Jump to content
GIGN Forum

Magnijs!


GEAR
 Share

Recommended Posts

Latvijas metala vai severstalata. Bija ari visadi pulveri, bet par magnija neesmu drosh! Magnijs loti oksidejas un maginja pulveris butu loti bistama lieta! Ja to aizdedzina, tad deg ar nenormaalu liesmu! Depo var nopirkt megnija elektrodus, bet nezinu, cik tiri ir tie elektrodi. Maginja stiepli izmanto, lai aizdedzinatu termitu. Pashu termitu taisa sajaucot aluminija pulveri ar dzels oksidu un lai aizdedzinatu var izmantot magnija stiepli, kuru aizdedzina. tiirs magnijs ir loti miikst un loti bistams!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

:superlol:

Nu kā,nepasen kādas divas nedēļas atpakaļ mums ķīmijas skolotāja tur rādija visādas muļķības,un tad te pēkšņi tāds caurspīdīgs burkveida trauks pildīts ar skaidiņām,viņa tur stāsta ka bīstami blabal,viņai itkā vaidzētu brilles utt,lai vai kā VIENKĀRŠI TIK REĀLI TĀ UGUNĪTE,man ideja ir tāda,kādu gadu atpakaļ redzēju video kur gudrie cilvēki no brīnumsvecītēm kasa nost to visu dedzināmo un kurina gigantisku ugunīti,ļaļļ :whistling:

Labi,pietiek ākstīties,es vienkārši izdomāju dabūt normālu kaudzīti ar magniju un uztaisīt paštaisīto vulkāniņu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Diez vai tavai skolotajai bija tirs magnijs burcinja! Magniju tiru tu pat parivet nevari! Vinsh uzreizu shkjiljas klat, jo oksidejas ar gaisu!

Ja tu gribi vulkaninju, tad izmanto zilos graudinjus + aluminija pulveri!

Ja vari dabut labi daduz benzola, tad vari majas izvarit trotilY! Jay! Tikai vajadzes uztaisit detonatoru, jo trotils uguni deg ka plastmasa!

Ja vari dabut izejvielas un uztaisit C4, tad vari ari ar to labu naudu pelnit!

LSD formula ir tik vienkarsha cik vinekarsha vien var but, bet izejvielas japerk uzmnigi, jo visos veikalos jau zin, kadas vielinju kombinacijas vajadzigas LSD.

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Ja tu gribi vulkaninju, tad izmanto zilos graudinjus + aluminija pulveri!

Ja vari dabut labi daduz benzola, tad vari majas izvarit trotilY! Jay! Tikai vajadzes uztaisit detonatoru, jo trotils uguni deg ka plastmasa!

Ja vari dabut izejvielas un uztaisit C4, tad vari ari ar to labu naudu pelnit!

LSD formula ir tik vienkarsha cik vinekarsha vien var but, bet izejvielas japerk uzmnigi, jo visos veikalos jau zin, kadas vielinju kombinacijas vajadzigas LSD.

BEefs

domā,manam muļķajam prātam tas nebūs par sarežģītu?

nu labi,skatīšos ko varēšu iesākt,btw paldies par labo ideju! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu sūdīgi ar mājsaimniecības lietām! Tur neka slabs nesanāk! Protams, ķīmijas viss drūmākas vari dabūt. Tikai jāpēta visādi lētie podu skalošanas līdzekļi un visādas krāsošanas lietas, bet vispār jau feināk doties uz ķīmijas veikalu un nopirkt ko vajag. Vispār es ar ķīmiju pārāk neaizraujos! Nav mans lauciņš!

BEt pameklē google saucās kaut kā anarhista gramata vai kaut kas tāds un tur bija visas tās smukās formulas iekšā! Paskaties arī DC++, jo, iespējams, ka google šo saturu bloķē no saviem searchireim. Man ir aizdomas, ka Googlem ir tāda fīča atsevišķa rakstura saturu ignorēt vai pat slēpt.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...