Jump to content
GIGN Forum

Elektriba


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

es nosauksu kas vinam 24/7 : gludeklis , velasmasina , 9 televizori , 2 datori , 5 elektriskas pliitis, 5 tvaika novlceeji , 600 spuldzites , 4 muzikas centri, 1 puteklusuuceejs ,2 zales plaveji , 4 ledusskapji , 2 feeni , 2 epilatori , 2 skuvekli , 1 udenssuknis , 14 vibratori , 1 trimmeris , 6 printeri , 2 skaneri , 2 signalizacijas , paris viedomagnetafoni un dvd pleijeri ! ja kko aizmirsu pievinojiet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es nosauksu dienakts lietas tikai. Vellas masinas 2 jo jamazga lietas firmaam, 2 datori, 5tv 3 radiocentri, nerunajot par lampu daudzumu kuras strada kad nedaudz satumst un lidz ritam, 2 baterijas kas ladejas dienakti ja elektriba pazuud. Nju sis te lietas kas stradaa parsvara smile.gif bet ir kaaauudze parasto mantu video dvd utt

Aa un signalizacija mocna no arzemem kas strada dienakti un labi elektribu edd un 5 noverosanas kameras. Nju tads ir mans dzivoklis tongue.gif neka diza.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

kameras ir 5 ta 1 ara novero 1 padjezda durvis 1 kad ieej pasha dzivokli un parejas 2 kur lodzija. Kameras es pats nesaskatu kada jega unsure.gif bet vecaki saka ta drosak justies var KA neapzgags, a es pie sevis pratoju ka var apzagt ja policijas iecirknis var teikt pa logu redzams.

Macho varbut tev un jums Riga citas cenas par elektribu, vai arii rekinam piedzina papildus $ mad.gif jo parasti cena bija 120-160 ls a soreiz kindersurprise smiliez.de_2428.gif

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...