Jump to content
GIGN Forum

Kā Var Dabūt Gatavu, Lai Maplists Uz Nakti ..


Recommended Posts

Kā var dabūt gatavu, lai maplists uz nakti būtu cits, kā piemēram ir jums. Ka pa nakti (vismaz agrāk, tagad nezinu), jums ieslēdzās citas kartes, kuru nebija pa dienu ?

sarunaa civeeksu aks ap dienu seezh pienjemsim no 12-24:00 pie consoles, un tad sarunaa taadus kas no 24-12:00 seezh pie consoles

Link to comment
Share on other sites

neapnika jau tos serverus taisiit??? man pilniibaa pietiek ar GIGN... un veel dazhiem... kas vinjos speelees? kkaada jaunaa modes tendence: "wow cik es kruts! man ir serveris! vakar pat 3 cilveeki ienaaca..."

pfff dry.gif

iemaacies uztaisiit un tad runaa... un kaada tev dalja ko citi dara! cilveekiem ir ko dariit GIGN arii uzreiz nebija populaars... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kā var dabūt gatavu, lai maplists uz nakti būtu cits, kā piemēram ir jums. Ka pa nakti (vismaz agrāk, tagad nezinu), jums ieslēdzās citas kartes, kuru nebija pa dienu ?

parastajam hlds var salikt map list.bet to kas caur konsoli laizas es gan nezinu varbuut var pameginaat kautkaadu readme sataisiit vai kautko citu sataisiit es nezinu... rolleyes.gifrolleyes.gif

P.S. nesmejieties par mani es tikai 21 augustaa tikai pieregistreejos es vel tikai saaku paliidzeet es vel daudz ko nezinu bet ko es zinu ar to es 4ensos paliidzeet es vel maacos un skotos. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...