Jump to content
GIGN Forum

Cd Rakstīšanas Programma. 4 Free


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Labvakar, kura ir vislabākā rakstīšanas programma uz pc? vajag steidzīgi filmu uz diska ierakstīt, bet nezinu nevienu programmu.

Lūdzu palīdziet, rakstu pie spama jo šo sadaļu visvairāk cilvēku apmeklē. Paldies.

p.s. rakstiet tikai tādas , kuras jūs lietojiet vai esat lietojuši..

p.p.s. pavisam labi būtu, ja vēl tiešs links uz lejuplādi būtu.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Miljons gadus neesmu izmantojis Windows iebūvēto burneri, bet, ja nemaldos, tad visus diskus ieraksta kā data cd t.i. ne visi dvd pleijeri ņems pretī. Ja plānots disku atskaņot uz cita datora, tad pofig ar ko raksta.

P.S. +1 par vincister linku. Sakarīgs softs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, man vajag pārrakstīt uz disku un tad skatīties uz dvd. :) Un man kkāds burneris uz pc laikam nav, tad es velku vincister doto. ;)

edit; man ir problēma. Es paņemu, ielieku disku, atveru to programmu. Ielieku filmu un tad spiežu "burn the current compilation to a physical compact disc.", bet tad es nevaru ierakstīt, jo ķip rādās "please insert a blanc disc". Kur varētu būt problēma? diskā?

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

:) Un man kkāds burneris uz pc laikam nav, tad es velku vincister doto. ;)

edit; man ir problēma. Es paņemu, ielieku disku, atveru to programmu. Ielieku filmu un tad spiežu "burn the current compilation to a physical compact disc.", bet tad es nevaru ierakstīt, jo ķip rādās "please insert a blanc disc". Kur varētu būt problēma? diskā?

R/RW ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...