Jump to content
GIGN Forum

18. Novembris...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

nu šie svētki man ir cauri.. ar ģimeni ir pasēdēts... ar draugiem arī... salūts arī redzēts... gaismu spēlītes arī redzētas ar nenormāli uzbāzīgām TELE2 reklāmām.. vienīgais nebiju uz parādi...

kā jums tie pagāja šie svētki (ja tā tos var saukt) un vai esat apmierināti ar organizāciju un etc. figņu?

Link to comment
Share on other sites

nu saluuts, kas shogad bija Riigaa, manupraat, bij labaaks nekaa pagaashgad.. :thumbsup:

Staro Riiga - vieniigie skataamie objekti bij Veermaniitis un pie Galerijas apgaismotaa eeka, kur tas globuss.. [x3 kaa saucaas]

un jaa, Veermaniitis shodien pustukshs, 14ajaa viss bij forshi, viss spiideeja un visur vareeja tikt. Shodien struuklaka nozhogota, klaat netiek, zibens nezinu vispaar vai bija, 5min nostaaveeju, nekaa nebij.. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Tātad, turpinot minda aizsākto, Talsos nekas īpaš. Nosākuma vispār bija runas, un pat rakstīts Talsu avizē ka salūts nebūs, bet tomēr kaut kāds bija.Zemnieki esot adraduši naudu. Cik kontaktējos ar cilvēkiem( tas ir apkārt stāvošiem) mūsu salūts esot izmaksājis 2k ls. Nebija nekas spīdoš,bet nu mums ar čomiem bija ok (daudz dzersts) Nu un cik rēķināts pēc veikala cenām (pēc tā kas Talsos maksāja(raķešu veikals :) )) tad tā apmēram arī ir, nu kā es iepriekš minēju. Nav tā kā Rīgā :D

Link to comment
Share on other sites

Gan jau

aizbrauc uz Brīvdabas muzeju, uztaisīju svētku vakariņas,
tevi noveda pie
paseksoju ar draudzeni
, skraida prātā uz brīvdabas muzeju braukt un pēc tam vēl vakariņas taisīt . HVZ HVZ , tas var būt tikai darīts ar nodomu pretī saņemot atalgojumu :D Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Sēdējām mājās, izdomājām aizbraukt uz Rīgu noskatīties salūtu. Noskatījos, nodomāju, ka nekas īpašs jau nu nebija, nopirku alu un braucu mājās. Tā nekas īpašs. 17.novembris bija interesantāks. Baigi nepierasti, ka visi tusē otrdienā. Man tagad liekas, ka ir pirmdiena. ā, un sakarā ar staro Rīga pilsēta vispār izskatījās drusku seksīgāk, nekā parasti.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Man patika vecrīgā tas pulkstens uz sienas :)

Visā visumā bij ok, noskatijāmies salūtu (beigas bij vislabākās, tās krītošās zvaigznītes bij super), nosēdējām stundu piebāztā čilli gaidot picu :D un tad jau devos mājās. Nebij vēlme iet tālāk tusēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...