Jump to content
GIGN Forum

Spēle


macho
 Share

Recommended Posts

aaa bija 10.5k un tieshi pirms finisha ieskreju skatoties laikaa smile.gif , vairak kautkaa negribas spelet, bet tur vnk jaiegaumee intervali kad sakt, a to pie tiem apljiem tur var stundam gaidit

EDIT aa un lol tas vecenes apkart !

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

dammit tai speelei raada ka 10fps ir minimums, a ko lai es daru?

pērc jaunu videni.

daži padomi, lai iziet trasīti:

1. uzlieciet mazāku sensu windā, lai pelīte tik traki nelēkā (ja nu kādam grūti novaldīt)

2. izslēgt mūziku, kas skan un uzlikt kaut ko normālu smile.gif + noņemt to UPS uzrakstu, lai ātrāk var atsākt spēli pēc neveiksmes

3. kad nonāksiet līdz apļiem, kas griežas uz riņķi, nav vajadzīgs noteikt to intervālu, var vienkārši gaidīt nākamo apli uz tām mazajām strīpiņām, bet tur diezgan precīzi jātrāpa virsū (maziņš pratiss vajadzīgs)

daži padomi, lai izietu trasīti ultra ātrā laikā:

1. ievērot visus iepriekšējos nosacījumus

2. riskēt visur kur vien iespējams

3. ja nonāciet līdz "vilcieniņam" un nokavējiet, tb jūsu degungalā šamējais aizbrauc uz otru galu, sāciet no jauna smile.gif

4. neskatīties uz laiku, tas novērš domas

btw, mēģināju mega ātri iziet, kadas 30min ņēmos tā arī neizdevās...

Link to comment
Share on other sites

biju jau tajaa nosleedzoshajaa aplii ar rezultaatu 4000 ,bet nospiedas peles labais taustinjsh happy.gif

Link to comment
Share on other sites

daži padomi, lai izietu trasīti ultra ātrā laikā:

1. ievērot visus iepriekšējos nosacījumus

2. riskēt visur kur vien iespējams

3. ja nonāciet līdz "vilcieniņam" un nokavējiet, tb jūsu degungalā šamējais aizbrauc uz otru galu, sāciet no jauna smile.gif

4. neskatīties uz laiku, tas novērš domas

btw, mēģināju mega ātri iziet, kadas 30min ņēmos tā arī neizdevās...

neievēroju neko no tevis teiktā smile.gif (nu ok, lēno apli sagaidīju uz tā mazā gabaliņa, bet tas jau redzams, ka tā vajag)

nu ok, vēl uz laiku neskatījos. Bet man liekas man diezgan konkrēti divās vietās paveicās, tāpēc arī tāds šots happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...