Jump to content
GIGN Forum

Varoņi


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu kurā dirsā Tele2 dabūjuši "kvalitatīvākie sakaru operatori Latvijā'' statusu. Cik esmu ar viņu saskāries, neko labu teikt nevaru. Sms ir ok, bet kā jāzvana un ilgāk ar kādu jārunā, tā fonā kaut kādi trokšņi dzirdas.

Link to comment
Share on other sites

Man taču pohuj kur liek un vai vispār liek!

Izmantoju Tele2 - nesūdzos! Ko var piepisties? Labi, esmu viņu reklāmu mērķauditorijā, patīk reklāmas un ticu to, ko sola - vairāk man neko nevajag. Ja viņi un daži citi saka, ka ir labākie, tad es arī ticu!

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu citē un piekrīti, ka viņi ir labākie, tad paskaidro, kāpēc viņiem ir sliktāka zona kā, teiksim, LMT tajā pašā nelaimīgajā Dominā?

Āā, ok, tagad viss kļuva skaidrs.

Pārskaiti uz manu kontu 100Ls un Tava dzīve kļūs 100x labāka. Plz notici, tas ir 4real!!11

(NOPIENTI)

Link to comment
Share on other sites

Lietoju zelta zivtiņu, tas pats tele2.. Pagaidām ar zonu vēl nav bijušas problēmas, vienmēr ir kad vajag :)

Edit: Tā kā mācos RTK, katru darba dienu eju pusdienot uz Dominu, ar zonu nav nekādas problēmas!

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

nu nez, man ar tele2 nekādu problēmu nav bijis. esmu bijis visādās čuhņās un vienmēr esmu sakaros. pirms tam bija amigo, no kura aizgāju nenormālo cenu dēļ, bet ar zonu arī problēmu nebija.

esmu pārliecināts, ka 90% vaina ir jūsu sapistajos uuberkrutajos telefonos, kur programmatūra sabāzta līdz dirsai un nepārtraukti karās.

ā, un kur ir problēma. ja tev 5 svītriņu vietā ir 1, arī tad sms aizsūtīt un piezvanīt tu varēsi. vismaz es varu.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai tas varētu būt nepatēm vai kā savādakaa, bet bija tā , ka varbūt zona atkarīga no simkartes, be tiespējams es maldos..

Kr4 draugam bija nokia, un veca simkarte , skatās zona nav doma aiznest uz lombardu pārdot, ielikam citu simkarti uz reiz zona pilna un tad hz varbūt simkarte +- kko ietekmē

Link to comment
Share on other sites

Kr4 draugam bija nokia, un veca simkarte , skatās zona nav doma aiznest uz lombardu pārdot, ielikam citu simkarti uz reiz zona pilna un tad hz varbūt simkarte +- kko ietekmē

Nu vēl lielāku muļķību nevarēja iedirst?

Sim kartei sakars ar zonu ir tikai tāds - Tele2, LMT, Bite kuram no tiem torniem pieslegsies (Katrs sakaru operators liek savus.). LMT tak neņems zonu no tele 2 uzstādita torņa? Tur nav loģikas.

Katrā telefona tak ir iebūvēta antena, kas uztver zonu. Kaut vai aceroties pirmas nokias ar lielajam antenām, uzmini kam viņam tās bija vajadzīga (Nu nejau dizaina elemnts)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Es varu konkreti pateikt, ka biju uz draudzenes firmas tusu netalu no cesim pie gauja! Tur taja vieta kur bija viesunams tur man tele2 zona nebija, bet lmt bija. Braucam ar laivam pa upiti - ari zona nebija. Tele2 var dudot, ka parklaj 98%, bet patiesiba ta ir nevis platiba (m2), bet sadalits uz galvam. Riga viena jua 50% pec tada aprekina sastada! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

windows vs linux

man ir bite, zona visur, izmaksas ap piecīti mēnesi un ļurinu cik uziet :whistling:

Zelt vārdi brāl, zelta vārdi! Es arī ņemšu biti jo tur kur man vajag zonu tur viņas ir vairāk kā pietiekams no bites puses!

Link to comment
Share on other sites

Tikai, lūdzu, nedomā, ka es to uz tevi attiecināju!

Es beefu nekādā gadījumā neaizstāvu, bet beefs ir vien no nedaudzjiem foruma jūzreiem kuru es tik tiešām respektēju. Un mani pilnīgi nekrata viņa dīvainie posti ar interesantiem linkiem un bildēm no poda (jā tas bija pretīg, bet es pret to esmu neitrāls)

Piekrītu beefam kad viņš quoteeeja seen postu!

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija mans pods.. lol. Nokachaju bildi interneta! Un ari neatceros, ka butu pimpi postejis foruma!

Ja, es domaju, ka Tele2 akcijai izdevas izrasit arkartigi plashu sabiedribas rezonansi + ari varonji reklama ir radijusi lielu interesi cilvekos, bet es vereiz atkartoshu - man besi tas, ka visas tele2 darbibas ir uz lohiem orientetas. Varonji un meteorits nav iznjemums. Paskataties uz zelta zivtinjas serialu. Nu pizdjec - Maks, ko tu dari? Neko! Ko neko? Neko neko! hahaha! Visi smejas! izdevies joks, ne?! Rada kaut kadus pilnigus klaunus, un man rodas sajuta, ka Tele2 savus klientus uzkata par klauniem. Ja ne par klauniem, tad vismas teme uz merkjaudetoriju lidz padsmit gaud robezhai.

Pasakiet man, ka biezo, kursh brauka ar brabus un parasti nemedz darit neko, un.. ta starpcitu, novac gada videji 5 cilvekus - nu ka tu shitadu dzheku uzrunasi ar tadam akcijam un reklamam?

Un tad tu ta padoma, un saproti, k a patiesiba jau tele2 ar savak reklamam vispar neuzruna nevienu sakarigu cilveku un tad tev jasak domat, vai gaidjuma tu nesi mazliet pasists, ja ta baigi fano par tele2.

Beefs

edit: forshi - varat teikt, ka ari mans posts ir tele2 reklama - saskaitiet, cik reizes es uzrakstiju to vardu pashi ziniet kuru (voldemorts) ... :D

Link to comment
Share on other sites

mjā, ja jau Rīgā ir problēmas ar TELE2, tad par Talsiem vispār nerunāsim. Skolā, Krievu valodas klasē nebija TELE2 zona, visi ar savām Zelta Zivtiņām varēja aizrīties. Nemaz nerunāsim par to, kas ar TELE2 notiek, iebraucot mežā. Un ar savu nosaukumu viņi mūžīgi būs otrie!

Link to comment
Share on other sites

smieklīgāk, ja būs trešie. Un cik es esmu redzējis reklāmas tad kā jau beefs teica, tele2 reklāmas ir visdebīlākās. LMT arī ir dažas superdebīlas reklāmas, bet tā pārsvarā - var iztikt. Un bitei cik es esmu redzējis vispār ir ļoti normālas reklāmas. Kas ir taisni vai brīnums.

es gan maz esmu redzējis, spriežu tikai pēc tām ko ir sanācis ievērot. Šķiet, ka tele2 tik tiešām mērķē uz idiotiem (un tā kā tādu ir daudz, tad nav slikta doma). Būtu skumji, ja es būtu viņu klients.

Link to comment
Share on other sites

ahh pats tikko no ZZ pārgāju uz LMT pieslēgumu un nu ir uzlabojums, kaņešna, ir...

ok, nopirku vēl vienu karti [ZZ] priekš SMS, jo viņiem tas tarifs, ka SMS par velti, nu man jau patīk...

negribu nēsāt abas trubas vienai ieslēdzu pāradresāciju ;]]

karoče rezumē - piekrītu, ka TELE2 vienmēr būs otrie [ lai gan tagad tiešām jau 3 aiz BITEs ]

Link to comment
Share on other sites

Varbut to ka TELE2 ir popularakis Latvijaa vinji izziidushi no taa cik mazcenas telefonu ar pieslegumiem pardoti, agrak bez problemam telefonus nopirkt vareeja, tagad nezinu vai pietiek tikai ar pases uzraadiishanu.. bet kaa jau tas notiek, tad nopeerk telefonu un uzmet TELE2, vai arii samaksaa to minimaalo 2.99 meenesii vai cik tur par piesleegumu, bet reaali staigaa ar pavisam citu sim karti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...