Jump to content
GIGN Forum

Dzinča!


GEAR
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Es neticu,vai tavā skatijumā nesaprotu:

Kā cilvēks,var atrasties pāķos,tur ar saviem draugiem vai ko tur,nu trīs cilvēki,vēl ar saviem super-stāstiņiem,valodu un ko vēl,var būt neīsts? Tā teikt vienkārši ķip Role-Playo neaptēstu lauķi? :superlol:

Link to comment
Share on other sites

tu kādreiz esi bijis tādos reālos laukos, nevis tur kur māja pie mājas kā jurmalā, bet nu teiksim galigā dirsā latgalē vai kurzemē? šis nav nekas nereāls, latgalē pāķos ir viens jānis, kas pēc katra vārda saka bļeģ un tā nav diršana, viņš tiešām tā runā ''es bļeg vakar bļeg ar pēter bļeģ dzērām bļeģ un bļeģ...'' :)

vienīgais kas zog ticamības momentu ir stāsts par maukas pasūtīšanu dienasgrāmatā, nu laukos par 80ls to nevar izdarīt un cik zinu vietējas ar to nenodarbojas, jo tad viss ciems zinās, bet ja dara tad pa pjankām, piedzeras un nodrāžas, tas tur ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

:)

vienīgais kas zog ticamības momentu ir stāsts par maukas pasūtīšanu dienasgrāmatā, nu laukos par 80ls to nevar izdarīt un cik zinu vietējas ar to nenodarbojas, jo tad viss ciems zinās, bet ja dara tad pa pjankām, piedzeras un nodrāžas, tas tur ir normāli.

nu tādās čuhņās tiešām es neesmu bijis,un jā,traki iet šādiem cilvēkiem :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...