Jump to content
GIGN Forum

Kashkjis


Surrounder
 Share

Kursh ir forsh?  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

UZ doto briidi mums ar sulik diemzheel ir izveidojies nopietnis konflikts, briest klope (bez noteikumiem, karaa visi liidzekli atlauti) - striidus abols shajaa gadiijumaa ir forshums - bet nebuutu slikti pirms tam noteikt apkaarteejo viedokli - kursh no mums iisti ir forsh.

Link to comment
Share on other sites

juus visi esat akli, ja uzskatat Surrounderu par forshu. vinsh tads nemaz nav. man ir lietishkji pieradijumi fotografiju veida, kur skaidri redzama Surroundera iistaa, ljauna un negodiigaa, daba. un tie pieradijumi arii liecina par to ka Surrounders nekada gadijuma nav forshs

skatieties pashi sheit

es ceru ka juusu acis buus atveertas, pec sho pieradijumu izskatishanas un juus mainisiet savas domas par to negodigo un nezheligo tipu Surrounderu. jums vel ir laiks mainit savu dziivi uz labu un es jums piedoshu to ka neuzskatijat mani par forshu. galu gala visi kljuudaas. nu iznjemot mani, jo esmu forshs.

Link to comment
Share on other sites

Sulik, sorry es nobalsoju par Surrounder jo labaak es vinu paziistu, bet

neraizeejies jo esmu tava pusee...

Es izpeetiju tavus pieraadijumus un varu teikt, ka Surrounder ir nelietis.

sulik... KUr tad tu vinu buutu palaidis garaam ? Un veel bombu uzlikt ?

Pa durtinjaam vai pa trepiiteem uz leju ?

Bet tas neko iipashi neizsaka, jo Surrounder ir noziedzies !!! (Pamatiigi) smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja paceljas jautaajums kursh ir forshs tad ja taa kaartiigi padomaa var izsecinaat ka Ojaars a.k.a. Mr.Blood a.k.a Suurais_aanuss ir visforshaakais. Bet skaidra lieta ir arii ka es esmu forshs kaa jau ownage pateica, JAS ir forshs, sulik ir forshs jo uztaisiija ka surrounder nav forshs un surrounder arii ir forshs (shnjabiitis un citronu sula rlz wink.gif )

taa luuk

(edited)

taa kaa nevaru nobalsot par abiem tad nebalsoshu vispaar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...