Jump to content
GIGN Forum

Lolīgie Video


slow hands
 Share

Recommended Posts

man gribējās uzzināt, kapēc gign lapā pēdējā laikā nedz pie jaunumiem, nedz video neparādās nekas jauns? jā, vasara ir laiks, kad nav jāsēž pie pc, bet jāspēlē fucis ar draugiem, bet tomēr skumīgi, ka nevar palasīt neko izņemot forumu dry.gif gribēju pajautāt, vai ir kaut kāda iespēja GIGN adminiem iesūtīt kaut kādas īsas smieklīgas filminas un tad tās varētu ievietot failu sadaļā, lai vismaz 2x nedēļā būtu kaut kas jauns? vai ir šāda iespēja, ja es ineta plašumos atrodu, kaut ko, pēc manām domām smieklīgu, apbrīnas vērtu vai iespaidīgu?

Link to comment
Share on other sites

nu filmiņas nebūtu problēma likt kādas jaunas.

ja jaunums interesants, to arī var ielikt. Neviens no mums nav nekāds žurnālists, (ar ideju, ka neviens kaut ko jaunu atrodot nesāks uzreiz par to rakstīt, nevis ar ideju ka nemāk rakstīt) un raksta lielākoties par to kas ir aktuāls uz gigna, vai arī kas pašu interesē (kā lieliski var redzēt pēc pēdējiem diviem jaunumiem). Nu ja tev kaut kas vērtīgs ir, vari piekontaktēt mani mircā un atmest tos mūvijus, ja būs kaut kas labs ielikšu (teiksim tā kā tas futbola šits ko šodien ieliku)

Link to comment
Share on other sites

izdomāju, ka iemetīšu te pāris linkus ar (manuprāt) ievērības cienīgām filmiņām. skatieties, vērtējiet un parbūt par smejieties smile.gif

Stunt Ninja - džeks nedaudz pieprot akrobātiku un lēkāšanu.

Lidmašīnas Tests - kas notiek ar lidmašīnu, ja tā ar 800km/h ietriecas betona sienā

Bleideris - džeks ar skritulenēm pārlec double - set

Rodney Mullen - daudzi zinās kas ir Rodnijs, bet varbūt tomēr kāds nav redzējis viņu darbībā...

Expression of Freedom - treiseri vai kā viņus īsti sauc, envei man aptīk, tas ko viņi dara un kā viņi to dara...

Gay Referee - futbola tiesnesis gejs?

Crazy Soccer Moves - kaut es tā mācētu smile.gif

World's Longest Motorcycle Jump - bez komentāriem...

Great Hockey Goal - kaut kāds nereāls hokeja gols

Skater Punks make Wild Baskets - džekiem nevien talants uz skeitošanu, bet arī basketbols padodas tīri labi, kautgan man šķiet, ka tur kaut kas nav tīrs smile.gif

Comedian - 'Movie Preview Voice' - Pablo Francisco, manuprāt, labākais savā jomā, tas džeks ir lielisks

Criss Angel - Teleportation - triks vai īstenība?

Jeffrey Ross Roasting Celebs - Džefrijs noliek visus, Pamelu, Kortniju Lovu, Endiju Diku, Tomiju Lī...

labi, laikam pietiks. liku tādas filmiņas, kas vairāk orientētas uz sporta tēmu. visi video ņemti no šīs te lapas btw, ja kāds, kaut vai tanī pašā lapāvai citā atrod kaut ko labu, tad lieciet šeit iekšā. šajā topikā varētu likt visādus fun video smile.gif

P.S. macho, nezināju vai būs pietiekami labi, lai liktu pie vidoe sadaļas, tapēc saliku pārīti šeit. ekrāns ir tāds pamazs, ja vēlaties lielāku, tad varat jebkuru no šiem vidoe nolādēt no tās lapas un vērt vaļā ar jebkuru playeri (nu varbūt ne ar jebkuru, bet lielāko daļu toč smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

daļa redzēti bet tas Rodnijs Mullens gan mani pārsteidza. ūbernereāli triki.

btw, ja vēlies, es pa mircu tev varu aizsūtīt vienu video ar viņu (sver 35MB). tas video ir viņa daļa no filmas Rodney Mullens vs Deawon Song Round3. esmu noskatījies abas divas primās daļās, bet tas ko viņš demonstrē trešajā daļā, nu es nevaru to izstāstīt tas ir jāredz. jebkuram mirstīgajam savas dzīves laikā ir jaredz vismaz kaut 1 filmiņa ar Rodniju smile.gif tas ir unikāls cilvēks un es augstu vērtēju to, ko viņs ir izdarījis skeitbordošanas labā.

to round3 Rodnija Triku video tiešām varētu pielikt pie tās jūsu video sadaļās...

btw, triki kuru viņš ir izdomājis un kads kurā viņš to izdomāja...

post-6-1124797385.jpg

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Kris Eindžels valda. Viņš uz ielais aiziet pie vecenes, izrubī viņu ar Ki-Ai un tad liek viņai levitēt...nav slikti. Vēl viņš māk teleportēties/dematerializēties un staigāt pa sienām. Vismaz tas ir tas, ko es esmu redzējis TV un internetā.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Kris Eindžels valda. Viņš uz ielais aiziet pie vecenes, izrubī viņu ar Ki-Ai un tad liek viņai levitēt...nav slikti. Vēl viņš māk teleportēties/dematerializēties un staigāt pa sienām. Vismaz tas ir tas, ko es esmu redzējis TV un internetā.

ja taa muca buutu caurspiidiiga es veel padomaatu vai tas nav triks...

Link to comment
Share on other sites

tie skeiteri tiri labi  gan jau ka tur viss tirs, vnk megigni katru triku kadas 50 reizes un gana jau ofic iekritiis

nu bāc, tie metieni pārāk nereāli izskatījās, es nezinu vai viņiem maz tik liels spēks, lai to bumbu tik tālu aizmestu smile.gif bet, šā vai tā prikolīgi izskatās...

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Rodnijs Mulēnis ir vislabākais skeiteris. Tony Hawk vienkārši meinstrīmi pa rampu, bet Rodnijs - ūber. Pats arī māku vienu Rodnija triku, tipo, kad dēli uz sāna uzliek, palecās, noflipo un uzlec atpakaļ. Protams, visi mēģinājumi nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

David Elsewhere aka JelloBoy - unikāls džeks.

Copyright Micheal Jackson - putns, kurš taisa moon-walku, btw, tai dāmai arī neslikti sanāk biggrin.gif

Live Screw up - Tech TV - vai nu jūs rēksiet vai raudāsiet šito ieraugot, es rēcu laugh.gif

labi, es eju gulēt. macho, cerams, tu rīt (šodien) būsi mircā, lai es tev varu to Rodney Mullen vidoe aizsūtīt, šodien neizdevās smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...