Jump to content
GIGN Forum

Admin Slap


L0ad1nq
 Share

Recommended Posts

Map - de_verigo , Laiks - 18.30 , Datums - 2003.09.12

Darbiiba notiek pie CT Team.

Raunds ir aptuveni pusee,

B bumbas likshanas vietaa,

Admins - "jack" TK [LIVE]L0ad!nq,

Izveelejos "Slay Next Raund".

Kad next raund "jack" nomira,

vinjsh ar komadu "asay white" [ laikam ] uzraktiija :: ""loh, ...[ aizmirsu sad.gif ]""

Un nedaudz velak kad biju nonacis tajaa vietaa kur vinjsh mani TK.

"jack" izmantoja komadu admin_slap [LIVE]L0ad!nq -0.

Kura rezultaada es izlidoju araa no "maajas" [ pa logu araa ].

kapec taadiem tiek dotas adminu tiesiibas???? mad.gif

p.s. daudzu vel neeivero to "motd", admini reakcija bija 0. Pat nebriidinaaja tos speleetajus.

paldies, replikas nevajag

Link to comment
Share on other sites

Loading mle.... maybe pac arii biji vainiigz - tobish abi labi biggrin.gif

maybe vinsh tevi netiishaam noshaava , pac pieliidi priekshaa vai kaukaa liidziigi , nah likt lai vinsh arii mirst ? vai ta tevi speciaali novaaca ?? zini ir arii taada iespeeja FORGIVE !

bez tam es taa redzeeju juus tur ar visais smagiem vaardiem apmainijaaties , gan pirms taa lidojuma(biggrin.gif) gan peec......

par to MOTD neieveeroshanu mle..... ja es vienreiz pasaku ka maybe vareetu mapi nomainiit..... heh.... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es 100% piekriitu Loading`am.

FreeLancer, interesanti zinaat kam ir domaatas iespeejas sodiit playeru kursh noshaavis saveejo, a? Moshka taapeec lai taas kaadreiz izmantotu ? smiliez.de_2477.gif

Ja veel buus suudziibas par "jack" tad... ! ZB, baigais smiliez.de_2524.gif ???!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, tas ir atkariigs, kaadaa situaacijaa loding tika noshauts, ja vinsh tizlojaas un pats izraisiija to TK, un peec tam veel sodiija par to otru, nu tad es neesmu paarsteigts smile.gif, cik atceros es vienreiz dariiju liidziigi =) raunda saakuma slap 99 hp un pateicu. lai vinsh padomaa par savu speeles stilu smile.gif man liekas tas bija situaacijaa, kad vinsh no kaut kurienas bega izshaava kaadas 3 traapiigas patronas ar deagle (1 man galvaa) peec tam aiz vinja paraadiijaas pretinieks un es abus noshaavu, un kaaaaa es pa maaju lamaajos, kad vinsh uztaisiija slay next round.... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

par to MOTD neieveeroshanu mle..... ja es vienreiz pasaku ka maybe vareetu mapi nomainiit..... heh.... smile.gif

Nu bet tu jau ne tikai vienu reizi prasi "moska vareetu mapi nomainiit" taksh to tas ir biki apniciigi. Un es ari biju klaat kad tas viss notika un uzskatu ka Jack nebija nekaadu tiesiibu taisiit slap un veel vairaak nosaukt vinju pa loxu !

Link to comment
Share on other sites

godigi sakot es ar esmu kaut ko sliktu redzejis par jack.. man iespejams nav pretenziju pret vinju pashu... tachu es uzskatu ka adminet vinjs nemak.. varbuut es par atri saaku kakadam kaut ko teikt.. veel padomaas ka vot man uzbrauca tagad braucu pretii bet nee... piemeram vakardien bija karte cs_estate... es uzliku uz voti prodigy... cik nopratu jack vinju abortoja un uzlika am inferno... kaut arii visi gribeja prodigy, jo inferno jau bija... kad paprasiju kapec vinjs taa darija tad vinjs pateica "man po", kas izklausijas sameraa diivaini... Veel vinjs atkartoti lamajaas uz citiem playeriem... Es veel joprojam negribu neko ljaunu teikt... varbut tas ir tikai mans viedoklis....

Link to comment
Share on other sites

Es biju malaa iekempojies, redzeeju ka radaraa savi ir , izliidu araa sveiks un vesels, apstaajos uz zimejuma pie kura jaliek bumba un tad vinjsh no kaadiem 100 m iznaaca un 1 hit hedaa

Surrounder thx.

p.s. FreeLancer es kaut ko pirms "lidojuma" vareeju vinjam pareikt??? Un kapec es izveelejos to Die, lai iemaacas ka savus nevajag TK un man bija maz nauda. Vinjsh nomira un dabuju vinja m4a1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...