Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.6 Uz Windows 7


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Problēma sekojoša;

Vakar uzinstalēju jauno WIN7 un konstatēju, ka CS 1.6 ir vienīgā spēle, kurā atpaliek visi taustiņi un pele (par 0.2-0.5 sec). FPS ir 100, resursu patēriņš arī nav liels (processors - 15%, rams 37%). Uz windows XP viss bija kārtībā, citās spēlēs nekas neatpaliek. Kā novērst šo gļuku?

Link to comment
Share on other sites

Vakar uzinstalēju jauno WIN7 un konstatēju, ka CS 1.6 ir vienīgā spēle, kurā atpaliek visi taustiņi un pele (par 0.2-0.5 sec). FPS ir 100, resursu patēriņš arī nav liels (processors - 15%, rams 37%). Uz windows XP viss bija kārtībā, citās spēlēs nekas neatpaliek. Kā novērst šo gļuku?

Ja nejēdz neko no ,,WIN7 vai nekad nav bijusi darīšana ar tādu zvēru, tad nemaz neliec viņu, ps. tas nav gļuks!

Jautā tiem kas viņu izgatavojuši..

Ko darīt? Likt atpakaļ XP!

Edited by ZhaKS
Link to comment
Share on other sites

Mazinjais, man viss ok. Visi draiveri uzinstalēti? Pamēģini pārinstalēt cs. Vispirms aizvāc no Programs and Features, tad pāri palikušos failus izdzēs ar roku.

Ierunājās,

Pamēģini pārinstalēt cs. Vispirms aizvāc no Programs and Features, tad pāri palikušos failus izdzēs ar roku.

Pareiza kārtība vai ne?

Man liekas sakarīgāk būtu: Programs & Features izdzēst cs? Pēctam pāri palikušos failus izdzēst no mapes kurā viņš stāvēja? Un tālāk ieinstalēt CS tikai uz citu mapi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Problem solved.

eu veci paldies :D mans stasts ir tads ka sakuma uzliku x64 win 7 (4gib RAM) to cs vispar neatbalsta ( raknajos pa googli un uzzinaju) ..uzliku win7 x32 speleju bet te fps nereali sak glukot un rada ka procim useage % nereals ... domaju jau likt atpakal veco XP bet tomer win 7 loti ipaticies un negribas.... ty cali :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es ari uzliku windows 7...

sakuma izdzes veco mapi... nu ar palikushajiem failiem uz C un tad instalee...

man fps 100 visu laiku un nekas neatpaliek, k-gan sakuma bik glukoja, tapec parinstaleeju...

P.S. love windows 7 :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...