Jump to content
GIGN Forum

Labakaa Speele


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

LOL, citi summoni ir krutāki, teiksim DOOMTRAIN! Vai, piemēram, Odin, bet nejau tā vecene, kura izskatās kā no lēta hentuča izrāpusies.

ak, tas man spēles sākuma iespaidā. Diablos vēl esmu dabūjis, bet Shiva no šitiem vislabāk izskatās. Pie tam līdz lētam hentucim tur gabals ejams, viņai tāds puspliks stiliņš, septītajā daļā arī līdzīga bija. Cactuar jau arī foršs džeks bija.

enivei, runājot par cita tipa spēlēm - man single playerī ļoti patika red faction ar to sienu cauršaušanu un ar braukšanu ar visādiem vehicliem. Neesmu gan nekādus krutos fps spēlējis, kompis nevelk. Foršākās jau arī ir oldschool spēles - nfs2, worms un heroes III (kurus patlaban btw močīju). Aoe2 Konkverori muļķupleijerī arī fans.

Link to comment
Share on other sites

CS, jo ta vienkarsi spaarda !

Richard Burns Rally, jo ta ir labaka un visrealaka ralljia simulacija!

Heroes 3, jo ir jadoma ( bishkjinj ) !

Ultima Online, tas bija taa pasenak, bet aizrava mani tas, ka bija detalizeta spele ( vareja maksekeret,buvet kugus,majas utt )

Link to comment
Share on other sites

Hearts of Iron II smile.gif Kaapeec ? Jo varu piepildiit savas sleeptaakaas veelmes

vbuyer vot tagad pasaki man kaa tu to vari?

es vienkaarshi njedoganjaju kaa var ar 5 regjioniem, nekaadu zinaatnes liimeni, 4 diviizijaam un aliansi ar Igauniju (kura taapat pazuud liidz ko Soviet Union has demanded etc etc) uzrazhot kaut pirmo tanku diviiziju laikaa.

nee nu pastaasti strateegjiju luudzams. paspeeleejot HoI 2 es beidzot saprotu cik iisteniibaa mees esam mazinji un cik mums ir mazs firepowah.

Link to comment
Share on other sites

vbuyer vot tagad pasaki man kaa tu to vari?

es vienkaarshi njedoganjaju kaa var ar 5 regjioniem, nekaadu zinaatnes liimeni, 4 diviizijaam un aliansi ar Igauniju (kura taapat pazuud liidz ko Soviet Union has demanded etc etc) uzrazhot kaut pirmo tanku diviiziju laikaa.

nee nu pastaasti strateegjiju luudzams. paspeeleejot HoI 2 es beidzot saprotu cik iisteniibaa mees esam mazinji un cik mums ir mazs firepowah.

Bez speeles paarveidoshanas, kraapshanaas n stuff tas nav iespeejams smile.gif Bet speeleejot bez taa visa mieriigi var okupeet daudzas valstis (Somiju, IIriju, AAzijas neattiistiitaas valstis, pakjert dalju Polijas, ja paveicaas ,tad Spaaniju, Portugaali )

P.S apskaties uz maniem resursiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bez speeles paarveidoshanas, kraapshanaas n stuff tas nav iespeejams smile.gif Bet speeleejot bez taa visa mieriigi var okupeet daudzas valstis (Somiju, IIriju, AAzijas neattiistiitaas valstis, pakjert dalju Polijas, ja paveicaas ,tad Spaaniju, Portugaali )

P.S apskaties uz maniem resursiem smile.gif

hmm ir kaadi modi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...