Jump to content
GIGN Forum

Es Vairs Nezinu Ko Teikt...


macho
 Share

Recommended Posts

tikko atnāca no ciprusa PM

es griebju uzzinat vai man bus slots par to piecuku ja es noziedosu vinju lai neipaliek ta a man poh tev nekas nebus

tiem kas nezin stāsta sākumu - links

es varu tikai izbrīnā noplātīt rokas, jo uz šitik katastrofālu stulbumu man nav ko atbildēt...

p.s.

griebju jau vispaar forshs vaards...

edited:

es tikko izdomāju kā šo visu vienkāršot - Ciprus - EJ NAHUJ ar visu savu izdrāzto piecīti. Tu ņihuja nedabūsi pat ja samaksāsi kaut vai 10 miljonus latu. Viss. End of story.

Link to comment
Share on other sites

es laikam nespeeju noticeet taadai gudriibai (spriezhot peec taa, ka man uzmaacaas doma par to ,ka vinjsh izliekas) zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

to pat nav iespeejams noteelot vbyuer!!

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

mans praats neuzskata par iespeejamu taadu daunju eksistenci

Link to comment
Share on other sites

izlasīju to visu garo pātāri, izskatās, ka Ciprus mēģināja intensīvi bombardēt macho pasta kasti ar īpaši debīlām prasībām, malacis macho, ka nesalūzi smile.gif es jau sen būtu nojūdzies, tāds marazms tur ir sarakstīts... kāds ponts no slap tiesībām?

P.S. cipele, pacenties savus tekstus bīdot ielikt kādu pieturzīmi, grūti uzvert tavu domu...

Link to comment
Share on other sites

HMMM - man atausa atmiņā viens arī apbrīna verts gadījums...tātad:

I daļa.

paceļas priekšskars...

Nakts; tumša istaba; monitors spiež acīs spilgtu gaismu...

Spēlēju es mierīgi CS, neko sliktu nedomādams...spēlēju...spēlēju... un te pēkšņi!!! ( fonā: Dam dam dam daaaaaam)...man viens, caur adminčatu bombarde

v: "erix uzvani man ******* "

...CIPRUSS!!!...nodomāju ( fonā: dam dam dam daaaaaam )... bet paskatos - nē - niks cits..."A najujam man, blin, tev jāzvana?"(nu es kā kulturāls būdams kulturāli domāju) un tikpat kulturāli pavaicāju ...

e: "A ko tu gribi?"

Šis sāka kautko runāt par ziedošanu un nezin kā ko kur utt...nopratu ka džekiņš vienkārši nezin un no visas sirds vēlas noziedot naudiņu...nu es kā kulturāls būdams nospiežu WIN pogu ( "Bļin pidars man te vel tev linki jāmekle, pašam slinkums Pizģets" klusībā domāju) un atrodu foruma sadaļu par ziedošanu, un uzmetu viņam...5 min spēlēju bez bažām.....

II daļa.

Priekšskars paceļas.

notiekošais risinās taipašā vietā, ar tāmpašām dekorācijām...

v: " erix uzvani ******* "

...ĀĀĀ!! Cipruss nodomāju...aa nee Niks cits..." Nu ko tas pidrila atkal grib" nodomāju un tā arī jautāju...

e: "Nu kas atkal? "

v: "Uzvani vaig parunāt."

Kautkāds pervers tipiņš-nakts laikā un vēl runāt ar mani

e: "Zvani man 909 5566"

v: "Labāk uzzvani tu man es tev atzvanīšu"

HEHE - nav ar pliku roku ņemams - nodomāju - laikam ir jau zvanījies...

Nah tev, ko tu gribi no manis atpisies - nodomāju un tikpat laipni vaicāju

e: "nu saki te ko velies teikt, darīt man nav ko tev te savu Nr dot"

v: "nu es ziedot gribu"

e: "a Pričom te es?"

Tad vijās ilga un intresanta saruna, par to ka es gign admins un ka es ir baigi kruts un ka tikai es varu palīdzēt un pateikt tos konta Nr uz kuriem jāsūta utt...

Apņēmies viņš ziedot bij 10 Ls.

III daļa.

karoče priekšskars paceļas, notiek vis turpat (tikai stundu vēlāk)"

v: "klau tad tu zvanīsi vai nē?"

e: "Nē"

Šķita ka tas nekad nebeigsies un jau mani māca bažas, vai ar viņu vis ir kārtībā

v: "Bļin kas tev grūti"

Da nomirsti ķēms tāds un liec mani mierā pidiņš nolādētais - es nodomāju un tikpat mierīgi un kulturāli teicu

e: "Nu nomierinies - nezvanīsu es tev - un par ziedojumiem neko nezinu"

Tad viņš ķērās pie spēcīgākas metodes, kurai reti kurais spētu pretoties

v: "Es tev 25 LS iedošu - uzzvani "

e: " O_O "

e: "a ar tevi tiešām vis ir kārtībā"

Nu jau es sāku uztraukties pa nabaga dvēseli

v: "Nu uzvani - nopelnīsi 25 LS"

Čatā panesas daudzum daudz atbalstītāju texti kā - Zvani man - es tev uzzvanīšu utt...

Bļin tas mudaks man laikam neliks mieru

e: "Klausies visa informācija ir forumā bla bla bla utt (pamācoši, gudri un pārdomāti texti) "

v: Tātad tu nezvanīsi"

WOOOOHOOOO - tu esi ģēnijs - tev ātri pielec - AKSTS!!! - nodomāju un tāpat pasaku

e: "Nē!"

Tad sekoja ilgas un mokošas čata ziņas no viņa puses, līdz man palika viņa žēl,

es paskatos pulksteni - es vel spēlēšu apmeram vienu stundiņu atveru consoli un uzmetu "xb 66 v: izgulies, paliks labak"

Kopš tā laika neesmu viņu vairs redzējis...pazuda tāpat kā uzradās...

---------------------------------THE END---------------------------------------

Un tagad tā nodomāju - a ja nu ciprusss?!?!

Dam dam dam daaaam

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...