Jump to content
GIGN Forum

Kapeec Lago


Recommended Posts

nez man ar taa ir! un vel man lago no duumu granaataam ja es uz vinjaa skatos taa visiem latency liels blink.gif

Taa ari manaaa serverii man serverii. Nu bet nav taa kaa tu teici ka saaak palikt liels pings man ir visu laiku normaals. Bet man ir 3 datori uz viena nevelk CS uz otra iet viss perfekti bet tresaijs gandriiz normaali man arii duumu granaataas kad es ieeju tad saak neklausiit pele un klaviastuura. sad.gif Man i taadas probleemas

P.S. Varbuut video karte pa vaaaaju blink.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, videokarte noteikti serverim ir vajadzīga... un botiem arī - citādi šie būs akli. smiliez.de_2469.gif

man video karte ir visos trijos tikai divos ir leenas tresajaaa ir normaala viss eit kad palaiz NEW GAME un pieliek botus vis normaali piekonekteejas kaads no kompjiem arii normaali pings nav liels jo palaida NEW GAME,bet ja palaiz serveri to HLDS.exe tad tur pieliek botus viens piekonekteejas saak lagot kaa kaads cits no kompjiem piekonekteejas tad abiem lieli lagi virs 400 pings visu laiku smiliez.de_2477.gif

KAPEC TAS TAA IR smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

mo6 tadelj kad "new game" ir prieksh LAN tikai, bet hlds ir prieks servera,visiem vainu tev pc ir "0", vai tev wnk nets nevelk !

varut arii NEW GAME ir tikai lan bet HLDS arii var uztaisiit lanaa un kad ustaisa lanaaa tad arii ir tas pats un internetaa tas pats es nesaprotu kapee New Game nav taa tas ir lanaa bet HLDS ari var uztaisiit lanaa un ir savaadaak smiliez.de_2538.gifsad.gifsad.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir datori sasleegti lanaa.Kad palaiz serveri tad vis kaartiibaa,viens pikonekteejas tad normaali. Bet kad pieliek botus un kaads cits piekonekteejas tad saak lagot nezinu kapeec mad.gif .Kaads vareetu pateikt ko dariit. smiliez.de_2538.gif

P.S. taa ir bijis vienmeer nezinu kapee.

Vai nu kompis vai nu Nets pa shvaku. Man arii taa bija vaig serveri laist hlds.exe'' -console rezhiimaa. smiliez.de_2551.gifthumbsup.gif

http://www.game-monitor.com/server-stat-im...39.29:27015.png

Shadow

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...