Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 2


cash^
 Share

Recommended Posts

Gotland serveri - Populāri, ir gan ar tehniku, gan ar infantry un skills nav īpaši augsts

Latviešu serverī vairs nav tolka spēlēt, tur ir tikai lohi palikuši, no vecā bf2.lv vairs nekā nav

var pamēģināt BF30 ( tāds servera nosaukums, kur spēlēja ļoti daudz boti, un varēja visus pwnot, bet vajag tikai mediķi blakus.

serveri ar labu pingu.. Tie paši Gotland(Zviedri) serveri, dk(Dānija)

neieteiktu Vācu serverus, jo liels pings, un hitregs nebūs īpaši labs ja būs defultais configs

Edited by ^^^
Link to comment
Share on other sites

spēlēju uz gotland 1 (all maps) un 2 (city maps, uz šitā vairāk) serveriem. lielu problēmu nav, admini - reizēm gadās dauņi, reizēm normāli. galvenokārt tāpēc, ka kā jau reņģe minēja - pings zems. negrasos čakarēties ar konfigu. esmu jau kaut kā tik ļoti pieradis pie tiem abiem un laika tāpat maz. brīvdienās cenšos DoWu vairāk spēlēt. un jāgatavojas BF:BC2 :)

Link to comment
Share on other sites

Ar pirkto protams gotland un paarejie normaalie online servaki man liekas ir tikai uz orgjinaalu cd key <_<

Nez cik tagad maksaa es jau labu laiku apakalj pa 8.90 pirku + tagad booster pakas ir 4 free vieniigi special forces laikam nav par briivu vinja tomeer vaig lai dabuutu vissus unlockus bet to var apshmaukt kaa es to izdariiju :D

Link to comment
Share on other sites

kādi jūs visi neinformēti, tās ir šausmas :)

BF:BC bija uz xboxa. BF:BC 2 ir uz pc, xboxa un ps3. no kaut kāda 15 novembra jau iet pilnā sparā ps3 beta un tiek ziņots, ka tas ir pats krutākais teamplay based fps uz šo momentu. un kā es paredzu arī uz kādu laiciņu :)

mw2 sucks big floppy donkey dick

Link to comment
Share on other sites

Outlaw- kuru versiju/addonu tur ir jāpērk ? Es saprotu, ka tagad jau ir vairākas :) Ā, es sapratu- tur ir paka ar visiem trim addoniem?

Es labprāt nopirktu un paspēlētu kādā aukstā ziemas vakarā. Batlefields tiešām ir interesanta komandas spēle.

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 2 Complete Collection - ir bf2 paka ar visiem orģināliem addoniem[3] (Booster packs) un pašu bf2.

Varēs spēlēt visos officiālajos serveros, kuros ir uzlikts Special forces, Euro forces, Armored fury.

var jau nopirkt tikai bf2 par kkādiem 5ls un spēlēt parastās mapes( un tagad jau arī EF un AF) nezinu par SF

Edited by ^^^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

šodien preorderoju BF: BC2, jo rīt tā kā sākas beta. updeitošu postu rīt :)

UPD. for bullet. ņēmu no Steam (dooh :) ), ~35Ls (49.99eiro). es zinu, ka iespējams ar laiku kļūs lētāk (un izdevējs 1C = kas pie mums izplata 636 tīklā to izdos vēl lētāk), bet es gribēju tikt pie betas.

UPD.2 AAAARGH, Steam servers too fuckin busy. goddamn

UPD.3 ir ārkārtīgi daudz bagu ar network connetion (pie kā tiek strādāts). arī problēma ar beta loginu serveri (pie kā tiek strādāts). tiku vienā serverī, bet tas bija viens liels lagfests un pēc minūtes servers mani disconectoja. what can i say? 60+ fps uz max izšķirtspēju un low settingiem. kad sataisīs, pamēģināšu medium (ja xbox to var, tad to vajadzētu varēt arī manam pc).

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...