Jump to content
GIGN Forum

Torrenti


jurisss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

torrents.lv

source.lv

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

bet ihackaa ir gruuti notureeties ja tu visi laiku kko neka4aa!

EDIT:

taapeec, es vispaar vinju neizmatoju, tas pats dc++ ar updatu "reconnet" un viss ir ok, taapat kaa ar bitcomet!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

bet ihackaa ir gruuti notureeties ja tu visi laiku kko neka4aa!

EDIT:

taapeec, es vispaar vinju neizmatoju, tas pats dc++ ar updatu "reconnet" un viss ir ok, taapat kaa ar bitcomet!

totāls kreps. Kopš lietoju torrentus man dc++ besī. Ātrums tur reti no kura ir normāls. Ja velku kaut ko no ihaka, tad mazāk par 1mb/sec man ir tikai uz ļooti nepopulāriem failiem. Un ihakā ir pavisam vienkārši noturēties. Sākumā ir biš grūtāk un vajag progu ilgāk atstāt ieslēgtu (varbūt pat novilkt kaut ko populāru kas pašam nebūs vajadzīgs lai uzkačātu ratio), bet pēc uploadētiem 7gb nav vairs problēmu wink.gif

ja vajag kaut ko specifiskāku, tad aizlidoju uz lielajiem trakeriem kur ir gandrīz viss. Un lai gan no turienes iet ar 20-30kb/sec es vismaz zinu ka kaut kāds idiots neizslēgs datoru un pēc tām 8h man tas fails arī patiešām būs.

Link to comment
Share on other sites

torrentus izmantoju, jo lielaakoties, ja ir kaads albuums, tad tas ir pilns, nevis 2-3 dziesmas...

btw, kam interesee manuaalji, helpi, dokumentaacijas un cits maaciibu craps - bitme.org

Link to comment
Share on other sites

macho, arii taisniiba, bet piemeeram man, kas daudz neka4aa....5 dziesmas pa nedeelju...man vinju nahuj happy.gif jaa, cilveekiem, kas daudz ka4aa-filmas, nu visvisaadas hernjas, torrenti ir daudz labaaks par dc! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

totāls kreps. Kopš lietoju torrentus man dc++ besī. Ātrums tur reti no kura ir normāls. Ja velku kaut ko no ihaka, tad mazāk par 1mb/sec man ir tikai uz ļooti nepopulāriem failiem. Un ihakā ir pavisam vienkārši noturēties. Sākumā ir biš grūtāk un vajag progu ilgāk atstāt ieslēgtu (varbūt pat novilkt kaut ko populāru kas pašam nebūs vajadzīgs lai uzkačātu ratio), bet pēc uploadētiem 7gb nav vairs problēmu wink.gif

ja vajag kaut ko specifiskāku, tad aizlidoju uz lielajiem trakeriem kur ir gandrīz viss. Un lai gan no turienes iet ar 20-30kb/sec es vismaz zinu ka kaut kāds idiots neizslēgs datoru un pēc tām 8h man tas fails arī patiešām būs.

mhm tad tev labs internets man labi ja uz 200kb/s velk smile.gif bet nesuudzos poh uz nakti atstaaju un gatavs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...