Jump to content
GIGN Forum

Muuviii


robbins
 Share

Recommended Posts

kopumā... nu tā, es labāk salistēšu lietas kas man patika/nepatika

Scooter ar fire sūkā. Kā jau oddish teica mircā un moš te arī teiks kādos 4 latviešu mūvijos tas sūds ir bijis. Toties foršs bija tas out of control muzons. Izpildītāju gan varēji googlē atrast bet tas sīkums. Vēl visu iespaidu bojāja kaut kādi neinteresanti fragi. Neliec tak kaut kādu šitu kur tu trainā divus džekus ar augu neinteresanti novāc. Pa vidu vēl kaut kādi tur 1fragi bija. Arī tā ātri un garlaicīgi. Ja jau tur kaut kāds ūberheds ar deagle bija, varēji ar kaut kādu slo mo' izcelt. Un tas ātrums. Novāc 4 džekus un pēc ceturtā uzreiz pārslēdzas kadrs uz nākamajiem 4iem. Tur nelielu pauzi pēc tiem 4iem fragiem varētu ieturēt lai skatītājs var sagremot to kas noticis. Toties priecēja ka nav tie debīlie zūma prikoli. Tas šits ar fast forward efektu arī bij ok. Vēl man patika tā vieta kur tika ar muzonu saskaņots frags. Laikam ar to pašu sūkājošo skūtera fire nukē ar awp frags bija forši saskaņots. Uzraksts "let's go" pie otras dziesmas sākuma arī bija ok.

Nu, tā... lēnām vāc ārā visu negatīvo un beigās jau būs ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka šī filmiņa nebojāja acis un smadzenes ar vājprātīgiem efektiem. Šoreiz smuki, man patika. Daži fragi gan tā ne visai, bet kopumā neslikti.

Nepatika tas, ka nācās tumbas uzgriezt 2x skaļāk nekā parasti, lai sāktu sadzirdēt mūziku.

Link to comment
Share on other sites

kopumaa ir ok... tik tas pauzes starp uuberfragiem nedaudz lielaakas tieshaam vajag... + tieshaam laba ideja par to let's go uzrakstu(taadus turpmaak vairaak var likt)

aa un anglju valodas pareizrakstiiba - vajag through wall nevis thru wall (man taa liekas) palabojiet ja kljuudos wink.gif

vispaar thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

muviks nice, fragi lieliski, tikai tie soundtracki tādi pabāli un kaut kas ar skaļumu arī netā, bija jāgriež viss uz max, lai norm dzirdētu mūziku smile.gif visā visumā labs darbs, kas padarīts! prieks, ka kāds kaut ko dara mūvīmeikinga jomā. vairāk tādu ziķeru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kopumā... nu tā, es labāk salistēšu lietas kas man patika/nepatika

Scooter ar fire sūkā. Kā jau oddish teica mircā un moš te arī teiks kādos 4 latviešu mūvijos tas sūds ir bijis. Toties foršs bija tas out of control muzons. Izpildītāju gan varēji googlē atrast bet tas sīkums. Vēl visu iespaidu bojāja kaut kādi neinteresanti fragi. Neliec tak kaut kādu šitu kur tu trainā divus džekus ar augu neinteresanti novāc. Pa vidu vēl kaut kādi tur 1fragi bija. Arī tā ātri un garlaicīgi. Ja jau tur kaut kāds ūberheds ar deagle bija, varēji ar kaut kādu slo mo' izcelt. Un tas ātrums. Novāc 4 džekus un pēc ceturtā uzreiz pārslēdzas kadrs uz nākamajiem 4iem. Tur nelielu pauzi pēc tiem 4iem fragiem varētu ieturēt lai skatītājs var sagremot to kas noticis. Toties priecēja ka nav tie debīlie zūma prikoli. Tas šits ar fast forward efektu arī bij ok. Vēl man patika tā vieta kur tika ar muzonu saskaņots frags. Laikam ar to pašu sūkājošo skūtera fire nukē ar awp frags bija forši saskaņots. Uzraksts "let's go" pie otras dziesmas sākuma arī bija ok.

Nu, tā... lēnām vāc ārā visu negatīvo un beigās jau būs ideāli.

Out of control dzied Hoobastank, Noa savaa filminjaa vinju bij izmantojushi piedam kruti savienojsuhi ar saknju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

pag.. tuuliit paarbaudiishu... unsure.gif

oh fck... njemu savus vaardus atpakalj new_silly.gif

kaa es anglenes exii shitaa 10 vareeju dabuut? blink.gif

smiliez.de_2125.gif numur divi.

tagad tu domaa ka through raksta kaa thru. Lol thru ir vienkaarshi izruna taada pati, ne jau gramatiski pareizi. Ai ljoljiks

btw muuvijam tur beigas melns ekraans kaadu labu laicinju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ExtraOrdinary Out Of Control izpilda Rancid. Tā dziesma ir no NFSU.

Nu es to filminju neesu skatiijies un slinkums kachaat arii... vienkaarshi pienjeemu , ka tas ir tas pats out of control, bet nu kljuudijos sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...