Jump to content
GIGN Forum

Autoskola ?!


eLvē
 Share

Recommended Posts

:pizdiblee: atlieku csdd braukshanas exaamenu jau tresho reizi? :bleble: nu ja 2ojaa nenolikshu, nafig visu pametiishu? :shit:

Pareizā attieksme. Ja vienreiz nenoliec, pohuj, vienk. izmet miskastē visu naudu, ko esi ielikusi mācībās.

Kāpēc tad atliec? Atlikt stulbi, it īpaši braukšanu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāpēc tad atliec? Atlikt stulbi, it īpaši braukšanu.

Taapee ka neesmu gatava, un jeega man izmest 25Ls ja es zinu, ka pirmajaas 1omin. man buus pirmie un peedeejie 1opunkti!! +es neko nesaprotu par tehnisko staavokli

shodien? :drink:

Link to comment
Share on other sites

ja, piedo' man nav asiniis nomainiit riepu, kur nu veel eljlju!!! davai veel pasaki, lai uzlaaadeeju akji? :whistling: pff.. un es pat neesmu blonda? :paklanaas:

un man nebija autoskolaa -braukshans exaamena..

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Un tu tipa tagad, pirms ej uuz ieskaiti, katru dienu cītīgi braukā ar mašīnu?

tur jau taa lieta, ka es nebraucu, brauktu es katru dienu sen jau buutu tiesiibas macinjaa? :lol:

vienu punktu var iedot par tehnisko staavokli, ja tu nezinaaji

Link to comment
Share on other sites

Esi kārtojis ka zini ?

Man personīgi 3 gadus atpakal kad liku, uzdeva jautājumu. Bij japarāda akumulātors un aizmugurējie gabarīt uguņi XD

Čomam bija jāizmēra eļļas līmenis.

Hz kā tagad, bet tad par auto tehnisko stāvokli or whateva it is, uzdeva jaut.

Un ja neatbildēji 1 punkts :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

taksh pirmajaas stundaas jau instruktoram bija jaaparaada, kas zem kapota atrodas, ellju izmeeriit ;X etc... vismaz man taa bija, kad maaciijos . ta vismaz +/- kko zinaaju, ja man kko prasiitu. un par laimi, neko arii neprasiija.

draudzenei the same - neko neprasiija

draugam - prasiija ne tikai vienu jautaajumu, bet gan vismaz kkaadus 5us..

mby tie jautaajumi vairaak taa kaa uz chaljiem attiecas ;D

Edited by Slepkava
Link to comment
Share on other sites

kaut ko liidziigu es shodien zinjaas redzeeju, bet tur veel jaagaida apstiprinaajums, cik es sapratu..? :mellow: buutu jau ideaali, ja to apstiprinaatu liidz 2o. brauktu un neuztrauktos, vismaz kaaja pa pedaali "neraustiitos"? :lol:

Feik - ideaali, tas ir tas ko man vajadzeeja? ^_^

paaldies? :paklanaas:

Link to comment
Share on other sites

nju ja runa ir par tiem bmw ar kuriem ir jaaliek braukshanas exaamens, tad ir viena lieta kas man tieshaam nepatiik, labi vairaakas .))?

pagrieziena raadiitaaji, vinji sleedzaas aaraa/iekshaa, tur jaabuut uuber pirkstiem lai normaali, peec vajadziibas vinjus iesleegtu/izsleegtu.

pedaalji, kurpes purngals bik' kjeraas, jaavelk kedas? :thumbsup:

un priekshaa (varbuut tas tikai man) sajuuta taada, ka es buutu kastee, aklaa zona man ir dubultaa.

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

pagrieziena raadiitaaji, vinji sleedzaas aaraa/iekshaa, tur jaabuut uuber pirkstiem lai normaali, peec vajadziibas vinjus iesleegtu/izsleegtu.

pedaalji, kurpes purngals bik' ķerās, jāvelk kedas? :thumbsup:

un priekshaa (varbuut tas tikai man) sajuuta taada, ka es buutu kastee, aklaa zona man ir dubultaa.

Zelta vārdi.

Pagriezinu rādītāji reāli zajebal bumeriem. Vienkārši katru reizi ar visu roku viņš uzmanīgi jāslēdz.

Un man kājas, ar botām kājās, nepārtraukti sprūda, kas nereāli besīja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...