.Chill komūns nesastāv no tādiem cilvēkiem , kuriem trūktu izdomas un nebūtu smadzenes izdomāt pašiem savu headeri.

Man vienkārši liekas , ka tu , vai "jūs" mazliet pāršāvāt pār svītru domājot , ka kaut kas esot špikots , vai pat zagts.

Edited by I come with peace :D
Link to comment
Share on other sites

Lab, padomāju mazliet uz priekšu un sapratu , ka jau rīt , te būs pilns topiks ar nežēlīgājiem "nolicējiem" , kuri ņems talkā klaviaturū un mauks pa taustiņiem ūberīgos tekstus , kuros būs manis , chill komūnas un chill weba headera nodiršana + taisīs apokalipsi , ka headeris ir zagts un "neveiksmīgi pārzīmēts".

Nācu šeit tikai dēļ Angel un <topika autors> , kurš Chill'ā izcēlās vismaz uz 5minūtēm , izrotājot forumu ar skaistiem tekstiem par headera zagšanu.

Kar4 , vienkārši gribēju pateikt , ka chill web headerim , nav nekāda sakara ar gign webu.

GL.

Link to comment
Share on other sites

spoks,lūdzu neraksti. 1) tu neatradīsi tādu fona logo zīmējumu, jo viņš ir tapis no nulles. 2) Kopija jau tur īsti nav, bet ļoti liela līdzība ar diezgan pavāju izpildijumu. 3) Kāda starpība, pārzīmets, zagts, tapis no nulles. Angel/quikaim jūs abi varat tikai priecāties, ka jūsu darbs cilvēkiem patīk un viņš tiek kaut kādā veidā kopēts.

chill komūnai - ko jūs raudat par kaut kādu antireklāmu, jūs komuns tiek noreklamets vienā no lielākajiem Latvijas gameru satiem ;)

p.s. āāā, šausmīgi neērti rakstīt no notebooka. Laikam pirmo reizi rakstu :)

aaa fak, aizmirsu pateikt, topika autoriem chill forumā - liels fuj, tik nesmuki uzrakstijāt.

Link to comment
Share on other sites

Lai gan tas zīmējums ir citādāks, viņš vienkārši ir depresīvi līdzīgs, kaut vai tas pats sniegs ir tieši tāds pats kā GIGNa bildē. Man patīk, ka tas "I come with peace" cenšas chill aizstāvēt, viņš droši vien ir neatkarīgais eksperts nevis cilvēks no chill, kuram nepatīk, ka piesienas pie chilla headera.

Es personīgi domāju, ka ja jau viņi izdomāja nospert mājaslapas izskatu, tad headera nosperšana (es šeit idejiski runāju) bija tikai nākošais loģiskais solis :)

Link to comment
Share on other sites

:)

sry bet neglaimojiet sev...

atradot lietu par kuru tik ļoti diskutēt...

ja jau tik ļoti patīktu visu no jums kopēt tad jau forumu ar noteikt būtu paņēmuši to pašu... un tā kā Target vēl sākumlapā mestu visu ko te var ieraudzīt :D

vnk nevajag meklēt kašķi kur tas nav,

un ja patiešām domājiet, ka nosperts varējāt persongi paprasīt main, kad uzlika hederi, kas taisīja, un vai nedomā, ka hedera autors iespējams, ka ir paspēris ideju...

P.s nesaprotu, kurš vsp sevis cienījam fotožoperis ņems un vnk oo gign tāds ir tad jau mūsu ļoti nepazīstamājam chillam iesmērē''su kko līdzīgu lai nebūtu jādomā....

Edited by dixis
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi domāju, ka ja jau viņi izdomāja nospert mājaslapas izskatu, tad headera nosperšana (es šeit idejiski runāju) bija tikai nākošais loģiskais solis :)

omg macho, nesāc atkal stumt sūdu, headers nav pizdīts, pirmkārt viņš mums jau stāv no 10. decembra un varu iemest psd failu arī.

Par pašu chill.lv dizainu, kuru tik ļoti daudziem patīk kritizēt, ka špikots no gign, es teiktu tā - tas bija pirms 3 gadiem un dizainu taisija koders - dall, atļaušos atklāt, kurš ir aizsaulē, tapēc atzīšos viņa vietā, jā, šis tas tika ņemts kā piemērs no gign. Drīz būs jauns dizains, tapēc varat atslābt. Un savu ego pakačājat labāk uz citām lietām, chill.lv ar to nav nekāds sakars. ;)

Edited by -ynk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...